Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вагітна собака?

До чого сниться вагітна собака?

Зміст:

Сонник вагітна собака

До чого сниться вагітна собака? У чому посил даного, конкретного сну? Позитивне або негативне нас чекає тлумачення? Що скаже сонник? Безліч питань, на які варто знайти відповіді, особливо якщо сон чітко відбився у свідомості.

Тлумачення сну

Здається, якщо в реальності, собака — друг людини, значить, сновидіння прогнозує позитивні зміни. Але не варто забувати правило, у снах відбувається з точністю до навпаки.

Джерела інформації

Впадати у відчай ще зарано. Пропонуємо переглянути кілька оптимальних сонників, і вирішити, до чого призведе сновидіння.

Сонник Феломена

Якщо наснилася вагітна собака

Сонник Зигмунда Фрейда

Вагітна собака, собака з цуценятами приснилася вже кілька разів, сон означає, що ви сильно сумуєте за старим друзям, дружба з якими, імовірно, почалася в далекому дитинстві. Сон показує — пора подорослішати і закривати сторінку минулого. Чи не зробити цього — не продовжити свій життєвий шлях гідно.

Сонник Міллера

Якщо вірити тому, що вміщає в себе даний сонник — собака, що ось-ось ощениться, означає швидке поповнення в родині, але не кревне. Це прийомна дитина, а й нові друзі, сусіди, знайомі, співмешканці.

Інші тлумачення

Іноді можна почути думку, що вагітне тварина сниться до плідної роботи з певною людиною, наприклад товаришем по службі, співробітником, напарником по бізнесу.

Чи зможете розширити коло знайомих корисними зв’язками.

Якщо бачили новонароджених цуценят

Але бачити кілька цуценят, які встигли народитися, позначає дрібні негаразди і турботи в задуманому вами справі.

В цілому, сонник радить звертати увагу на супутні символи сну, і розглядати їх через призму дружби і вірності. Якщо ж тварина буде вести себе агресивно, то можна порівняти з небезпекою і зрадою.

Наснилася собака при надії, яка ось-ось народить — значить, ви внутрішньо прийшли до рішення давно мучив вас питання. Знайшли свій сенс життя, своє призначення.

Цікаво те, що якщо приснилася маленька собачка в положенні — у вас є погані думки, які незабаром можуть зовсім вас поглинути (розмножитися). Варто перестати брехати і робити іншим людям зло. Дівчині такий сон, говорить про те, що у неї є дуже підла суперниця в сердечних справах, яка ні перед чим не зупиниться в досягненні своєї мети.

Колір породіллі

Якщо песик був білим — значить скоро у вас з’явитися кілька хороших друзів, які також будуть раді знайомству з вами.

Рудий — ви образили людину, і він виношує план своєї помсти.

Чорна — сильний ворог, який збирається нанести вам нищівного удару. Для цього він заручається підтримкою близьких вам людей.

Висновок

В цілому спокійна тварина при надії обіцяє вам швидку зустріч з давніми друзями, знайомство з новими, веселе проведення часу. Також деякі сонники обіцяють любов на все життя.

Зате агресивне, гарчати тварина в сновидінні, обіцяє рівно половину першого тлумачення. Любов буде односторонньою і не взаємною. Ваше бажання відвідати старих друзів зустріне відмову. У компанії, де всі будуть веселитися, вам буде нудно й сумно.

Хоча знову-таки сонник не радить звертати увагу на положення тварини, а більше на її забарвлення, розмір і поведінку. Варто пам’ятати про те, що доброзичливий пес, який радий зустрічі з вами, скиглить і махає хвостиком — це ваші друзі. Відповідно передбачення будуть пов’язані з ними. Агресивна, який скалить зуби тварина, яке ричить і кидається — це вороги. Але при цьому, вороги, які знаходяться по близькості, можливо, вони серед уявних друзів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: