Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться варена курка?

До чого сниться варена курка?

Зміст:

Сонник варена курка

Що тільки не доводиться бачити уві сні! Часом нас відвідують казкові, нелогічні явища, які ніяк не вкладаються в свідомості. У такі моменти виникає бажання заглянути в сонник і визначити, до чого це сниться. Але не варто недооцінювати і звичайні, буденні образи, які відвідують пізно вночі. Дуже часто вони несуть більший сенс і попереджають про доленосні зміни.

До чого сниться курка в вареному вигляді?

В основному це не дуже сприятливий знак, що означає дрібні проблеми і негаразди.

Сонник також зазначає, що вони будуть пов’язані з близькими Вам людьми. Більш докладний тлумачення дадуть знамениті провидці і психологи.

Що говорить тлумач?

Даний образ вельми неоднозначний і означає як дієтичну їжу, так і сільськогосподарську птицю. В першу чергу необхідно згадати, що Ви робили з вареною куркою.

Якщо наснилася варена курка

Бути спостерігачем

В основному нам уготована роль спостерігача, де ми не маємо права будь-яким чином впливати на кінцевий результат. Що ж довелось бачити?

Яким було м’ясо?

Починаючи аналізувати, до чого сниться дане явище, необхідно згадати, в якому вигляді Ви його побачили. Чи було воно апетитним або ж пропадало всяке бажання вжити його в їжу?

Де довелося бачити?

Де бачили курку

Переймаючись питанням, до чого сниться куряче м’ясо у вареному вигляді, зверніть увагу на місцевість.

Розміри і кількість

Які шматочки наснилися

Важливим фактором є не тільки те, в якому вигляді довелось бачити м’ясо, а й його розміри. Якщо ж шматки були просто величезними і не вміщалися на столі, то це знак швидкого благополуччя. Всі труднощі вирішаться самі собою, а нові, приємні події наповнювати Ваше життя.

А ось до чого бачити маленький шматочок, яким не наїсися? На жаль, настануть важкі часи, які змусять обмежувати себе в коштах. Не бійтеся просити допомоги у близьких людей, а то і зовсім далеких родичів, адже вони будуть тільки раді допомогти Вам у скрутному становищі. Переживіть цей період без переживань, він незабаром закінчиться.

Варене куряче м’ясо у великій кількості сниться молодій жінці до вдалого і міцному заміжжя.

Брати участь уві сні

Часом доводиться не тільки бути безмовними свідками, але й активно брати участь уві сні. Сонник підкаже, до чого це сниться.

Цвєтков стверджував, що поява вареної птиці в нічних мареннях віщує підготовку до гучного торжества.

Інші тлумачення

Яку відповідь дадуть інші джерела? Курка в будь-якому вигляді — дуже важливий знак, що вимагає розгляду з усіх боків.

Сонник Міллера

До чого бачити цей знак на думку Міллера? Знаменитий психолог стверджував, що даний епізод уві сні означає те, що у Вашому житті настав не найкращий період. Ймовірно, це пов’язано з наринули нападами депресії і туги. Міллер радить придивитися до свого оточення. Цілком можливо, що окремі особистості згубно впливають на Вас і змушують втрачати життєвий інтерес.

Якщо їли з апетитом

Є курку з апетитом і нахлинули голодом — до добрих подій. Тимчасова темна смуга закінчиться, і Ви по праву насолодитеся всіма благами, якими буде обдаровувати Вас доля.

Сезонний сонник

Пора року, в яке сниться дану подію, також допоможе передбачити туманне майбутнє.

Літо

Якщо Вам довелося готувати уві сні, необхідно не піддаватися зневірі і похмурим думкам. Вони можуть віддалити Вас від поточних цілей і зіпсувати відносини з найближчими людьми. Однак найстрашніше, коли курка з’явилася в обробити вигляді. Це ознака прихованої загрози, який може не тільки привести до тяжких захворювань, але в окремих випадках і до смерті.

Осінь

Бачити щось подібне в дощову пору — до багатств, особливо якщо на столі крім курки було багато різної їжі. Слід зазначити, що високого становища і гідної зарплати Ви досягнете лише завдяки своїм зусиллям і наполегливості.

Зима

Ви схильні до марним занепокоєнь і скарг, які неабияк набридають Вашим близьким людям. Постарайтеся деякий час виділити на себе і усунути негативні риси. Якщо ж Ви пригощали уві сні будь-якого людини, будьте уважні. Ймовірно, ця особистість готова припинити спілкування з Вами вже зараз.

Весна

Їсти уві сні варене м’ясо — до швидкого подив. Сонник не уточнює, чи буде воно приємним або невтішним. Будьте готові до будь-яких поворотів долі, які в будь-якому випадку підуть Вам на користь.

Незважаючи на те, що дане явище в більшості випадків не є добрим символом, не варто впадати у відчай. Тепер Ви знаєте, до чого бути готовим в найближчому майбутньому.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: