Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться удар струмом?

До чого сниться удар струмом?

Зміст:

Сонник удар струмом

Кожен знає про те, що ток представляє смертельну загрозу для будь-якої людини, а тому вкрай важливо дотримуватися простих правил техніки безпеки. До чого сниться удар струмом, якщо ви ніколи не порушуєте правил користування електричними приладами?

Введення в проблематику

Як пише більшість снотолкователей, удар струмом уві сні — сприятливий знак, що символізує зміну життєвої ситуації в кращу сторону, але радіти завчасно також не варто. Навіть одна маленька деталь, про яку ви забули, може вплинути на подальший хід трактування.

Як пише сонник, удар струмом символізує безмежну силу сновидіння. Він має величезний потенціал, який не може бути витрачатися відповідно напрямку .

Якщо вибило запобіжники, значить в реальності сновидец жадає відпочинку, якого давно заслужив. Запаси життєвої енергії не безмежні, а тому їх треба періодично відновлювати.

Слабкий

Отримати електричний розряд

До чого сниться струм, що володіє слабким зарядом? Швидше за все, такий символізує брак життєвої енергії, яка повинна бути заповнена.

Сильний

Випадок, протилежний вищеописаному, розповідає про те, що в організмі сконцентрована велика кількість енергії, яка вже давно проситься на волю. Сновидець повинен знайти раціональне напрямок його використання.

Якщо в будинку відключили струм, коли ви були зайняті важливою справою, значить в реальності вам доведеться пошкодувати про втрачену можливість, яка могла змінити життя.

Як все відбулося?

Для правильного тлумачення велику роль гратимуть події, що відбуваються уві сні.

Отримати

Вам може наснитися, як був отриманий удар струмом, пов’язаний з несправною роботою електричних приладів. Як розповідають снотолкователі, такий знак віщує кардинальні зміни в житті, які торкнуться сплячого.

Якщо руки взялися за оголений дріт, і в результаті був отриманий найсильніший розряд, то сплячої людини чекатиме емоційний підйом, пов’язаний з повсякденними справами і турботами. Коли люди навмисно хочуть заподіяти біль, значить вони хочуть посилити поточне положення, отримавши відповіді на питання, що цікавлять.

Спостерігати

Спостерігати уві сні травму у інших людей

Є й інший варіант розвитку подій, який розглядається в роботах Дмитра та Надії Зима. Як пише сонник, ток намагається сказати про те, що запас терпіння знаходиться на межі, і якщо все буде продовжуватися, то почнуться серйозні проблеми:

В кінцевому рахунку, все може обернутися крахом планів і мрій.

Померти

Якщо вам приснилося вбивство внаслідок зіткнення зі струмом, значить в реальному житті вашу душу терзають емоційні переживання, які не дають нормально жити. Щоб запобігти подальшому розвитку проблеми, треба проаналізувати свої поведінкові реакції і визначити свої проблемні місця. Ігнорування проблеми не вирішить її, а тільки посилить.

На замітку

Бачити уві сні електричний стілець

Вам належить велика місія — згадати постраждалої людини, і зрозуміти, які емоції ви при цьому відчували. Якщо сновидец спостерігає за тим, як будуть вбивати якусь людину на електричному стільці, значить в реальності можна очікувати нападу недоброзичливців, які тільки шукають відповідний момент для нападу. На життєвому шляху можуть з’явитися перешкоди, які буде складно подолати.

Сила волі — двигун прогресу, а тому сновидцу доведеться її зміцнювати. У тому випадку, коли приснився стілець становить загрозу для життя, то ви повинні по-іншому поглянути на свою проблему. Відповідь буде ховатися там, де цього ніхто не чекає.

Як розповідає сучасний сонник, вдарило струмом — попередження для тих людей, які бажають зробити поспішне рішення в тій сфері, з якою вони ледь знайомі.

Якщо вам вдалося побачити, як вдарило електрикою незнайомої людини або дитини, значить у вашому житті з’явиться людина, з яким доведеться ділитися своїм життєвим досвідом. Головне — передавати тільки ті знання, які дійсно йому знадобляться.

Як описує інший сонник, вбило струмом — до необдуманих вчинків, які можуть привести до плачевного результату. Якщо сновидец вирішив пожертвувати власним життям заради кого-то, то в реальному житті багато людей змінять до нього своє ставлення, нехай і не відразу. Його праці будуть помічені, і похвала не змусить себе довго чекати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: