Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться унітаз?

До чого сниться унітаз?

Зміст:

Сонник онлайн Унітаз

Унітазу безперечно можна привласнити символ, зв’язаний з деградацією. Ця споруда уособлює людську недбалість.

Символіка мрій

Унітаз це уособлення абсурдності в прийнятті рішень. Мабуть і трактування снів може стати сполученої з цим поняттям. Але подивимося, що нам скажуть компетентні джерела якщо приснився унітаз.

Альтернативне тлумачення

Хоч унітаз, це контейнер, де збираються відходи, однак прийшовши до нас у снах він дає досить так і позитивні прогнози.

З цим згодні популярні сонники. Заглянемо на їх сторінки.

Сонник Міллера

Якщо приснився унітаз

Бачити як ви мочилися в брудний унітаз, уособлює ваші мрії про комфортабельному відпочинку. Всі передумови для цього у вас є, на думку Міллера. Головне не допускати лінь.

Чистий прилад уособлює спокійну і безтурботну, повну достатку життя

Сонник Фрейда

На думку психоаналітика, унітаз у снах уособлює жіночі інтимні органи. Якщо привидівся чоловік, що сидить на унітазі, це свідчить про його споживчому відношенні до жінки.

До чого сниться унітаз, на якому сидить жінка, це говорить про її лесбійських схильностях. Момент спуску води, уособлює період еякуляції, і бажання мати дітей.

Якщо у снах унітаз засмітився, це сигналізує про проблеми зі здоров’ям. Не виключено безпліддя.

Сонник Лонго

Брудний унітаз у снах сниться напередодні вигідної угоди.

Якщо чоловікові приснилося, як потік води ллється в сортирі, це говорить про передчасне сім’явиверганні під час занять сексом.

Зламаний поштовх, наповнений водою, передрікає жінці проблеми по гінекології, саме безпліддя.

Прочищати забитий поштовх і мити його, пророкує надання вельми неприємною, але дуже потрібній послуги будь-кому з близьких.

Якщо в раковині була виявлена ​​кров, це уособлення боротьби з труднощами, що виникли у трудовій діяльності.

Якщо примарилося випорожнюватися в раковину, обіцяє втілення давньої, давно забутої, мрії.

Інші тлумачення

Якщо це був новий унітаз

Тлумачення символу унітазу у снах іноді зводиться до асоціації з фінансами, а іноді до чогось гидливо. Подивимося, до чого сниться унітаз в сучасних трактуваннях.

Сонник Цветкова

Новий прилад в квартирі, на місці колишнього говорить про ймовірності ситуації, коли сновидець видаватиме якусь ідею, як передову, вельми унікальну. Хоча вона неабияк поношена.

Мити раковину уві сні віщує майбутній догляд за людьми похилого віку родичами, або за дітьми.

Розбитий прилад обіцяє покупку дуже дорогої речі.

Довелося змивати воду в раковині, вказує на ваше зайву увагу, якесь ви приділяєте недоліків партнера. Якщо не перестанете це робити — ризикуєте розривом відносин.

Забитий прилад вказує на майбутню безглузду витрату фінансів. Ви придбаєте багато дурниць і не потрібних речей, і самі ж потім пошкодуєте.

Якщо в сортир упустили щось цінне, як кільце, і змили його, значить помиріться з людиною, з яким посварився вже давно. І ця сварка вас дуже пригнічувала.

Сидіти на раковині обіцяє народження геніальної думки і ідеї.

Езотеричний сонник

Коли привидівся прилад прямо в кімнаті, це віщує вам відпочинок, після напружених трудових буднів. Але є ймовірність переусердствованія в задоволеннях.

Забитий унітаз, примарилося чоловікові, вказує на зневажливе ставлення до жінок. До всіх без розбору.

Якщо уві сні ви бачили туалет, сповнений людей, і вони спостерігали за вашими діями, значить наяву ви дуже гордовитий і самолюбний чоловік. Будь-яка ситуація, в якій ви були хоч краплю не на висоті, виводить вас просто з себе.

Сюжети сновидінь

Туалет — місце, що викликає різні емоції, залежно від цілей його відвідування. А в сновидіннях теж бувають різні емоції і ситуації, якісь тлумачаться теж не однозначно:

Якщо ремонтували прилад

Без сумнівів будівництво або ремонт уві сні такого споруди, як туалет, обіцяє благополуччя і величезний достаток у домі.

Новий прилад уособлює нові перспективні і вигідні знайомства.

Трапляється в мріях сновидец зайшов в сортир, помилково не в свій. Це хороший знак, який обіцяє перспективне знайомство.

Бачити сон, де ви ходили по великому в сортир, повний екскрементів, обіцяє дуже велику фінансову прибуток, вельми прибутковий проект.

Якщо приснився, вказує сонник, унітаз, куди довелося писати, до претензій до когось з вашого боку

Якщо вам примарився сортир, де немає води, але ви забруднилися в кал, це обіцяє вам визнання, творчий підйом і захоплення з боку оточуючих.

Якщо бачили кров на унітазі

Сталося споглядати такий сон, де на унітазі ви побачили кров, означає ваші муки через нереалізованих можливостей.

Кров на унітазі може уособлювати і існування сімейних таємниць. Можливо ваш чоловік лукавить і щось вам не договорює.

Якщо ви не могли ніяк кров змити водою, означає, що цей обман може затягнутися на стільки, що призведе до сварки.

Засмічений унітаз обіцяє дуже великі сімейні накопичення, якісь дозволять придбати кілька об’єктів нерухомості і розширити свій бізнес.

Примарився, вичищений до блиску, унітаз, наповнений водою, уособлює ваші емоції, які просто вас переповнюють. Ви хотіли б з кимось поділитися, але не поспішайте.

Новина, якусь ви дізналися, не для чужих і сторонніх вух. Інакше можливо пошкодуєте про свою нестриманість.

Привидівся розбитий унітаз уві сні, обіцяє розлуку, втрату інтересу у відносинах.

Якщо в сюжеті сну унітаз був заповнений фекаліями, якісь ви змили водою і стали мити раковину, значить у вас в руках будуть великі гроші, але ви їх швидко і бездумно витратите. Це спричинить за собою період грошових труднощів і проблем у підприємницькій діяльності.

Нефункціонірующіх, несправний сортир, якою ви чинили уві сні, уособлює бажання сновидіння знайти яке-небудь джерело, що дозволяє заробити додаткові гроші. Якщо в мріях ви все ж полагодили його, чекайте швидкого вигідної пропозиції.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: