Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вагітна жінка?

До чого сниться вагітна жінка?

Зміст:

Сонник вагітна жінка

Сон — це дивовижний період в житті кожного. Саме в цей момент ми бачимо значення, які нам посилає наше підсвідомість. Вважається, що кожен сюжет, побачений в період сну обов’язково, щось віщує, а може навіть і попереджає про щось. Іноді сновидцу доводиться бачити уві сні вагітну жінку. Що може означати такий сюжет? Відомо, що таке бачення не має багато різних трактувань. Тому для того щоб правильно розшифрувати його значення варто використовувати сонник. Саме за допомогою цієї книги можна зрозуміти нічний сюжет, в якому дівчина носить малюка під серцем. Але для цього дуже важливо пам’ятати багато його деталі:

Для того щоб швидко знайти відповідь і правильно розшифрувати побачене скористайтеся онлайн-сонником. Для цього в інтернеті в рядку пошуку введіть: «сонник вагітна жінка» в результаті вам буде надано багато онлайн-книг, які допоможуть вам в тлумачення нічного бачення.

Вагітність

Кому сниться і що віщує

До чого сниться вагітна жінка? Давайте детально розглянемо значення такого сну. То він віщує різним категоріям людей:

Хто саме був вагітний

Хто приснився вагітної

Готується самій стати матір’ю — по сонником Міллера це віщує виникнення частих сварок з чоловіком наяву. Знати, що носите під серцем дівчинку — до приємних известиям. Хлопчика — до успіху в усіх починаннях.

Якщо в положенні не ви

Бачити свою дочку вагітної — також поганий сигнал, згідно з яким потрібно набратися терпіння і готується до того, що будуть сварки і розбіжності.

А ось якщо наснилося, що сестра чекає малюка, то це до кардинальних змін відносин в сім’ї. Сестра була одружена — тлумачення цього сюжету вказує на швидке одруження.

Приснилася вагітна жінка, яка була знайома вам — на вашу частку випадуть неприємності.

Що майбутня мама робила і як вона виглядала

Лежати біля неї — це означає, що здійсняться бажання. У дівчини почалися перейми — тлумачення снів обіцяє, що на долю людини випадуть різні неприємності. Лаятися з нею — остерігайтеся брехливих чуток, також може бути розчарованим в близькій людині.

Чекаєте уві сні двійню — до виграшу

Знати, що дівчина чекає народження більше однієї дитини — контекст побаченого віщує великий виграш.

До чого сниться вагітна жінка з маленьким животиком? Людині, який бачить такий символ, варто бути більш впевненим у собі. А ось якщо великий живіт — до того, що незабаром вам доведеться подбати про своїх рідних.

Дуже худеньку майбутню маму — до фінансового достатку.

Бачити красиву дівчину в положенні — сюжет таких снів також сниться до прибутку. Потворна — будьте обережні у вас є вороги, які хочуть вам нашкодити.

Здорова породілля і вона добре виглядає — до зльоту по кар’єрних сходах і до збільшення зарплати.

Плаче бачити — належить отримати несподіване багатство, яке сонник радить витрачати дуже економно.

Якщо довелося бачити даму при надії — до поліпшення матеріального становища.

Бачити, що майбутня мати мертва — значить, що мрії не здійсняться. Також мертва дівчина — символ того, що виникнуть великі проблеми у сновидіння в реальному житті.

У вашому баченні дівчина скоїла суїцид? Як не дивно, це бачення має хорошу трактування і обіцяє, що в житті відкриються нові сприятливі шляхи.

Дуже щаслива майбутня мама йде зі своїм чоловіком тримаючись за руки — служить вказівкою, що сновидець отримає дуже хороші новини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: