Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вагітна кішка?

До чого сниться вагітна кішка?

Зміст:

Сонник вагітна кішка

Тварини викликають у нас суперечливі емоції, змушуючи відчувати або розчулення, бажання піклуватися і містити, або непідробну неприязнь і огиду. До чого сниться вагітна кішка? Неможливо дати однозначне тлумачення, адже вагітність асоціюється у нас з появою нового життя, з чимось чистим і непорочним, а кішки завжди були пов’язані з містичною тематикою. Саме вони є улюбленцями чаклунів і шаманів, а також їм не ново виступати провідниками в паралельні світи. Знайти відповідь на такий складний і заплутаний питання допоможуть провідні провісники і психологи.

Зовнішній вигляд тварини

Якщо наснилася вагітна кішка

Сам по собі вагітний улюбленець є символом нових думок, ідей і талантів. Але в світі мрій є деякі нюанси, де колір і стан вихованця може розповісти багато про що.

Забарвлення тварини

В обіймах Морфея нас можуть чекати як цілком звичні, так і казкові, неймовірні кольори. Згадайте і проаналізуйте цю важливу деталь.

Сіра

Сонник ототожнює цей колір з песимізмом, занепадом сил і невдоволенням життям. Найчастіше вагітна кішка уві сні приходить до офісним працівникам, які відчувають рутинна і нудьгу по відношенню до своєї роботи. Також це сигнал до того, що потрібно невелику перерву і відпочинок від своїх справ. В іншому випадку депресія і апатія можуть поглинути Вас.

Руда

Якщо кішка була рудою

Ви оточені лицемірством і обманом. Брехня, всілякі хитрощі щільно оселилися в життя. Однак всі ці пороки йдуть не з Вас, а ззовні. Особливо цікавими є представниці прекрасної статі, які Вас оточують. Придивіться до їх намірам і помислам.

Чорна

Траурна забарвлення чи асоціюється у нас з чимось хорошим. Але в даному випадку тварина говорить про плани і мріях. Багато що залежить від того, як поводилася чорна киця. Якщо вона проявляла активність, то справи підуть вгору. У разі бездіяльності Вам доведеться докласти чимало зусиль для втілення в життя своїх ідей.

Також велике значення мають кошенята. Якщо кішечка вже народила, то незабаром буде потрібно матеріальна допомога чи порада друзів. Чим більше було дитинчат, тим більше підтримки отримаєте.

Біла

Даний забарвлення говорить про зміни. Яскраві, захоплюючі події постукають в Ваш будинок. Який вид мав домашній улюбленець? Доглянутий звірок обіцяє поліпшення матеріального добробуту, а ось брудний — розлади в особистих відносинах.

Різнобарвна

Якщо кішка була різнобарвна

Велика кількість квітів говорить як про майбутні труднощі, так і отримання нагороди після. Так, якщо вихованець розташувався на столі, Вам належить відправитися у відрядження, яка надасть великий вплив на Вашу подальшу долю в плані кар’єри. А в разі, коли вона їсть якийсь ласощі, в тій самій діловій поїздці Вам пощастить зустріти свою долю.

Слід зазначити, що чим більше спостерігалося квітів, тим більше буде випробувано клопоту і проблем. Однак вони принесуть подвійний успіх і прибуток.

Нетипові кольори

Такі нестандартні забарвлення як синій, зелений і інші, говорять про гармонію сновидіння з собою. Його думки і дух знаходяться в повній згоді, що дозволяє жити без кордонів, тим самим осягаючи справжнє щастя і сенс.

Стан звірка

Багато що нам може розповісти поведінку вагітної кішечки. Згадайте, як вона себе вела по відношенню до Вас, і в якому стані перебувала.

Бачити уві сні вагітну кішку особливо бажано молоду дівчину. Це провісник вдалого заміжжя і тривалого, міцного союзу надалі.

Обставини уві сні

Продовжуючи аналізувати, до чого сниться вагітна кішка, необхідно згадати інші деталі, відмінні від зовнішнього вигляду. Провісники роблять акцент на діях тваринного, а також присутності інших істот.

Дії вагітного звірка

Якщо кішка була ласкава

Багато людей задаються питанням, до чого приснилася вагітна кішка, яка активно проявляла себе в світі мрій. Сам по собі це знак того, що Вам необхідно зробити перерву в справах і розслабитися після затяжного праці. Лише Вам вирішувати, чи буде це активний відпочинок з друзями або затишний вечір з книгою.

Миле створіння перебуває в спокійному стані, треться об ноги і чекає ласки? Це говорить про Ваш фізичному виснаженні. Ви не жалієте себе в роботі, домашніх клопотах, що незабаром може привести до затяжних проблем зі здоров’ям. Сонник радить зменшити темп і раціонально розподіляти свій час.

А ось сумний, ображений звір вказує на душевну втому. Ймовірно, Вас терзають затяжні переживання і тривоги. Бути може, Ви схильні до меланхолії й підозріливості. Зверніться до себе і дозвольте внутрішні протиріччя.

Ваші дії

Важливим фактором також є і взаємодія. Досить часто нам доводиться бути не тільки бути очевидцями, але ще і активно брати участь в своїх мріях.

Сонник Нострадамуса дає нетипове тлумачення вагітному тварині. Він стверджує, що кішечка обов’язково призведе до екологічної катастрофи.

Присутність інших осіб

Якщо були і кошенята

Часто сновидцу доводиться бачити в мріях не тільки головного героя, але ще і окремих особистостей. Даний випадок також не є винятком.

Кошенята

Ви можете бути спостерігачем того, як майбутня мама народжує на світло своє потомство або ж бачити вже з’явилися грудочки щастя. Дана деталь заслуговує на особливу увагу.

Інша живність

Якщо уві сні фігурували щури

Іноді в мріях фігурують не тільки кошенята, а й гризуни. В цілому дані пухнасті звірята говорять про те, що по відношенню до Вас випробовується інтерес. Багато в чому це стосується Ваших талантів та умінь.

Для людей, що живуть в шлюбі, даний сон вкрай небажаний. Він може принести хвороби не тільки батьків, але і власних дітей.

Різні тлумачення

Закінчуючи аналіз спіткало події, розумно почерпнути знання з інших джерел. Кожен з фахівців витратив чимало років життя і праці, щоб надати своє, унікальне тлумачення.

Сонник Фрейда

Дана особа спиралася на психоаналіз при своєму тлумаченні. Фрейд вважав, що дана тварина говорить про переживання в інтимному плані. Сновидець відчуває невпевненість, деякі комплекси в даній сфері, що заважає йому повноцінно жити і проявляти себе в любовних справах.

Також психолог стверджує, що подібне явище говорить і про схильність до нетипових експериментів і фантазіям. Прояв ласки по відношенню до домашнього улюбленця говорить про підсвідоме бажання володіти партнером, який молодший за років.

Сонник Міллера

Якщо ловили кішку

Не менш авторитетний психолог дає негативну трактування спіткала картині. Він стверджує, що це початок темної життєвої смуги, яка буде мати затяжний характер. Вам будуть потрібні чималі душевні і фізичні сили, щоб пройти цей непростий етап. Однак такий результат чекає лише в тому випадку, якщо уві сні не фігурувало вбивство.

А ось відчайдушна ловля тваринного призведе до неприємного знайомству. Даний людина виступить якимось енергетичним вампіром, від якого буде досить складно позбутися. У ньому легко читаються нарцисизм і крайня ступінь егоїзму.

Сонник Ванги

Велика Ванга не робила акцент на забарвленні вихованця. Вона вважала, що в будь-якому випадку це провісник нещасть і бід. На жаль, не уникнути сварок, розбіжностей і неприємного з’ясування стосунків.

А що означає величезну кількість вагітних кішечок, які буквально не дають Вам проходу? Даний джерело говорить про те, що Вам доведеться випробувати ганьба і приниження. Почуття сорому буде ще довго переслідувати Вас.

Якщо сновидец пов’язаний зі сферою торгівлі, його повинен насторожити сон про вагітному вихованця. Тут стоїть питання про сумлінність продажів. Виконуйте свою роботу чесно, щоб уникнути проблем з законом.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: