Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вагітна мама?

До чого сниться вагітна мама?

Зміст:

Сонник вагітна мама

Як правило, сни про вагітність обіцяють нам зміни в житті. Таке сновидіння говорить про те, що у вас з’явиться щось нове. До чого сниться вагітна мама, цікаве питання, особливо якщо вона вже давно вийшла з дітородного віку.

Приснилася вагітна матуся

Необізнаній людині може здатися, що сон, що відбувається за таким сценарієм не розповсюджений, але перегорнувши кілька сонників, можна переконатися, кожен з них в деякій мірі стосується цієї теми.

Вагітність мами на думку сонника

Якщо наснилася вагітна мама

Подібний сон обіцяє вам зміни в житті, поява нових знань, досвіду, хобі. Не буває двох однакових сновидінь, як і не буває ідентичних думок у різних сонників.

Сонник Міллера

Місячний сонник

Бачити, як вагітна мати народжує дітей — зробите покупки. Одна дитина — вдале придбання. Кілька народжених дітей обіцяють масштабне придбання, можливо, повністю змініть обстановку, купите нерухомість, авто.

Сонник Хассе

Даний сонник бачить негативний прогноз в тому сні, в якому довелося самостійно, без медичної допомоги приймати пологи у матері. Задумані плани можуть виявитися під загрозою.

Народжує нині покійна мама, значить, ви намагаєтеся уникнути відповідальності за якесь діло. Пускаєте все на самоплив, в надії, що все владнається. Не варто цього робити, так як справи можуть зважитися абсолютно несподівано і на шкоду вам.

Матеріальне благополуччя, і навіть процвітання, обіцяє сон, в якому бачите своє власне народження, до того ж, що ваша мама вже давно померла.

Сонник Ванги

Якщо у матінки уві сні зірвалася вагітність, то ви можете залишитися без довіри або підтримки важливих для вас людей.

Що ще скажуть сонники про вагітність матері

Ваша матінка говорить про те, що хоче позбутися дитини — будьте обережні, ви можете втратити чогось важливого для себе.

А як в реальності?

Якщо термін у ембріона маленький, і матуся приховує своє становище від всіх, то такий сон може мати два основних тлумачення:

Негативне забарвлення сну про вагітність матері

Притому, що вагітність — новини, зміни, а мама — це, щось хороше, добре, деякі сценарії сну можуть завести вас далеко від позитивних тлумачень.

Уві сні матінка зазнала дитинку немає від вашого батька, а від іншого чоловіка. Батько, в свою чергу злиться і б’є її — будьте готові до того, що у вас настає період матеріальних труднощів.

При пологах прародителька вмирає — зверніть особливу увагу на своє здоров’я. Особливо, в найближчому майбутньому, ви будете схильні до інфекційних захворювань.

Позитив уві сні про вагітність матері

В цілому, сновидіння позитивне, обіцяє матеріальний достаток, добрі вісті, позитивні зміни в укладі вашому житті. Якщо ні мама, ні ви не відчували негативних емоцій, сон був в цілому позитивним, то в такому сні можуть бути тільки позитивні установки на майбутнє.

Навіть, коли в реальному житті ваша мама вже давно досягла пенсійного віку — сновидіння говорить про те, що вона сповнена сил і енергії, її ще довгий час не варто списувати з рахунків.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: