Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ваза?

До чого сниться ваза?

Зміст:

Сонник ваза

Практично неможливо знайти ні один будинок або господиню, у якої б не було вази. У неї ставлять троянди, інші квіти, ікебани. Ці предмети можуть бути простими і химерними, зробленими з найрізноманітніших матеріалів.

У вазу можна складати печиво, фрукти або цукерки. І найнеприємніше застосування такого звучне слово — нічна ваза. Так називають горщик, в який люди справляють природні потреби ночами.

Сновидіння про вазі

Приснився фарфоровий предмет інтер’єру

Даний скляний, фарфоровий або глиняний посуд — постійний мешканець нашого будинку. А ось до чого сниться ваза, і часто це відбувається, уточнить сонник. При цьому важливою буде кожна деталь, будь то зовнішній вигляд або матеріал. Також зверніть увагу на її цілісність і призначення.

Що кажуть популярні сонники

Тлумачі снів, як правило, поділяють символи з нічних видінь на значущі і несуттєві. Ваза вважається значущим символом. Як завжди, тлумачі радять придивлятися до найменших деталей, і лише тоді приступати до тлумачення.

Сонник Кананіта

Як каже даний сонник, ваза сниться до приємного сюрпризу, несподіванки.

Якщо ви її розбили, то станеться подія, яка вас сильно налякає.

Тлумач чаклунки Медеї

Вважається, що ваза уособлює жіночу статеву систему. Вона наповнена водою — чекайте романтичних відносин.

Іноді може приснитися, що ви випадково розбили посудину. У такому випадку варто підготуватися до відходу коханої людини. Сонник не уточнює, що стане причиною розриву ваших відносин.

Бачити уві сні вазу, пити з неї воду — ви активна людина, перебуваєте в пошуку любовних пригод, любите подорожувати і заводити нові знайомства.

Віддаєте вазу знайомої людини — в реальності ви до нього небайдужі.

Бачити уві сні порожню — до затяжної депресії, нудьги, сльозам.

Цікаво тлумачить даний сонник квіти в красивій ємності. Вважається, що подібне бачення сниться до втрати близьких людей.

Езотеричний сонник

Ваза сприймається даними тлумачем як символ взаємин між чоловіком і жінкою.

Розбитий фарфр сниться до розриву відносин

Сонник провидиці Ванги

На думку Ванги, ваза уві сні уособлює душу людини. Коли вона красива, чиста, ціла, то ви оточені приємними людьми, отримуєте позитивні емоції, радієте життя.

Якщо ви випадково розбили вазу в своєму нічному баченні, то Ванга радить приготуватися до душевного болю. Ситуація, що складеться, буде сумною, але ви, на жаль, нічого не зможете змінити.

Як вважає даний сонник, квіти у вазі, особливо троянди, означають, що ви зумієте зробити послугу нікому людині, просто давши йому цінну пораду.

Сонник Лонго

Бачити красивий фарфор — заклик до обачності

Отримання вази в подарунок — попередження. Ви людина щедрої душі, надаєте допомогу кожному, хто вас про неї попросить. І якщо деякі дійсно звертаються по крайній нужді, тобто особистості, які просто користуються вашої безотказностью.

Також сновидіння про вазі попереджає вас: будьте обачні, інакше ризикуєте розпрощатися зі своїм майном.

Сонник Міллера

Бачення про вазі сняться до того, що у вас буде щаслива і спокійна сімейне життя. Домочадців чекає безліч радісних подій, приємних сюрпризів.

Коли приснився посудину розбитий, вас чекатимуть неприємності і прикрощі, що відбудуться в самому найближчому майбутньому.

Якщо молода дівчина бачить сон про те, що їй дарують вазу, значить її заповітне бажання збудеться.

Сонник мандрівника

Даний сонник розглядає вазу з точки зору того, чим вона наповнена:

Сонник 21 століття

У цьому джерелі ваза сприймається як певним чином впливати в реальному житті. Якщо ви будете бачити її порожню, то має бути витрачено час за такими ж порожніми, нічого не значущими розмовами.

Якщо в ній стояли троянди, то ви проведете час з користю за веселою і невимушеною бесідою.

До чого сниться ваза розбита? Всі ваші труди ніхто не оцінить, ви не отримаєте за них жодної винагороди.

Пити з красивою вази вино — будете мати відмінне здоров’я.

Отримати її в подарунок — виповниться ваша заповітна мрія.

Ваза уві сні з точки зору психології

Зигмунд Фрейд отожествлял вазу з жіночими статевими органами.

З чого була зроблена ваза

Кришталева ваза — швидке виконання всіх ваших бажань, особливо, якщо уві сні ви отримали її в подарунок.

Звичайна скляна вазочка, більше схожа на склянку — позитивне бачення. Ви перебуваєте в гармонійних відносинах з коханою людиною, чесні один з одним.

З гарними фруктами всередині — отримаєте подарунок або сюрприз від близького друга.

Сниться кришталь з водою

Кришталева ваза, наповнена водою — символ, який відноситься до матеріальний бік життя. Якщо вода чиста і прозора, то ваші фінанси будуть в порядку. Якщо ж вона каламутна, стара, віддає гниллю, то доведеться розлучитися з досить пристойною сумою.

Інші тлумачення

Якщо ви тримали в руках красиву кришталеву вазу, вона вислизнула з рук, але не розбилася — ваші стосунки з коханою людиною будуть випробувані на міцність. Відбудеться якась подія, яке змусить добряче похвилюватися. Якщо ви з честю пройдете через всі випробування, то відносини стануть міцнішими.

Бачити троянди у величезній вазі — в будинок нагрянуть гості, з якими приємно проведете час.

До чого сниться розбита ваза, повна цукерок? Давно мрієте про «солодкої» життя, але, на жаль, понад вам визначено зовсім інша дорога.

Якщо ви бачите вазу з прахом покійного, то має бути зустріч з друзями дитинства, далекими родичами.

Підносити вазу в подарунок — ви багато часу приділяєте життя інших людей, загладжуєте конфлікти, цікавитеся проблемами, в той час як рідні люди страждають від вашої неуваги.

Розбити улюблену вазу — квапте події, хочете досягти чогось, не дивлячись ні на що. При цьому вважаєте ворогами всіх тих, хто намагається заспокоїти вас. Зважте всі добре, чи не наробіть помилок.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: