Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вагітність?

До чого сниться вагітність?

Зміст:

Сонник вагітність

Згідно з книгою Вербера, наші ангели-хранителі мають п’ять важелів управління: інтуїція, сни, знаки, медіуми, кішки. І сни потрапили в цьому списку явно не дарма. Адже, уві сні ми всемогутні!.

Різні сновидіння несуть різну емоційне навантаження, що і відбивається на нашому стані після пробудження. Ми можемо не пам’ятати толком сон, але відчуття і емоції у вигляді осаду — гарантовані. При цьому навіть однакові нічні «фільми» можуть бути трактовані по різному.

Трактування вагітності уві сні

Вагітна подруга може мати різні трактування. Тут все залежить від вашого ставлення до цієї особи, від її зовнішнього вигляду і реальних обставин в житті, жива вона чи померла, задоволена чи в печалі. Тому необхідно навчитися правильно розпізнавати всі нюанси сну.

Приснилася вагітна подруга?

Вагітність у подружки

В цілому сонник виділяє три ситуації, до чого сниться вагітна подруга:

Природно, з огляду на це, а також інші фактори, і робиться трактування сну.

Реальна вагітність

Якщо дівчині сниться, що її подружка, яка дійсно в «цікавому» положенні, чекає дитину, то висновки сонників позитивні. Бачити дівчину вагітною означає її щастя в найближчому майбутньому. Можете бути впевнені, що вона буде задоволена своїм життям в дійсності!

Крім того такий сон обіцяє вагітної легкі пологи. Якщо вам приснилося подібне, процес пройде швидко і легко, без ускладнень і мук для молодої мами.

Деякі сонники кажуть ще про те, що вагітність уві сні у жінки, яка по справжньому чекає дитину, означає клопоти. Але це аж ніяк не негативні проблеми, а навпаки приємні турботи. Це логічно, тому що молоді мами завжди зайняті, віддаючи себе повністю своєму чаду.

Псевдобеременності

Набагато серйозніше ситуація, якщо ваша подруга вагітна тільки уві сні. Тоді сенс побаченого буде зовсім інший. Існує кілька трактувань подібного сновидіння.

Реальна вагітність

Вагітність улюбленої

Є серйозні відмінності сенсу сновидіння не тільки через образу вагітної, а й в залежності від статі сплячого. Вище були вказані приклади знаків для сплячої дівчини. А ось до чого сниться вагітність подруги чоловікові?

Якщо вагітність сниться чоловікові

Найчастіше, якщо ваша реальна дівчина або дружина наснилися вам в цікавому положенні, це вказує на її швидку вагітність по справжньому. Значить чекайте поповнення в родині, як кажуть люди.

Відомо досить багато випадків, коли дівчата дізнавалися про свою майбутню дитину саме з сну чоловіка. Крім того, кажуть, що існує велика ймовірність зачаття.

Друга поширена причина такого сну — це недовіра. Якщо чоловік підозрює дівчину в зраді, або зраду, то це може відобразитися на сновидінні. Проте, ваші побоювання марні.

Бачити свою улюблену вагітної часто говорить про прихильність до неї, глибокої любові і просте бажання мати дітей. У таких випадках можна сміливо заводити дитину, так як це «хочу» виникло в самих глибинках вашої душі. Якщо вагітна ваша «колишня», то, можливо, ви сумуєте за нею.

Зовсім інший зміст несе сон, в якому вагітної виявилася зовсім незнайома вам дівчина. Якщо так, то це знак на удачу. Можете розраховувати на швидкий успіх в початій справі. Можливо, вас підвищать на роботі, або ж ви влаштуєте свій бізнес. У будь-якому випадку таке сновидіння віщає про процвітання і матеріальний достаток.

Придивіться до деталей

До багатства

Щоб витлумачити сон максимально вірно, необхідно звернути увагу не тільки на ваші відносини з вагітною дівчиною і її реальним станом у життя, а й до її зовнішнього вигляду.

Так, красива жінка обіцяє надбавку капіталу. Бачити такий сон — до великого доходу в найближчому майбутньому. Якщо ж вагітна виглядає погано і викликає огиду, можливо, вас чекають дрібні неприємності і проблем, в тому числі і у фінансовому плані.

Також мають значення і емоції подруги. Тут вже сновидіння стосується не вашої долі, а її. Якщо дівчина плаче, то її чекає велике щастя. А ось бурхливих сміх, навпаки, говорить про можливі проблеми в житті.

Зверніть увагу і на дії вагітної дівчини. У разі, коли подруга в положенні просить вас про допомогу, можливо, вона дійсно в ній сильно потребує. У той же час дати нічліг вагітній жінці або укрити її від родичів — це знак того, що у вас слабкий характер і вами легко скористатися.

Померла вагітна дівчина говорить про біду, яка може трапитися зовсім скоро. А ось, якщо сниться, що ви самі вбиваєте свою подругу в положенні, це говорить про позитивні зміни. Таким чином ви знімаєте відповідальність і ношу з плечей жінки. Померла подруга в такому випадку — успіх і достаток.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: