Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вагітність і пологи?

До чого сниться вагітність і пологи?

Зміст:

Сонник вагітність і пологи

Вагітна жінка вважається уособленням родючості. Їй приписують магічну силу, вміння охороняти і зберігати. А народження уособлює прикордонне положення між буттям і небуттям. Народження людини чекали одночасно і зі страхом і з надією. Тому як дитина могла бути подарунком, подарованим долею, так само як і покарання Богів. Що ж ці дійства означають в мріях дізнаємося з сонників.

Популярні сонники

Якщо наснилися вагітність і пологи

Знаходження в цікавому положенні може привидітися уві сні як жінкам, так і чоловікам. Тлумачення може бути найнесподіванішим і багатогранним. Про значення снів можна дізнатися, перегорнувши авторитетні сонники.

Сонник Міллера

Вагітність уві сні віщує сновидцу нещасний шлюб. А потомство від цього сімейного союзу не буде привабливим зовсім. А ось народження в мріях, на думку Міллера, несе з собою позитивний посил. Вони обіцяють приємні новини, поліпшення укладу життя.

Трапляється побачити свою вагітність незайманій. Це поганий знак, що передвіщає їй ганьба.

Коли реально вагітна жінка бачить себе вагітної уві сні, це віщує їй благополучні пологи і швидке відновлення здоров’я. Прогнози такого сну сприятливі і для самої дитини і його здоров’я.

Сталося чоловікові побачити в мріях свою присутність на пологах закликає до більшої відповідальності перед своїми близькими людьми.

Сонник Ванги

Пощастило уві сні легко народити обіцяє розумне, хоч поступове, рішення всіх проблем. У разі, коли пологи були болісні і тривали довго теж віщує вам досягнення мети, хоча на шляху доведеться долати численні перешкоди і труднощі. Але ваші стійкість і впевнене завзятість будуть винагороджені.

Народжений уві сні дитина стане передвісником кардинальних змін у вашому житті. Ви знайдете довгоочікувану свободу.

Сонник пастора Лоффа

Якщо вагітним був чоловік

Сюжет сну малює картину, де ви будучи вагітною займаєтеся якимись клопотами. Це говорить про те, що ви подорослішали в своїх роздумах і дозріли для серйозних вчинків, таких як народити і виховати дитину. Тому як ви можете нести відповідальність не тільки за себе, а й інших.

Сталося чоловікові побачити свою вагітність, це ознака того, що поки у нього не достатньо мужності для створення повноцінної міцної сім’ї і народження дитини. Таке сновидіння говорить про творчу натуру сновидіння. Можливо у нього в цьому світі інша місія. Сон, як показник його життєвих позицій.

Приснилася вагітність, при якій сновидец відчуває постійні хвилювання і тривоги, може стати передвісником дефектів або хронічних захворювань у дитини.

Сновидіння, де сплячий бачить пологи, вказують на небажання сновидіння мати дітей в реальності.

Сонник езотерика Цвєткова

Сниться дівчині, що вона вагітна, очікуйте обману когось із вашого оточення.

Побачити в мріях вагітної іншу жінку обіцяє неприємності наяву.

До чого бачити себе вагітним чоловікові, значить наяву ставити перед собою сміливі цілі, каже сонник.

Сонник дає тлумачення до чого примарилися пологи, в результаті яких на світ з’явилося чудовисько. Знак хвороби, яка пожирає зсередини. Але при наполегливому виконанні всіх розпоряджень медичних працівників і дієти, вам вдасться її здолати. Але ви повинні бути готові, що піде на це чимало часу. Воно того варте.

Сталося прийняти пологи у домашнього вихованця, обіцяє дорогий подарунок або щасливу зустріч.

Проаналізуємо деталі сну

Якщо народжували уві сні

Тлумачення снів не може бути точним, то й враховувати навіть найдрібніші деталі обставин сюжету. Давайте розглянемо деякі з можливих ситуацій:

Сталося небеременной жінці побачити процес пологів, результатом яких стала поява двійні, віщує прийдешні тяжкі клопоти. Підтримки не буде ніякої. Але хвала вашої стійкості і працьовитості. Трудитися доведеться з подвоєною силою. Але і пожинати плоди, яких буде подвійно більше, ніж очікувалося, буде на багато приємніше.

Якщо такий сон приснився чоловіку, то тлумачення дає невтішні прогнози. Не починайте процес над проектом, коли не впевнені в його повне виконання. Ви хочете проковтнути шматок пирога, від якого було б простіше відкусити невеликий шматочок.

Народження двох дівчаток, не схожих одна на іншу, віщує гармонію в сім’ї. Між чоловіком і дружиною буде ідеальне взаєморозуміння. Невідповідність в їх рисах характеру буде врівноважувати один одного.

Народження більше двох дітей, не залежно від статі дитини обіцяє багатство.

Народження дівчинки уві сні, за умови, що вона буде схожа на матір або батька, обіцяє щасливе життя, не обтяжену потребами. А при нагоді схожості з кимось із родичів чоловічої статі, служить закликом сміливо починати свою справу.

Якого статі була дитина

Народження хлопчика в мріях віщує дуже швидкий підйом власної справи на високий рівень. Навіть якщо ви тільки почали розкручувати свою справу, воно дуже швидко набере обертів і буде давати великі прибутки.

Якщо народження хлопчика примарилося прямо вдома, то це пророкує світ, щастя і спокій цьому дому.

Якщо сюжет снів малює народження хлопчика і дівчинки, це вказує на наявність у сновидіння багатого і впливового покровителя. Більш того, завдяки його інвестицій та підтримки ви будете мати можливість налагодити свій бізнес.

Сталося уві сні побачити пологи своєї матері, коли вона привела на світ хлопчика, обіцяє їй успіх по кар’єрних сходах.

Народження небажаного або нездорового дитини говорить про марність ваших турбот. Ви не в тому напрямку рухаєтеся, неправильно розставляєте пріоритети. Перегляньте стан справ і виділіть першочергові питання, вирішити які потрібно зараз. В іншому випадку пропустіть час, що принесе сумні наслідки.

Трактування, до чого сниться, що почалися перейми, ґрунтується на фізіологічної діяльності організму жінки в положенні. Якщо вагітність на стадії третього триместру, то сновидіння могли бути викликані підсвідомістю, так як починається перша фаза родової діяльності. Або сновидіння викликане боязню і відкиданням болю при пологах.

До чого сниться такий сон не вагітній жінці, сонники стверджують, що це обіцяє успішне втілення в життя планів. На що сновидець вже і не сподівався.

До чого сниться вагітність вагітним

Бути вагітною і народити раніше призначеного терміну, це хороший знак, який обіцяє народження дитини в термін. Більш того, розродження очікується безболісним, а дитина здоровим.

Сниться вагітній жінці, що вона народила собаку, це хороший знак, що передвіщає зустріч з людиною, яка на довго стане надійним і вірним другом сім’ї.

До чого сниться, що народження проходило болісно і довго? Це сон, так званий перевертень. наяву все піде як по маслу, без болісних переймів і ускладнень.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: