Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться удав?

До чого сниться удав?

Зміст:

Сонник удав

Людську підсвідомість здатне продукувати не тільки приємні нічні марення, але і досить моторошні. Це пов’язано з тим, що жорстокий урок, який я побачив уві сні, здатний спроектувати можливу неприємну ситуацію в житті, навчивши, таким чином, людину діяти в непередбачених умовах. Однак не варто сприймати марево як пряме навчання — події слід тлумачити метафорично.

Зрозуміти, до чого сниться удав, іноді досить просто. Сновидіння говорить про те, що у вашому оточенні є люди, які сприятимуть створенню навколо вас тупикових і непередбачених обставин. Швидше за все, фінансові справи наштовхнутися на незрозумілі перешкоди, а в любовній сфері станеться помітне відчуження

Пояснюючи, до чого сниться удав, сонники звертаються до холоднокровною природі цих створінь. Ця істота може побут тихим і непримітним, однак, воно цілеспрямовано вибирає жертву і нападає на неї в той момент, коли вона найбільш вразлива. Найближчим часом сновидцу варто бути особливо обережним і не довіряти нікому, особливо тим, кого він вважає слабким і абсолютно безпечним.

Що означає сон

Якщо бачили уві сні удава

Багато сонники розтлумачуючи, до чого сниться удав, говорять про низці неприємностей, прийдешніх в житті сновидіння. Це стосується всіх європейських і психологічних джерел, до яких належить також відомий сонник Міллера. Але езотеричні тлумачення говорять про прояв справжньої сили, яка може бути як всередині сновидіння, так і діяти на нього ззовні.

Багато що в тлумаченні залежить від кольору і розміру рептилії, а також від почуттів, які істота викликало в сновидцем.

Важливі якісні характеристики

Для того, щоб тлумачення було точним і глибоким, потрібно спиратися не тільки на загальне символьне і смислове значення. Важливо згадати подробиці — саме вони підкажуть, на яку життєву сферу звернути увагу, щоб уникнути можливих неприємностей.

Так, величезний жовтий удав попереджає про проблеми зі здоров’ям. І якщо жінок це істота попереджає про проблеми з печінкою, жовчовивідними шляхами або зором, то для чоловіків подібний сон може обернутися хворобою з сечостатевої системою.

Колір

Сни, в яких фігурують удави різних кольорів, говорять про наявність безлічі каверзних планів проти діяльності сновидіння, попереджає сонник Білого Мага. Якщо рептилії яскраві і світяться — будь-які ваші промахи будуть надбанням громадськості.

Розмір

Величезне створіння може асоціюватися з владним і тиранічного людиною. Великий удав, який обвивається уві сні навколо тіла, планомірно його стискаючи, символ дитячих травм, нанесеним батьками, або ж знак невдалих сімейний відносин.

Сонник Міллера на цей рахунок має свою думку: якщо сниться, що гад намагається гіпнотизувати і душити, будьте готові зустріти труднощі, створені вашими недоброзичливцями. У цій ситуації найкращим рішенням буде бездіяльність — важкі часи пройдуть, і бажані проекти будуть відновлені.

Якщо приснився маленький удав (або навіть декілька), зверніть увагу на поведінку дітей. Як і всі дитинчата тварин, малюки говорять про те, що дітям потрібна ваша захист і розуміння.

Не варто лаяти їх за погану поведінку — всі ці слова діти знають не гірше вас. Вони можуть по пам’яті відтворити кожне ваше слово. Але вони не можуть достукатися до адекватності вашої реакції в житті, тому намагаються таким хитромудрим чином зробити це уві сні. Просто зрозумійте їх і поцікавтеся їх глибинними душевними переживаннями — ви будете приємно здивовані зміною їхньої поведінки.

Де відбулася зустріч

Бачити уві сні удава у власному будинку — до суперника або суперниці. А якщо він приснився прямо на подружньому ложі, то для чоловіків це знак проблем з потенцією — реальних або уявних.

Власні почуття

Для того, щоб розібратися в таких снах, важливо брати до уваги власні відчуття або почуття. Людей, які нейтрально ставляться до рептилій, а уві сні дуже сильно лякалися їх, сни попереджають про можливі непорозуміння у відносинах.

А ось для тих, хто і уві сні, і в житті боїться таких створінь, ці образи виникають як відображення пережитих за деякий час стресів, особливо, якщо вони не були виражені емоційно.

Важке, гнітюче відчуття виникає, якщо сон вказує на недоліки свого характеру. Це той момент, коли удав — це частина особистості, яка пригнічує всіх навколо. В такому випадку, слід привести в порядок свій світогляд і страх відступить.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: