Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться туман?

До чого сниться туман?

Зміст:

Сонник туман

Практично будь-які природні явища, які приходять в нічні бачення, є сильними символами, що вказують на внутрішній стан сновидіння. Тому, зрозуміти, до чого сниться туман, досить важко без індивідуального підходу до тлумачення.

Бачити уві сні туман — відчувати невизначеність в життя. Занадто густий, який застилає все тіло і не дозволяє вільно дихати говорить про те, що сновидець перебуває під гнітом авторитарного батька або чоловіка

Однак не кожен сонник туман, побачений у сні, пояснює як особистісне сприйняття реальності сновидцем. Часто відтворюється буденне символьне тлумачення.

Тлумачення різних джерел

У давнину вважали туман головним провідником у світ нави. Адже не дарма це природне явище з’являється найчастіше перед заходом або світанком — під час найбільшої активності потойбічних сил.

Психологічні тлумачення, як наприклад, сонник Міллера, тяжіють до пояснення внутрішнього світу сновидіння. Бачити уві сні туман — значить намагатися вирішити конкретну психологічну задачу.

Езотерики і Фрейд пояснюючи, до чого сниться туман, кажуть, що таким чином підсвідомість намагається освоїти щось невідоме до цього часу. Езотеричний сонник туман розцінює як кордон переходу свідомості на більш високий рівень. А Фрейд — говорить про готовність випробувати нові чуттєві насолоди.

Древній сонник Велеса — заклик відчувати, а не дивитися очима

Пояснюючи, до чого сниться туман, стародавні слов’яни спиралися на те, що саме це природне явище викликало активацію всіх інших почуттів, блокуючи при цьому зоровий аналізатор. Саме в таких умовах здатна включиться інтуїція — здатність бачити більше, ніж може дозволити активну свідомість.

Сонник Міллера — дивитися в очі своїм страхам і комплексам

Психологічна основа популярного сонника Міллера робить тлумачення снів зрозумілими практично кожному європейцеві. Однак і з його допомогою зрозуміти, до чого сниться туман, досить важко. Будь-які пояснення вимагають не стільки символьного значення, а бажання розібратися з власними страхами і комплексами — саме до цього закликає подібне нічне бачення.

Сонник Фрейда — шлях до незвіданих задоволень

Природне явище в чоловічих снах

Цей тлумач керується агресивними і сексуальними інстинктами сновидіння, при поясненні сновидінь. Однак, природні явища мають принципово важливі відмінності при тлумаченні особами різної статі. Тому, щоб тлумачення було більш детально, важливо розглядати окремо значення для чоловіків і жінок.

Явище в чоловічих снах

Якщо чоловік уві сні побачив туман, значить він відверто заплутався в особистісних і емоційних відносинах. Цілком можливо, що його наріжні життєві установки тріщать по швах і він не знає, як же бути в даній ситуації.

Поділяючи глибоке почуття щирої любові і плотські насолоди, молодий юнак цілком здатний зазнати фіаско з гаряче коханої дівчиною. І навпаки, закоренілий мачо, який просто використовує жінок, може випробувати серйозне і глибоке почуття.

Цілком можливі експерименти з постійним партнером, особливо, якщо в нічному баченні десь далеко виникав невідомий силует.

Труднощі випробує чоловік, який не зміг дістатися до пункту призначення уві сні. Це може бути вибір між різними жінками або ж важливістю зміни стилю життя заради продовження тривалих відносин.

Тлумачення для жінок

Значення для жіночих снів

Жіночі сни з природними явищами говорять про вплив на сплячу особу ззовні. Якщо молода жінка потрапила в густий туман, значить вона знаходиться під впливом не надто чесного партнера, який здатний маніпулювати нею для досягнення власних цілей.

Це може бути бажання отримати сексуальну насолоду або ж, навпаки, психологічне насильство, груба маніпуляція, примус до покори в будь-яких умовах.

Раптово виникла фігура на шляху заплутали жінки говорить про те, що власна інтуїція здатна розпізнати людину, яка нечесний з нею.

Власні відчуття і почуття

Дуже важливо проаналізувати, які відчуття викликало природне явище. Тому що теплий туман молочного світла, може вкривати від настирливих або занадто цікавих очей. А сизий і густий над водою — попереджати про можливу небезпеку.

Якщо знаходиться в теплій серпанку було приємно і комфортно, значить вам зручно і легко жити саме в тих умовах, в яких зараз перебуває сновидец. Внутрішній спокій обумовлено тим, що в особистісну зону ніхто не вторгається. Як тільки ця зона буде порушена, життя сновидіння різко змінитися. На це вказує різко з’явилася в тумані особистість.

Чорний або сизий туман, який викликав страх, говорить про майбутній обмані. Сновидінню доведеться зіткнуться з шахраями, які зможуть втертися в довіру до нього і жорстоко обдурять.

Задушлива імла, густа настільки, що забиває легені, викликаючи паніку — вами вміло маніпулюють. Чим швидше ви станете незалежним від чужої думки (або матеріальних коштів), тим швидше сновидец знайде упевненість в собі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: