Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться велика змія?

До чого сниться велика змія?

Зміст:

Сонник онлайн Велика Змія

Змія — символ разючих контрастів. У садах Едему змія спокусила Єву, тому вона повноправний символ спокуси, сексуальності. У індусів — це знак духовного відродження. Вони вірять, що енергії людини таяться в куприку, згорнувшись змією. Розкручуючи кільце за кільцем, змія рухається уздовж хребта, активує всі чакри і тягне за собою духовне просвітлення і зцілення. Здатність рептилії скидати стару шкіру, щоб повернути собі молодість і можливість рости, служить символом змін, мудрості і довголіття.

Яке ж тлумачення можуть мати ці символи уві сні? Всі люди здатні бачити сни. Але не всі вміють читати знаки і повідомлення, які несуть сновидіння. А чи здогадуєтеся Ви, до чого сниться велика змія?

Якщо вам приснилася змія

Величезна змія

Давайте, полюбопитствуем, відкривши сонник. Вона — знамення вагомих бід і навіть реальних катастроф. Якщо на снилося, як вона змінюється в розмірах, стаючи більше, слідчо Ви не розумієте істинного діапазону проблеми і схильні перебільшувати.

Сонник віщає, якщо уві сні анаконда привиділася жінці? Це обіцяє успіх серед чоловіків. Прівідевшіеся чоловікові, анаконда віщує зустріч з майбутньою дружиною, прекрасною господинею, берегинею затишку в домі. Анаконда з іншими тваринами — вісник зустрічі зі старою подругою.

Анаконда впала з висоти — остерігайтеся недобрих намірів оточуючих. Сниться анаконда, що хтось принесе без дитинчат, як жертву богам — вісник багатства, анаконда з дитинчатами — багате життя Ваших дітей.

Змія в воді

Якщо змія в воді

Привиділася змія, плаваюча у воді? Незабаром чекайте просування в кар’єрі або переїзд. Змія в воді може вказати на наближення депресії. Змія плаває у воді, але не водоёмной, а акваріумний — шукайте лицеміра серед друзів.

Сниться, що змія в воді згортається кільцем — опинитеся в плутаною ситуації, з якої нелегко вийти. Вкусила в воді-до програшу. Купатися у воді зі зміями — інтриги, підступні змови. Змії плавають в каламутній воді? Гарантія, що Ви не будете вплутався в небезпечну аферу, але будете оповиті наклепом. Якщо змії в прозорій воді, вірно те, що Ваша пильність присипляється під виглядом благих намірів. Мертва змія спливла — до перемоги над ворогом. Змія, яка вигинається в воді — до каяття. Рідко змії в воді — до загибелі сплячого.

Змія в вашому домі

Змія будинку, як домашня тварина, попереджає про те, що Ви самі дали привід бути залежними від людей. Оселилася будинку змія — сигнал про таємні задуми близьких. Бачити багато змій будинку, значить, навколо Вас багато заздрісників і лицемірів.

Бійтеся їх інтриг, наслідки від яких можуть стати несподіваними. Втішна новина, що сповіщає очікування великого успіху у всіх Ваших починаннях, коли кожна змія, в загальній масі, біла.

Суть в забарвленні

Чорна — поганий знак

Бачити уві сні чорну змію — мати проблеми всередині психологічного характеру. Це зажадає від Вас прийняття сміливого рішення, щоб знайти вихід з положення. Нерідко сни, де Ви бачите чорну змію, вказують на необхідність в спокуту провини перед кимось. За ворушити свою пам’ять. Може спливуть якісь «грішки».

Жовта, не залежно від розміру, змія — ознака неоднозначний. Потрібно робити акцент на поведінці тварини. Якщо воно не агресивно, прийміть до уваги, що глибоко в Вас причаїлися запаси енергії, не використані Вами чомусь.

Якщо жовта рептилія на снилася вповзає в будинок, то це сприятлива ознака. Він обіцяє прибуток, у разі влучного стратегічного рішення. А ось жовта змія, що обвиває дерево сниться до розпусти. Якщо жовта Змеюшка гріється на сонці — то до хвороби або турботам.

Прекрасно, коли на снилася зелена змія. Це джерело успішності, зростання і процвітання. А тому зелена змія пророкує новий етап життя, позбавлення від, давно вже вичерпали себе, звичок і ритуалів.

Уві сні зелена змія в’ється вокруг да около Вас — це знаменує перешкоди, що заважають поліпшень у Вашому житті. Особливо, якщо зелена змія обвила тіло сплячого і змінює забарвлення, значить в душі дуже багато сумнівів.

Застерігає від небезпечної ситуації, прийдешньої попереду, змія червоного або червоного кольору.

Біла — хороший знак

Давайте, тлумачити сни, де героїня біла змійка. Це, шикарний ознака. Фортуна удачі негайно спрацює, колесо закрутиться і гроші попливуть в руки і в будинку достаток. Від великого виграшу або ще що. З великою ймовірністю втілення цього на яву, висловлює клубок з білих кучерявих змій.

Мінімальних розмірів біла змія трактується двояко. Або Вам звернути увагу на своє здоров’я, або придивитися до нового знайомого. Найімовірніше він ненадійний і не щира людина. Біла змія, яка скидає шкіру, натякає на неправильний спосіб вирішення існуючих проблем.

Бачити кілька білястих змій, які в’ються навкруги Вас — чекайте значимої інформації. При розумному впровадженні її в життя Вас чекає величезний успіх. Біла змія — провісник успіху в давно безнадійному справі. Біла змія повідомить про отримання знань.

Сновидіння чоловіків і жінок

Якщо сновидіння зі зміями сняться чоловікам, то це вияв чоловічої сексуальності і сили. Жінці або дівчині бачити в своїх снах змію — зріє зіткнення з лицемірством, від якого вони будуть страждати.

Якщо вагітній жінці вона уві сні з’явилася, знати доньці бути.

Про що мовить сонник

Отруйна чи ні?

Сняться лазять змії? Бути переростання обопільного неприйняття в неприховане протистояння.

Сняться відповзає змії — вісник перемоги над недругами.

Коли тварина не ховається від Вас, а навпаки, нападає, знати з’являться брудні, невиправдані плітки про Вас. Явно відверта, безсоромна наклеп.

Сняться, мають отрута, змії? Це говорить про сутичці з недоброзичливцем, де Вам перемоги не знати, тому як людина, яка нападає, буде більш витонченим.

Бачити мертву змію — застереження до того, що слід бути настороженим по відношенню до оточення, особливо до нових знайомих. А якщо, мертва змія раптом, раптово нападає, то Ваша пильність, завдяки довірливості, була явно приспана.

Бачити змію, вкусила Вас — сигнал про глибоке розчарування в найближчому.

Бачити змію в будинку і не в силах щось зробити — підступне і відверта зрада.

Все трактують по-різному

У різних провісників і астрологів — різні варіанти трактування подій, пов’язаних зі сном, в якому ви бачили хвору змію.

Сонник Міллера

Змія душить вас — до проблем

Міллер стверджує, що бачення сплячим змії не обіцяє щастя. Якщо сняться рептилії, серед яких Ви перебуваєте, виходить десь на підсвідомому рівні, є боязнь і невпевненість у своєму здоров’ї. Але, бачити уві сні, що Ви знищуєте змію, незабаром Ваша непохитна рішучість змусить оточуючих рахуватися з Вами.

Вкусила Вас змія в будинку — підступи недругів завдадуть Вам шкода. Якщо у Вашому будинку змія стискає Вас кільцями — недруги опорочат Вас, а Ви безсилі що-небудь змінити. Якщо Ви в своєму будинку тримайте на руках велику змію — обіцяє грамотне рішення питань.

Магічний сонник

Якщо наснилася величезна змія — знати проти вас назріває відкрита війна.

Сонник Катерини Великої

Бачити уві сні змію, яка швидко збільшується в розмірах — Ваша безпечність буде причиною захворювання.

Сонник Ванги

Уві сні бачити змію найбільших розмірів тлумачиться двояко — в сенсі сигналу про смертельну хворобу родича, знайомого людини, або ж назрівання радикальних змін в світі, на користь зла.

Сонник Фрейда

За Фрейдом

Фрейд тлумачить сни з висоти психоаналізу. Тому його роздуми про значення снів цілком різняться з іншими відомими сонниками. За його уявленням, зміеподобное тварина уві сні з — це символ фалоса.

На снилося, що цілуєте рептилію? Вам просто необхідно випробувати всі фарби почуттів при оральному сексі. По суті, Ви вже давно до цього готові і не особливо приховуєте.

Наснилося, що Ви милуєтеся гадів? Це Ваша рішучість до насолоди любовного дійства з різними сексуальними вишукуваннями і нетрадиційними варіантами. Особливо це властиво жінці.

Навпаки, якщо тікаєте від змії — боїтеся або не хочете дозволити прогалини і непорозуміння в сексі з улюбленим або просто партнером.

Трактування в різних сонниках

Сонник Езопа передрікає власнику сну біди і неприємності з боку сторонніх і людей з його оточення, викликані їх вогкою сутністю.

Нострадамус тлумаченнях снів відзначав: «Згідно з Біблією змія — це якийсь символ, який повідомляє людині про його гріхопадіння, про порушення Божого закону»

Місячний сонник стверджує, що бачити тваринного з класу плазунів, коли людина є сплячим — до очікування хвороби. Але якщо Ви вбили змію, то це гарантований символ одужання.

Розгадуючи сни, враховуйте свій темперамент, власні передчуття, знак зодіаку.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: