Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться варити суп?

До чого сниться варити суп?

Зміст:

Сонник варити суп

Бульйон — це основа супу. Під час приготування, він повинен закипати. Гаразд збалансоване змішання харчового якості інгредієнтів, що утворюється, завдяки взаємним сприянням вогню і води, уособлює цілісну гармонію.

Супові символи

Суп, так само як і бульйон — знаки очищення і взаємин. У деяких народів, в годину жертвопринесення, як атрибут, божкам кріпили біля рота миску з супом. Його сьорбали під час церемонії замирення між ворогуючими народностями. Чому сниться процес приготування супу, ми полюбопитствуем у професіоналів по розгадки снів.

Тлумачення процесу варіння гарячих страв, связанос успішними, в сфері фінансів, змінами в житті сплячого. Однак, мається на увазі, що блюдо неодмінно свіже.

Сонник Міллера

До чого довелося уві сні бачити, що суп варився похапцем?

Це гарантія можливості розпоряджатися своєю долею.

Якщо суп варила молода особа на виданні — це гарантує їй вдалий шлюб.

Сонник Ванги

Варити рибний бульйон

Якщо сниться, як варили рибний бульйон, при цьому пересолили — вам уготовані розчарування в сердечних справах.

Провидиця дає обнадійливі прогнози навіть для тих, чий суп уві сні втік і пригоріла. Це поточні справи сновидіння, який зіткнеться з дрібними, легкоразрешімимі складнощами, через прикрий пробілу в них.

Сонник Фрейда

Психоаналітик впевнений, що в мріях супи відображають наші фантазії про любовні іграх, вагітності і зачаття.

Сам процес приготування уособлює статеві акти.

Якщо ви куштували гарячу страву відразу після варіння — це вказує на хороший сексуальне здоров’я і тонус.

Чого чекати у відносинах з оточуючими

Процес куховаріння супу у снахтрактуется іноді, як різного роду, події в житлі сновидіння, його взаємини з оточуючими.

Сонник Цветкова

Довелось варити суп — ваш будинок не обійдуть сварки, чвари, привід яким ви дасте самі. Тому будьте стриманішими, спокійно реагуйте на зауваження.

Сонник Дмитра та Надії Зима

Якщо ви зварили суп на одну порцію — це обіцяє бажані і необтяжливі клопоти.

Вельми неапетитний, і дуже рідко зварений суп, пророкує засмучення і неприємності.

Сонник Лонго

Приснився м’ясний суп

Якщо куховарили м’ясної супчик — це свідчить про частих нападах злості у сновидіння.

До чого в мріях займатися цим овочевого, або рибного супу — це сигналізує про швидку ситуації, коли вам доведеться доглядати за хворим родичем.

Сонник ДенізЛінн

Сниться сюжет, де довелося варити суп з продуктів, які не входять до рецептури — знак марною роботи. Хоча сновидцу вона здається продуктивною.

Яким було перше блюдо

Різноманіття кулінарних ласощів, нерідко накладає відбиток у наших снах. Це не означає, що людина, якій примарився такий сон, мало забезпечений, або неспроможний. Те, до чого сниться процес варіння супу, тлумачиться як отримання приємних новин, цікаві спілкування, умиротворений почуття. Однак, тут не обійтися без винятків. Розберемо деякі, найбільш часто є уві сні, фрагменти.

Концентрація страви

Якщо уві сні господиня варила наваристий і ситний бульйон — це гарантія знайомства з панівної і заможної особистістю.

Рідкий і ненасичений суп, часто сниться незаміжнім особам, і пророкує їм безгрошове існування до заміжжя.

Вегетаріанські, або ж дієтичні перші страви викриють в марно витрачений час.

Які використовувалися інгредієнти

Варити уві сні суп з локшиною

Якщо в процесі варіння бульйону використовувалася локшина, як одна з складових рецепта, то потрібно насторожитися. Будь-хто з вашого оточення намагається ввести в замішання і запитати вас.

Молочні супи з локшиною, вказують на ймовірність сімейних негараздів. Принагідно, якщо вона недоваріть, прогнози засмутять сновидіння. Ймовірно, створиться якась ситуація, коли безпомощі друзів йому не впоратися.

Якщо в результаті локшина дуже переварилася, і розкисла — це свідчить про те, що в чомусь ви сильно напартачили. І тепер потрібно розсьорбувати як свої, так і чужі капості особисто.

Якщо в якості інгредієнта в молочний суп ви вибрали рис — це обіцяє вам величезний прибуток, тому як ви вдало і грамотно ведете справи.

Захотіли зварити овочевий супчик з локшиною — це гарантія одноразової, проте вагомою прибутку. А якщо ви його варили на м’ясному бульйоні — чекайте дохідного пропозиції, відкидати яке, ні в якому разі, не варто.

До чого варити уві сні гороховий суп — це застереження від непотрібних клопотів. Але в цьому випадку є істотна обмовка — Даний страва не пророкує невдачу, а лише радить перечекати деякий час.

Сталося бачити, як під час варіння горохового бульйону, в тару потрапив клаптик волосся — це сигнал того, що сновидець вживатиме всіх заходів для успішного просування справи, нотолку все одно буде мало. Причиною тому стане заплутане завдання, яке вам довірив керівництво.

До чого спостерігати уві сні варіння грибного супца — це обіцяє стабільність в грошовій сфері.

Трактування курячого бульйону, який був приготований кухарем, а не сплячим, підкреслює його залежність від стороннього думки.

Якщо ви готували уху відразу в декількох каструлях — вам уготована фінансова підтримка, що стане для вас великою несподіванкою.

До чого сновидец варив суп з черепахи — це викриває його в схильності до нестандартних і сумнівним сексуальних ігор в екзотичному стилі.

Якщо уві сні ви варили страву, використовуючи неякісні, або прострочені продукти — це мовить про розрив відносин з звуженим. Шкодувати про це не варто.

Помилки при варінні супів

Все курйозні життєві ситуації можуть відкладатися в нашій підсвідомості, і воно нам малює картинки нашої суєтності у видіннях тієї ночі.

Як і в житті, коли ми печемо що-небудь на кухні, можуть відбутися помилки, так і в мріях можна навернути справ. Про що попереджають сни, в яких або невдалі кухар зіпсував блюдо, або занадто розторопна господиня переплутала рецептуру, або робила дивні речі. Розглянемо деякі ситуації конкретніше:

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: