Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ведмідь дівчині?

До чого сниться ведмідь дівчині?

Зміст:

Сонник Ведмідь дівчині

Побачити уві сні зухвалого ведмедя для молодої дівчини — зустріти сильного, але настирливого і грубуватого залицяльника. Але цей символ досить давній і глибший, ніж може здатися на перший погляд. Тому, для того, щоб розтлумачити, до чого сниться ведмідь дівчині, слід детально пригадати нічну мрію і власні відчуття в ній.

Якщо приснився ведмідь, то він може означати сильного і авторитарного чоловіка. Для зовсім молодої дівчини, яка ще живе з батьками, подібна мрія може уособлювати вольового батька. Бути може, їй доведеться підкоритися його рішенню, навіть якщо воно не дуже подобається молодій особі.

У сучасному світі жінки все більше переймають чоловічі риси характеру і займають серйозні керівні посади. Тому, для дівчини, яка своєю основною справою вважає запаморочливу кар’єру, подібний сон означає суперника. І, цілком можливо, він буде чоловіком, і зважати на те, що ви жінка, він не збирається.

Що кажуть різні сонники

Якщо приснився ведмідь дівчині

Практично кожен сонник говорить про те, що ведмідь, який прийшов уві сні, обов’язково є втіленням будь-якої особи. Це може бути чоловік, що домагається любові або уваги дівчини, занадто владний і авторитарний батько або ж просто агресивний суперник. Трохи інше значення має ведмедиця з малюками. Вона каже про свої клопоти, які можуть виникнути від спілкування з маленькими дітьми.

Древній сонник Велеса

Цей, зібраний по тривалим спостереженнями за людиною сонник говорить, що ведмідь дівчині може снитися напередодні сватання. Але для того, щоб точно знати, чому лютий бурий звір відвідав дівочі нічні марення, потрібно згадати масу деталей зі сну. Принциповим також є колір хижака.

Приснився бурий ведмедик

Якщо уві сні юній дівчині приснився гарний бурий ведмідь, з лискучою шерстю — це хороший знак. Швидше за все, доля приготувала для неї вдалий шлюб з красивим і здоровим юнаком. Гірше, якщо шерсть його була облізлій, або звір уві сні був хворий. Доглядати за хворим звіром уві сні — доведеться доглядати за старим родичем.

Білий ведмідь уві сні

Якщо дівчина бачила білого ведмедя

Такий сон досить рідкісний і говорить про те, що юній дівчині доведеться зіткнутися з тим, що вона буде не в силах пояснити. Білий звір може снитися напередодні серйозних подій, під час яких багато буде здаватися абсолютно не таким, яке воно є насправді.

Древній сонник закликає ставитися до таких снам, як до знакових. Винятком є ​​сни, в яких довелося бачити саме полярного ведмедя серед крижин — його тлумачення не відрізняється від основного пояснення значення бурого звіра в снах.

Чорний звір

Незаміжньої дівчини чорний звір сниться напередодні неприємних або навіть страшних подій. Сам колір шерсті, говорить древній сонник, вказує на те, що діяти буде темна сторона душі, темні сили і під покровом ночі. Для заміжньої жінки сон, у якому до неї прийшов чорний ведмідь, може означати, що її зваблять, і виставлять після на осуд все близьких і знайомих.

Сонник Міллера — суперниця

Якщо вбили ведмедя

Створений на психологічному базисі сонник Міллера, говорить про те, що цей сильний і лютий звір означає серйозного суперника і прийдешню смугу невдач.

Оскільки в сучасному світі жінка може приділяти стільки ж часу кар’єрі, як і чоловік, то бурий ведмідь з дівочих снів означає суперника. Якщо ж молода особа захоплена побутом і мріє про спокійне сімейне життя, то сонник говорить про те, що образ хижого звіра зі снів, буквально означає небезпеку. У другої половинки вже є види на більш сильну і агресивну жінку, готову приступити до активних дій

Сонник Фрейда — незвичайні бажання

Пансексуальність основа, яка була вкладена в сонник німецького психіатра, розглядає багато образів снів з дуже незвичайною точки зору для обивателя. Не варто вважати її основною в тлумаченні образів сну. Її варто враховувати, пояснюючи побачене вночі, але надавати їй провідне значення не варто.

Власні відчуття

Для тлумачення снів, в яких приходить лютий звір, важливо також проаналізувати власні почуття, від спілкування з ним. Так, страшно злякатися його — добре. Вам мають бути зміни в житті, які спочатку здаватимуться страшними, але насправді, вони будуть нести вам благо.

Охоче ​​вступити в боротьбу з хижаком, навіть уві сні, можуть далеко не всі дівчата. Це говорить про рішучість і силу характеру. Тільки така людина зможе керувати собою і своїм життям. Як не дивно, боротися з ведмедем уві сні не так уже й погано. А для цілеспрямованої молодої дівчини такий сон може означати бурхливий роман, який може перерости в щось більше.

Лютий рик ведмедя говорить про наклеп. Чи впорається з вами чесним шляхом у конкурентів ніяк не виходить, тому вони придумують хоч і низькі, але дієві методи.

Намагатися обдурити звіра — унікальний крок, який, уві сні також доступний не кожному. Це означає, що ви завжди намагаєтеся знайти нестандартний спосіб вирішення проблем. І, як правило, у вас це добре виходить.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: