Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться улюблений з іншою дівчиною?

До чого сниться улюблений з іншою дівчиною?

Зміст:

Сонник улюблений з іншою дівчиною

Що може бути страшніше зради? Напевно, кожна людина хоча б раз у житті відчував себе покинутим, вважаючи свого партнера зрадником.

Дізнатися, до чого сниться улюблений з іншою дівчиною, хочеться кожної, але з чого краще почати? На які аспекти доведеться робити акценти?

З чого почати?

Як припускає сонник, улюблений з іншого — символ, що відображає можливе охолодження відносин, яке рано чи пізно призведе до зради або складнощів в спілкуванні. Однак не треба розшифровувати цей сон буквально, оскільки він також наштовхує і на можливі зміни, які могли б освіжити союз.

Для розуміння ситуації, яка відбувається сновидицей повинна поспілкуватися зі своїм партнером, визначаючи можливі причини проблеми.

Що відбувалося?

Наснилася розлучниця

Для отримання більш точного тлумачення вам доведеться пригадати сценарій сновидіння. Він дозволить розширити наявну картину і зробити відповідні висновки:

Якщо вам приснилося, що ваш обранець одружиться з іншою дамі, значить насправді ви не до кінця вірите в щирість почуттів.

Що відчули?

Якщо ваше серце вже давно не на місці, і ви підсвідомо відчуваєте якісь зміни у відносинах, значить вищеописаний сон можна вважати віщим. Однак вам доведеться згадати пережиті емоції уві сні.

Негатив

Бачити уві сні близькість з розлучницею

Якщо вам приснилося, як кохана людина проявляє знаки уваги до іншої дівчини, значить насправді можна очікувати не найприємніший сюрприз. Є велика ймовірність того, що улюблений вже давно завів когось на стороні, але наполегливо намагається приховати від вас.

Спокій

Якщо ви спокійно відреагували на зраду свого партнера, значить ваші стосунки вже давно вичерпали себе. Швидше за все, ваша любов згасла, і розрив настане вже зовсім скоро.

Як ви дізналися?

Як показує практика, в більшості випадків зрада стає наслідком невпевненості в собі і власних силах.

Відверто

Якщо ваш коханий не приховує свою нову пасію уві сні, то, швидше за все, невпевненість в собі заважає нормально жити. Головне завдання на найближчий час — почати боротьбу зі своїми страхами, яка принесе свої плоди вже зовсім скоро.

Почути від кого-то

Вам може наснитися, як хтось розповів про загули молодої людини. Якщо вам треба бачити такий сон, значить насправді страх втрати обранця сильніше самої любові. Сонники рекомендують приділяти більше часу собі і своїм близьким людям, про яких ви часто забуваєте.

Застукати молодих людей, коли вони цілувалися

Застукати

Як описує сонник, улюблений цілують іншу — це півбіди, а ось якщо це була близька подруга, то важко уявити внутрішній стан сновідіци. Якщо їй довелося бачити такі неприємні картини, значить у відносинах може наступити охолодження почуттів.

В чому причина?

Якщо молода людина буде цілуватися з колишньої обраницею, то, на думку сонника, сновидицей вже давно втомилася як фізично, так і морально. Вона потребує якнайшвидшого відпочинку, інакше почнеться затяжна депресія.

На очах

Якщо ваш чоловік намагається поцілувати когось у вас на очах, значить в реальному житті почнуться затяжні конфлікти. Якщо почалася розмова про розставання, то, швидше за все, вашого обранця перестало цікавити поточний стан справ.

Ваше завдання — встановити першопричину і спробувати усунути її.

Таємниці

Сниться визнання в любові розлучниці

Що можуть означати відносини, які наполегливо намагається приховувати партнер? На думку одного популярного сонника, ваша впевненість в ньому повинна бути непохитною.

Визнання

Якщо хлопець сам зізнався в романтичних почуттях до іншої особи, значить на підсвідомому рівні ви відчуваєте страх втрати чоловіка. Кожна подібна думка призводить до нападів ревнощів, які тільки псують відносини. Вам треба навчитися стримувати себе від закидів, підвищуючи свою значимість в його очах.

Можливі зміни?

Читаючи снотолкователь психолога Міллера, можна прийти до простого висновку: партнер почав зловживати довірою, а тому так важливо не допустити ще більшу помилку, продовживши спілкування.

Якщо коханий займається сексом, то, на думку сонника, вас чекатимуть серйозні зміни в житті. Є велика ймовірність того, що обранець вже давно поклав око на іншу даму і шукає спосіб, щоб вступити з нею в інтимний зв’язок.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: