Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вбити змію?

До чого сниться вбити змію?

Зміст:

Сонник вбити змію

Контрастність і багатоликість змії в символіці вельми очевидна. У райських садах, спокусивши Єву, вона по праву завоювала статус спокусниці. Для індійців це істота — ідол відродження духовного начала. Адже людська енергія таїться в куприку як згорнувшись змійка. Розгортаючи кільця, вона починає ковзання уздовж хребта, активізує чакри, несучи просвітлення в душу.

Символіка снів

Змія скидає минулої одяг, щоб в майбутньому зростати, оновлюючись, омолоджуватися . Тому вона є знаком мудрості, довгих років життя. До чого сниться вбити змію, почерпнём інформацію з тематичних джерел.

Сниться вбивство рептилії

Мало хто з нас буде сперечатися, що знайдеться більш одіозне істота, ніж найдавніша рептилія. Провісники разнолики в трактуваннях сновидінь, де довелося вбивати плазун.

Сонник Міллера

Вельми позитивний знак, по тлумаченню Міллера, обіцяє сон, де довелося вбити змію. Це є гарантією того, що біди минуть сплячого.

Вельми благодатно це сновидіння для людини, яка хвора. Сонник обіцяє повне одужання і лікування від недуги.

Сонник Нострадамуса

Тлумачення снів, де був цілий клубок рептилій, яких сплячий по одній вбивав руками, обіцяє перемогу над недругами.

Сонник Ванги

Коли уві сні довелося вбивати повзе плазун — це позиціонується як розуміння людством верховенства віри в Бога. Чи стануть відкриватися церкви. Сили зла покинуть планету, якщо побачать людське милосердя і добро.

Сучасні трактування

Такий сон — це попередження про захворювання нервової системи

Сьогоднішнє тлумачення снів, в яких сталося стикатися з рептиліями, виходить із значення символу в різних культурах.

Сонник Лоффа

Точка зору церковного службовця така, що змії позиціонуються як нервова система людей. Коли уві сні випало вбити одну з таких рептилій, значить сновидец має якісь проблеми стосовно здоров’я.

Це пов’язано з психічним здоров’ям. Винен в цьому сам сплячий, тому що він або не урівноважений в напружені моменти, або невідповідально ставиться до власного здоров’я.

Сонник Цветкова

Езотерик віщає, що образ даного істоти уві сні пророкує біди і неприємності . Зокрема, як зазначає сонник, вбити змію — це гарантія особисто виплутатися зі скрутної ситуації, успішно продовжувати свою підприємницьку діяльність.

Сценарії снів

Єдиного і однозначного тлумачення снів, де марилося убита власноруч змія, немає. Багато в тлумаченні залежить від ситуацій, примарилося сплячому, і від його власного ставлення до даних рептиліям. Спробуємо розібратися, до чого є змія в різних обставинах:

Тлумачення снів, де жінці видався вбити змію, свідчить про те, що сплячої, на щастя або біду, доведеться викрити судженого в обмані і невірності.

Трапляється побачити такий сюжет, де жінці було тривожно за власне дитя, тому що поруч чула шипіння повзучих холоднокровних. В даному випадку трактування двояка. Якщо результат буде благополучним, то це вказує на безплідні спроби суперниці зруйнувати сім’ю. Принагідно, коли жінці не вдасться задушити змію, то це заклик до розриву відносин з коханим.

Є небезпека того, що подруга, якій дуже довіряє сновидицей, залучить її в низьку, безчесне інтригу. Це стане причиною відкидання її любові кавалером.

Тлумачення фрагмента, де сниться, як коханий спить йде по дорозі, а попереду шиплячі змії, яких потім вона вбиває? Це свідчення того, що ви заважаєте реалізації підступів проти вашого любовного союзу.

Значення сну для вагітних

Якщо жінка в положенні бачить сон, коли вона душить гадюку, то це заклик абстрагуватися від тривог, які долають в період вагітності. Тому як сон обіцяє благополучне виношування.

Чоловікові сниться, що вагітна жінка задушила ця тварина? Настають серйозні і складні для неприємності.

За великим рахунком, бачити уві сні змію, убиту власноруч — це гарантія того, що оточуючі стануть зважати на вашою точкою зору і вчинками, спостерігаючи вашу рішучість.

Якщо при зіткненні зі змією ви отримали укус, але потім вбили її ножем, то це попередження про конфлікт з недоброзичливцями. Можливо, в справи вплутуються сторонні особи.

Порізати плазун, від якого отримали укус, ножем — це свідчення того, що в сварці постраждає невинна.

Цікава трактування сну, коли сплячий відрізав ножиком голову рептилії. Значить, реально він позбавить ворога всіх аргументів, які могли бути проти нього.

Важке випробування пророкує сон, коли довелося бачити, що сплячий вбивав змію палицею або лопатою. Це може бути ознакою про прийдешню битву з долею . Доведеться застосувати нестандартні методи. Все залежить від вашої майстерності та вправності.

Відрізати уві сні голову рептилії

Довелось уві сні побачити багато змій, однією з яких вдалося зробити вам укус. Потім ви намагалися їх знищувати, кілька особин забили палицею — це свідчення, що у вас багато внутрішніх протиріч. Хоча ви приступили до їх вирішення, але доведеться «грати» на межі фолу.

Побачити на шляху величезну рептилію, мирно повзла до гнізда з дитинчатами, один з яких зробив вам укус? Це вказує на якісь некоректні вчинки перед літніми людьми і волає до спокутування провини.

Сниться, як кішку обвила змія, якій вона зробила укус. Потім рептилія померла. Сон волає до невтручання в сварки між ворогами, щоб не накликати неприємності.

Бачити кішку, яка з’їла голову змії — це гарантія того, що проти сновидіння вороги, готуючи змову, вдалися до чорної магії.

Бачити кішку в будинку, коли гадюка їй обвила голову . Тут кішка символізує привабливі, але сумнівні пропозиції колег, а змія — роздуми сплячого. Спокуса вагомо, і чи буде здоровий глузд превалювати над спокусою, залежить від того, знищить чи кішку гадюка або навпаки.

Укус уві сні рептилії, яку ви задушили в будинку — це символ чвар, які ви зумієте уникнути.

Бачити кішку, яка накинулася і загризла в будинку змію, що повзе до малюка — попередження про можливе харчове отруєння.

Снилася велика рептилія у вас в будинку, яка потім на очах зменшилася в розмірах, і ви її знищили — це гарантія, що ваша суперниця покарана за підлість. Подіяв закон бумеранга.

Вдалося задушити в будинку чорну змійку? Вам судилося втілити досить мудру ідею.

Убили в своєму житлі білу рептилію — це знак удачі, яка прийшла легким шляхом. Можливо, виграш або спадок.

Вбити білу тварюка в ліжку — значить, запобігти зраду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: