Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вагітній майбутня дитина?

До чого сниться вагітній майбутня дитина?

Зміст:

Сонник вагітної майбутня дитина

Під час вагітності жінці сниться безліч різних сюжетів. Найчастіше вони пов’язані з майбутніми пологами, появою потомства.

Гормональний фон вагітної жінки різко змінюється, нерідко їй сниться новонароджений хлопчик чи дівчинка. Бувають неприємні сни, де її дитина померла.

До чого сняться подібні бачення? Чи варто вагітній жінці загострювати на них увагу?

Наснилося народження дитини

В першу чергу варто сказати про те, що подібні бачення абсолютно по-різному розглядаються астрологами і психологами. Не зайвим буде приділити час і розглянути кожну точку зору.

Народження дитини згідно сонником

Тлумачі кажуть: якщо сон був в цілому позитивним, новоспечена матуся і новонароджений відчували себе добре — це позитивне бачення.

Коли ж уві сні був негатив, дитина померла або народилася мертвою — це заклик більш уважно поставитися до свого здоров’я. Побережіть себе, і все буде нормально.

Езотеричний сонник

Наснилося, що малюк вже народився

Даний сонник вважає, що якщо під час вагітності жінка бачить сон, де її майбутня дитина вже народилася, то її чекають хороші події. Відбудеться щось, що сильно порадує її, і чого жінка вже довгий час чекала.

Хлопчик чи дівчинка гарної зовнішності сняться до благополуччя в родині. Якщо дитина забруднений, має каліцтва, то сон говорить про майбутні клопотах. Нічого страшного в цьому немає, просто вам доведеться витратити час і сили на неприємну роботу.

До чого відчувати уві сні занепокоєння — до легких пологів, при цьому малюк народиться здоровим, все буде добре.

Сонник Міллера

На думку Міллера, якщо жінці наснилося народження хлопчика, то її чекають легкі і швидкі пологи.

До чого сниться кошмар, в якому новонароджений помер? Якщо сниться подібне, то це всього лише уособлює невпевненість у своєму майбутньому. Страх перед подіями, які повинні відбутися незабаром.

Сонник говорить: якщо новонароджений сильно плаче, то виникнуть неприємності зі здоров’ям, загострення хронічних захворювань.

Народити уві сні з точки зору психології

Часто сняться сни про пологи

Якщо ви більше довіряєте психології, ніж астрології, то варто прислухатися до того, що говорять з цього питання фахівці.

Будь-яка жінка під час вагітності знає: для того, щоб майбутня дитина була здоровою, необхідно відчувати приємні емоції. Але тривоги і хвилювання все ж присутні, і часом знаходять своє відображення у видіннях тієї ночі.

Жінка може бачити вкрай негативні сни, коли їй незабаром доведеться народити. Мертвий чи покалічений новонароджений, ледь чутне ворушіння, але дитина все одно помер — все це, як правило, безпідставні страхи.

Психологи вважають, що якщо дівчині постійно сниться бачення, в якому вона народила хлопчика, то її підсвідомість подає сигнал: чекайте дівчинку.

І навпаки, якщо сниться дівчинка, то буде хлопчик.

Кого уві сні народила вагітна

Якщо узагальнювати сновидіння і тлумачення сонників, то можна створити цілий перелік пророкувань, до чого вагітній жінці сниться, що вона народила дитину певної статі.

Народження хлопчика

В цілому сонник вважає: хлопчик уві сні говорить про те, що коли прийде час народити дитину, ви впораєтеся швидко, без особливих зусиль і больових відчуттів.

Обіймати або цілувати малюка уві сні

Але також сонник розглядає різні дії, які довелося здійснювати вагітної уві сні:

У вас дівчинка

Сонник, як правило, вважає, що дівчинка обіцяє приємну несподіванку. Ви отримаєте сюрприз або цікаву новину, будете приємно здивовані.

До чого сниться дівчинка, можна сказати в тому випадку, коли буде відомо, що робив дитина уві сні:

Також важливі дії самої вагітної. Наснилося, що ви заколисує дитину на руках — життя піднесе неприємний сюрприз.

До чого сниться народження мертвої дитини

Напевно, для вагітної не може бути нічого страшнішого, ніж сновидіння, де новонароджений помер, або ж вона народила, а дитина була мертва. Варто розгадувати такі сни, або вони ні до чого не ведуть, будучи відображенням наших страхів в реальному житті?

Приснився мертвонароджений малюк

Сонник заявляє, що причин для тривоги немає. Мертвий новонароджений уві сні — гарне самопочуття малюка в реальному житті. Якщо жінка народила дитину, а він помер, то наяву пологи будуть успішними, а малюк — здоровим і доношеним.

Якщо ж майбутню маму сильно турбує таке сновидіння, вона переживає те приводу того, що малюк не штовхається, вона не чує, як він ворушиться, то ні до чого сидіти в роздумах. Запишіться на прийом до лікаря і заспокойте душу, дотримуйтесь спокій.

Сниться, що дитина завмер в утробі, не ворушиться, не штовхається, ви йдете до лікаря, а він каже, що малюк помер? В такому нічному баченні немає нічого страшного. Тлумачі снів вважають, що ви задумали якесь справа, але не врахували всі нюанси. Вам варто більше часу приділити підготовці. В іншому випадку «народження» вашого дітища так і не відбудеться.

Бачити, що мертва дитина повністю забруднений в крові — родичі на вашому боці, готові прийти на допомогу за першим покликом.

Коли померла дитина, народження якого відбувалося в воді — ви отримаєте дуже важливі новини.

Якщо мертва дитина переживає друге народження, вам вдається оживити його — ви сильна особистість, не пасуєте перед труднощами, доля обов’язково нагородить за таку пильність.

Інші тлумачення снів

Вагітним часто сняться їх ненароджені діти. Діапазон сновидінь досить великий, починаючи від того, що жінці може приснитися, що малюк штовхається, ворушиться в утробі, до того, як ще ненароджена дитина — доросла і самостійна особистість.

Бувають і негативні сни, в яких бачиться хворий або мертвий малюк, але сонники радять не звертати на них особливої ​​уваги, так як нічого страшного вони не віщують.

Бувають випадки, коли майбутній мамі доводиться бачити уві сні свого дорослого дитини, а по закінченні певної кількості років у неї виникає відчуття дежавю.

Не забувайте про те, що для майбутніх матерів головним є душевний спокій і гармонія. Тоді дитина обов’язково народиться здоровим.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: