Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вбити щура?

До чого сниться вбити щура?

Зміст:

Сонник вбити щура

Щур, тварина багатолике, вона відрізняється спритністю, хитрістю, кмітливістю і до того ж вона дуже запаслива. Людині завжди не варто чекати від гризунів нічого хорошого. Ще з давніх-давен уві сні пацюка змушували людство відчувати почуття страху і неприязні. Адже щури створюють великі проблеми: вони псують запаси в засіках і коморах. В середині минулого століття гризуни вважалися стихійним лихом, тому цих дрібних тварин завжди намагалися винищити вогнем, отрутою і всіма відомими способами. Так до чого сниться вбити щура? Для проведення тлумачення нічного сюжету необхідно постаратися максимально точно пригадати нічний сюжет, адже навіть маленька деталь може кардинально міняти розшифровку всього сну.

Проводячи тлумачення сну, необхідно не тільки довіряти своїм внутрішнім почуттям та інтуїції. Більш детальну розшифровку сновидіння можна зробити тільки за допомогою сонника.

Сниться вбити щура?

Розглянемо, які відповіді нам пропонує тлумач.

У сюжеті сновидінні наснилося: сновидец намагався вбивати гризуна — означає, що незабаром сплячий отримає можливість вивести на чисту воду зрадника, який зараз вдає з себе вірного друга.

Вбивати уві сні маленьких дитинчат щури — в реальному житті представитися шанс розкрити всі змови недоброзичливців. Топити знайдених в сновидінні дитинчат гризунів — значить, в реальному житті вийде викорінити в своїй родині брехня і зрада.

Якщо уві сні довелося вбити щура

До чого бачити місце уві сні, де багато вмираючих гризунів стікали кров’ю — означає, що скоро в реальному житті сновидец подолає всі труднощі, і в житті почнеться новий етап завдяки підтримці рідних і близьких.

Потрібно відзначити, що якщо довелося бачити нічні сюжети з дрібними і неприємними гризунами, то тлумачити сновидіння необхідно виходячи з їх дій.

Бачити вбивство уві сні зараженої щури — це бачення пророкує доглядачеві нічного сюжету отримання можливості запобігти власній страшну хворобу на ранній стадії.

Спосіб розправи

Наснилося, як ви в своєму будинку розставляєте щурячі пастки — сонник попереджає: будьте обережні і не пускайте малознайомих людей в будинок.

Бачити уві сні, як збираєтеся вбивати гризунів власними руками — незабаром сновидцу випаде нагода дізнатися, хто будує проти нього витончені підступи і надходить підло. Приснився безпосередній процес розправи над гризунами — сонник попереджає: тримайте себе в руках, не конфліктуйте з оточуючими, інакше втратите авторитету в колі знайомих.

У нічному сюжеті ви намагалися її вбити, але вона втекла — дізнаєтеся гарну новину.

Довелось бачити уві сні сюжет: в незнайомому будинку, на сновидіння напала зграя гризунів, і йому нічого не залишалося, як почати їх вбивати — тлумачить сонник: вбивати щурів в нічному сюжеті знак попередження — доглядачеві сну необхідно уникнути відвідування багатолюдних місць і спілкування з неприємними особистостями.

Кому сниться сюжет

Залежно від того кому снився нічний сюжет тлумачення може змінюватися.

Представниці прекрасної статі

Яка щур приснилася

Якщо незаміжньої дівчини в сновидінні снилася щур з нереально довгим хвостом — означає, що у представниці прекрасної статі в дійсності є злісна суперниця, яка всіма способами буде заважати її особистого щастя.

Для жінки бачити сюжет з великою кількістю гризунів з їх дитинчатами — до розладу в сім’ї і причиною буде невірність чоловіка. Якщо ж в сновидінні жінка вбила щурят — значить, вона з гідністю винесе всі випробування долі і зможе повернути невірного чоловіка в сім’ю.

Чоловікові

Для чоловіків бачити в нічному сюжеті вбивство гризуна — до фінансового благополуччя в реальному житті.

Колір гризунів

Важливою деталлю в тлумаченні нічного сюжету має колір щури побаченої уві сні.

Біла

Наснилося, що ви побачили білу щура, яка стікала кров’ю, але ви не зважилися її вбити — сновидіння віщує сновидцу, що зрада близької людини не змусить себе чекати.

Чорна

Чорний гризун, побачений в нічному сюжеті є символом друзів в реальному житті, які можуть вас зрадити.

Вбити чорну щура — дізнаєтеся про зраду друга, а також зможете розкрити злісний змова проти вас.

Черних гризунів в нічному сюжеті було багато — остерігайтеся інтриг і пліток.

Сірий пацюк

Довелось бачити уві сні велику сіру щура? Сонник вказує, що сновидець в реальному житті спілкується з людиною, який нещирий і в будь-яку хвилину може його зрадити.

Бачити кота і щура

Якщо уві сні був кіт

Наснилося в нічному сюжеті, як щур напав на кота, сонник попереджає, що ваш чеснота виявиться під впливом ваших недругів тим, самим втягне доглядача в сумнівну оборудку.

Уві сні бачити кота, який полює на білого пацюка — це означає, що за вами спостерігають, постарайтеся не приймати необачних рішень на роботі.

Закривати, уві сні на ніч кота в сараї, де мешкає багато щурів — це сновидіння віщує для його доглядача ситуацію, в якій йому необхідно буде просити допомоги з боку, для того щоб розібратися зі своїми недругами.

Приснилося уві сні вбивство домашнього кота агресивними щурами, вказує, що вас мучать докори сумління за запальність і нестриманість у висловлюваннях по відношенню до рідних.

У сновидінні бачили кота, який їв свою здобич — означає, що в реальному житті будете свідком скандалу в будинку своїх друзів.

Інша справа, якщо в вашому сновидінні, ви спостерігаєте, як щур тягне до себе в нірку хліб або якесь інше ласощі, в такому випадку сонник пророкує своєму доглядачеві безбідне і благополучне життя.

Тлумачення сновидінь за допомогою популярних сонників

Проводячи розшифровку нічного сюжету необхідно порівнювати тлумачення в різних популярних сонниках, а також підставляти його під свою життєву ситуацію.

Сонник Міллера

Щур, побачена в сновидінні — віщує конфліктну ситуацію з сусідами або з компаньйоном.

Схопити її за хвіст — здолаєте свого ворога.

Тлумачить сонник: вбити щура в нічному сюжеті значить в реальному житті ви переможете в будь-якому своєму починанні.

Сонник Нострадамуса

Сниться щур — в реальному житті будете вибагливі.

Наснилося ціле «море» гризунів поїдають новий урожай — для фермера сон попереджає: необхідно подбати завчасно про землю інакше станеться ситуація, яка призведе до голоду.

Біла щур їхала в кареті сниться як сигнал оманливої ​​зовнішності.

Побачити кота, який ловить гризунів — отримаєте довгоочікувану підтримку від іншої людини.

Сонник XXI століття

Сниться щур — до поганих известиям.

Ловити її — сновидіння віщує небезпеку в життя сновидіння.

Є її в нічному сюжеті — сюжет віщує неприємності для людини.

Потрапити в щуроловки — сон застереження: остерігайтеся грабежу.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: