Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вагітна дружина?

До чого сниться вагітна дружина?

Зміст:

Сонник вагітна дружина

Якщо наснилася вагітна дружина, не варто поспішати радіти, чи журитися. Такий знак уві сні доля може подавати тоді, коли родина стоїть на порозі значних змін. Можливо, ви збираєтеся купити нове житло або починати своє сімейне справу. Бачити вагітність дружини уві сні — отримати зелене світло на активні дії по втіленню в життя важливого заходу.

Розтлумачити, до чого сниться вагітна дружина, може практично будь-який популярний сонник. Це знак виношування важливої ідеї, дружина в якій займає не останнє місце. Сім’я розвивається, і відносини виходять на більш якісний рівень духовної близькості.

Щоб отримати найбільш правильне тлумачення про вагітність дружини уві сні, потрібно звернути увагу на такі деталі:

Ідентифікація батьків

Якщо чоловікові сниться, що нинішня дружина вагітна, значить, сім’я зазнає змін.

Цікаве становище колишньої може означати загальну справу або зустріч, яка відбитися на подальшому житті сновидіння (можливо, жінка повідомить важливу інформацію про нову перспективної посади).

Вагітність дружини

Якщо дружина вагітна

Бачити свою дружину вагітної уві сні — означає початок нового життєвого етапу. Він може бути набагато більш відповідальним, ніж попередній. Можлива зміна місця роботи або навіть проживання, аж до зміни країни проживання. Кардинальна зміна способу життя (якщо вели нічне клубне життя — станете ярими ЗОЖнікамі) або ж роду діяльності.

Бачити, що дружина народила малюка — значить, давно планований проект дуже швидко принесе свої позитивні плоди, незважаючи на те, що перешкод для його реалізації буде маса. Але всі вони неймовірним збігом обставин згладяться, і ви отримаєте моральне задоволення і фінансовий прибуток.

Якщо чоловікові сниться, що вона уві сні дитину втратила — поганий знак. Може зірватися важлива угода або нову справу практично відразу стане нежиттєздатною. Вагітність уособлює виношування важливих ідей, тривалий планування, переживання всіх педантичних моментів з приводу змін. Переривання вагітності уві сні означає крах усіх планів і надій.

Дитина від коханця або колишнього чоловіка

Бачити уві сні як дружина виношує чужу дитину (наприклад, від коханця), означає зміну роду діяльності подружжя. Їй доведеться змінити роботу, і вона буде віддавати їй весь час, а не тільки робочі години. Це буде дуже дратувати вас і засмучувати, але матеріальна компенсація такого стану справ, буде значною.

Малюка чекає колишня дружина

Якщо вагітної виявилася колишня

Прокинутися з жахом, розуміючи, що колишня вагітна, трапляється далеко не щоночі. Але насправді це не так страшно, як здається на перший погляд. Таке бачення може означати, що у вас відбудеться спілкування або зустріч, на якій ви отримаєте важливу інформацію.

Бути може, у вас ще збереглися якісь почуття. Адже те, що ви бачите її уві сні, може означати, що зв’язок ще не повністю розірвана. Але її вагітність вказує на те, що незабаром ви її забудете.

Якщо ви бачите, що колишня вже народила, і розумієте, що це дитина від ваших минулих відносин — не варто переживати. Сон лише говорить про те, що її нова любов, це відгомони минулого життя з вами. Якщо ж в реальності вона вагітна, то такий сон є відображенням реальності, і дитина до вас не має ніякого відношення.

Колишня видає дитини коханця за вашого

Якщо уві сні трапилася така неприємна історія, значить, ця жінка готова піти на підлість заради фінансової вигоди. Вона буде пропонувати вам дуже вигідний, на перший погляд проект, від якого варто відмовитися. У неї продумано все до найдрібніших деталей, і ви потрібні тільки для того, щоб розв’язати цю проблему проблеми. Вся пропонована вигода ілюзорна, остерігайтеся угод, які пропонує колишня.

Жінка народила дитину від коханця і каже, що це ваш — поганий знак. Вона спробує всіма правдами і неправдами змусити вас вирішити всі її проблеми, видаючи їх за ваші і викликаючи сильне почуття провини. Задайте їй кілька прямих запитань про те, що за справи і хто повинен відповідати за скоєне — тоді багато що стане на свої місця.

Символьне тлумачення

Фрейд про снах з вагітністю говорив, що сновидець або жадає народження власних дітей, або дуже боїться батьківства — дайте відповідь чесно самому собі, чого ви хочете від життя, і дійте, виходячи з власних інтересів. Ось що говорить його сонник: вагітна дружина може означати гарне статеве здоров’я і можливість швидко зачати малюка. Залишилося тільки прислухатися до своїх дійсних бажань.

Загалом, сни, в яких чоловік бачив вагітність, несуть важливий посил про те, що можна починати втілювати в життя нові проекти і намагатися реалізувати давні мрії.

Виношування життя уві сні також може бути пов’язано з тим, що ви не до кінця знайшли себе, і намагаєтеся повернути час назад, щоб мати можливість повернути втрачений час. В такому випадку, сон буде не сповнений надійність і радісного очікування, а буде насичений тривогою і занепокоєнням.

В такому випадку, потрібно взяти себе в руки і дивитися на життя прямо — колишнє не повернути, а ось подальше життя можна буде підкоригувати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: