Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться велика риба?

До чого сниться велика риба?

Зміст:

Сонник велика риба

Живучи на суші, ми знаходимося в безпосередньому контакті з водною стихією. І нехай світ океану для нас далекий, він приносить блага і зручності в повсякденне життя з різних куточків землі. Як і будь-який її ділянка, водний світ населений всілякої флорою і фауною, яка часом навідується до нас в мрії.

До чого сниться велика риба? Вона стала звичним явищем в житті, чекаючи нас в безкрайньому морі, швидкоплинної річки і навіть на обідньому столі. Будучи давнім символом, дивне створення має різне тлумачення снів. Воно не тільки уособлює праведність і чистоту, а й можливу вагітність. Однак не варто поспішати з висновками, провідні провісники розвіють сумніви і ілюзії.

Зовнішні обставини

При тлумаченні снів велике значення мають зовнішні обставини, які залишаються поза світом мрій. Пол сновидіння, дні тижня і сезон можуть істотно вплинути на результат.

Пол сновидіння

Необхідно звернути увагу на той факт, кому приснилася дана ситуація. Хто був головних героєм своїх снів?

Жінка

Для представниць прекрасної статі спіткало явище — прекрасний знак. Сонник стверджує, що досить скоро випаде честь володіти певною владою і займати керівну посаду. Шлях буде тернистим, але допоможе здійснити свою мрію.

Якщо наснилася велика риба

А ось зловити і обробляти живу щуку — до творчих задатків і вмінню подавати себе. Розвиток даних навичок призведе до загального визнання і успіху.

Чоловік

Сниться багато великих риб чоловікові? Представника сильної статі очікують запаморочливі романи і насичена, повна пристрастей, життя. Сонник радить не пірнати у вир з головою і пам’ятати про наслідки, які можуть дуже нашкодити надалі.

А ось відчайдушно шукати, але не бачити уві сні будь-яка жива істота — до злиднів і марним спробам розбагатіти. Необхідно пережити похмурий період і не втрачати надії на світле майбутнє.

Молода дівчина

А ось юним особам бачити уві сні таку картину — до можливої ​​вагітності і легких пологів. Сонник зазначає, що в тому випадку, коли водні створення були однакового кольору, можна сміливо очікувати двійню і навіть більшої кількості дітей.

Якщо довелося виловити НЕ живу і свіжу рибку, а мертву, то велика ймовірність ускладнення в вагітності.

Сезон нічного бачення

За все життя нам сняться різні явища, які вражають своєю новизною і розмаїтістю. Але в який з сезонів довелося бачити їх уві сні?

Сонник Ванги стверджує, що величезна риба говорить про наявність ворогів, які успішно ховаються за масками друзів.

Яка риба наснилася?

Яка риба приснилася

В даний час налічується величезна кількість різноманітних видів і особин. Як пояснює сонник, сняться великі риби до прибутку і грошей. Більш детальне тлумачення можна отримати, враховуючи різні особливості.

Стан риби

В якому стані довелось її бачити уві сні? Чи була вона заморожена, свіжа або ж просто величезна?

Вид риби

Як у житті, так і уві сні можна побачити неймовірної краси істот. Кожне з них має свій вид, особливості та тлумачення.

Скільки їх було?

Важливим фактором є не тільки вид, але і кількість об’єктів, які відвідали уві сні. Чи була це єдина особина в річці або ж цілий косяк в море?

Одна

Сонник стверджує, що героя таких снів чекає дуже важливе життєве подія. Цілком ймовірно, що Ви давно чекали цього моменту, і він обов’язково завершиться успіхом і загальним визнанням. Але якщо живність була заморожена, то доведеться подолати чимало труднощів на шляху до успіху.

Яке тлумачення снів в тих випадках, коли улов становив одну єдину рибку? Можете сміливо розраховувати на додаткові джерела доходу і отримання премії. А ось якщо сниться зловити велику рибу руками, але впустити її, то будьте готові до того, що конкуренти і недоброзичливці зроблять все можливе, щоб перешкодити Вам.

Багато

До чого сниться багато великої риби в чистій воді? Результат подібних снів призведе до розкоші і примноження коштів. Надалі Вас не буде хвилювати питання матеріального добробуту, а також бідність не торкнеться Ваших родичів.

Успішна ловля віщує щасливий і міцний шлюб. Озирніться довкола, адже людина, визначений долею, може бути зовсім поруч.

Літаюча риба є передвісником неймовірною удачі та успішного завершення найважчих справ.

Спостерігач або учасник?

Уві сні нам відведена певна роль, на яку ми не маємо права вплинути. Чи довелося бачити живу картину або брати в ній безпосередню участь? Від цього нюансу може різнитися тлумачення нічного бачення.

Спостерігати з боку

Якщо плавали серед великих риб

Світ мрій підносить чимало сюрпризів і дивовижних речей. Що ж довелось спостерігати в даному випадку?

Приймати участь

Яке тлумачення у снів, де довелося особисто брати участь в своїх мріях? Згадайте і проаналізуйте цю важливу деталь.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: