Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться тунель?

До чого сниться тунель?

Зміст:

Сонник тунель

Якщо вам наснився тунель, то провісники не зможуть дати вам однозначне тлумачення. Даний символ багатогранний, він може описувати як ваша підсвідомість, так і матеріальну сферу вашого життя.

Щоб зрозуміти, що обіцяє бачення, варто не тільки детально пригадати бачення, але і вказати, які емоції ви відчували в період перегляду сюжету.

Вузький прохід уві сні

Як вважає сонник, тунель, побачений у сні, показує вам, що якесь розпочату справу логічно завершилося.

Разом з тим, сон може показувати вам, що варто наповнити себе необхідними знаннями, вдосконалюватися, щоб домогтися бажаного результату.

Пророцтва тлумачів

Приснився підземний коридор

Думки тлумачів снів досить часто різняться між собою. Тільки інтуїція і здоровий глузд допоможуть сновидцу визначитися з тим, що обіцяє бачення саме йому.

Передбачення Медеї

Приснився тунель завжди є уособленням народження чогось нового. Пройти по ньому — кардинально змінити своє життя.

Заглядаєте в тунель, наприклад, перебуваючи в метро, ​​- зумієте знайти рішення, яке буде нестандартним, але дієвим.

Тлумач Кананіта

Апостол вважав, що тунель уві сні обіцяє вам початок складного періоду в житті, коли ви будете мати неприємності з органами влади. Вас можуть навіть заарештувати.

Проїжджати на машині через тунель — ви зумієте впоратися з усіма труднощами, уготоване вам долею.

Езотеричний тлумач

Бачити уві сні вузький хід

Езотерики вважають, що коли уві сні перед вами постає темний тунель під землею, то ви входите в не найсприятливіший період у вашому житті. Зараз вам варто морально підготуватися до нього і набратися терпіння.

Якщо ви бачите світло в кінці або ж виходите з нього, то ваше життя стане поліпшуватися. Правда, сонник вказує на те, що для цього вам варто вибрати для себе конкретну мету і слідувати їй.

Думка Густава Міллера

Якщо уві сні ви йдете по тунелю, то в найближчому майбутньому у вас не буде позитивних моментів ні в особистому житті, ні в робочій сфері.

Коли по вузькому проходу до вас назустріч рухається поїзд, то ви ризикуєте серйозно захворіти. Також подібне бачення може символізувати швидку зміну місця роботи.

Міллер розглядав кілька різноманітних сюжетів:

Їхати в сні по тунелю в транспорті

Весняний тлумач

Позитивно розглядає тунелі даний тлумач. Коли даний символ сниться вам навесні, то ви зумієте знайти вихід зі складної ситуації, в яку потрапите.

Тлумач подружжя Зима

Йти по тунелю уві сні означає, що попереду вас чекають складності. Вони можуть бути пов’язані з тим, що ви візьметеся за складне і практично нездійсненне справу.

Чим довше був хід у вашому нічному баченні, тим більше складнощів буде у вашій реальному житті.

Приснився світло в кінці підземного коридору

Вам назустріч їде поїзд — ви опинитеся в складній ситуації. Позитивно бачити світло в кінці, після такого сну все почне складатися найкращим чином.

Спілкування з підсвідомим

Тунель уві сні є проходом до свого внутрішнього світу. Якщо уві сні ви спускаєтеся під землю, значить ви відправилися в «подорож» всередину себе, щоб зрозуміти себе краще.

Побачити в кінці світло — ви зумієте впоратися з усіма складнощами і гідно пройдете цей складний період у своєму житті. Після цього доля винагородить вас, стане везти в усьому.

Також дане бачення може говорити про те, що ви бачите всі події, що як би крізь трубу, але не помічаєте того, що знаходиться навколо вас. Розширте свій кругозір.

Часто подібні сни сняться того, хто тяжко хворий і перебуває на порозі смерті.

Сниться аварія під землею

Інтимна складова

У сонниках можна знайти інформацію про те, що тунелі є уособленням жіночих статевих органів. Такої точки дотримується Зигмунд Фрейд.

Якщо хід уві сні був не один, то ви схильні часто змінювати партнерів і не проти спробувати груповий секс.

Якщо чоловік уві сні спускається під землю, наприклад, в метро, ​​то його повністю задовольняє сексуальне життя. Але він губиться в тому, хто з теперішніх партнерок йому дорожче.

Коли подібне бачення відвідує жінку, то підсвідомо вона бажає інтимної близькості з іншою жінкою.

Побачити аварію уві сні, що сталася в тунелі, — ви маєте низьку самооцінку і вважаєте, що не можете задовольнити свою другу половинку в ліжку.

Розвивайтеся і прагнете вперед

Якщо людина бачила себе йде по досить вузькому проходу, то у нього виникне складна ситуація. Буквально все буде проти нього. Але не варто впадати у відчай, сонники вважають, що якщо ви візьмете себе в руки і наберетеся знань і досвіду, то зумієте подолати обставини.

Пробиратися поповзом по вузькому, але добре освітленому тунелю — хороший знак. Ви впораєтеся з труднощами і зумієте домогтися поваги колег і любові близьких людей.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: