Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться великий кінь?

До чого сниться великий кінь?

Зміст:

Сонник великий кінь

Кінь уві сні має сакральний зміст. Це горде, волелюбна, граціозна тварина вважається сприятливим символом. Хоча варто не забувати про те, що кінь може вести себе зовсім не миролюбно, вона може брикнути вас, вкусити, сильно налякати. Не зайвим буде розібратися в тому, до чого вона сниться.

Бачити кінь уві сні

Сон про коня обіцяє вам підтримку друзів в будь-яких починаннях, так що можете сміливо приступати до нових справ.

Тлумачі снів радять звертати особливу увагу на зовнішній вигляд тварини. Щоб привнести у ваше життя позитивні зміни, воно повинно бути доглянутим, здоровим, доброзичливим. Хворе, брудне, агресивну тварину може обіцяти неприємності і біди.

Сонник Міллера

Наснилася недоглянута, брудна, худа кінь — сонник радить придивитися до свого близького оточення. Можливо, серед друзів присутній зрадник, людина, яка створює видимість благих намірів, а сам вставляє вам палиці в колеса.

Також сонник не виключає, що останнім часом відбулися події, які викликають заздрість ваших приятелів. Взаємини з ними можуть дати тріщину.

Значення для жінки: їхати верхи

Коли ви скачете верхом на великому красивому коні, то ваші бажання можуть в найближчому майбутньому збутися. Жінкам подібне сниться перед отриманням фінансового доходу, а також обіцяє різка відмова занадто настирливому залицяльникові.

Бачити, що кінь поранена або хвора — отримаєте сумні звістки.

Тварина уві сні намагається скинути вас, брикається — на шляху до досягнення мети виникнуть непередбачені перешкоди.

Велесов сонник

Даний джерело негативно тлумачить сон про коней. Якщо вам вона наснилася, то у вас є недруг, якого ви підпустили дуже близько.

Виняток становить сон, в якому вам довелося бачити білого коня. Він обіцяє удачу і виконання бажань. Якщо наснилася кінь гніда, то вас чекає неприємність.

Сонник 21 століття

До чого сниться годувати коня — до отримання прибутку. Розмір коні безпосередньо відображає розмір матеріальних благ, які ви зможете отримати.

Бачити уві сні величезного коня — про вас ходять брехливі чутки, хтось не шкодує сил, щоб зганьбити ваше ім’я.

До чого купувати коня уві сні — отримаєте звістку.

Купувати уві сні коня

Сняться скачки верхи — на щастя і благополуччя в родині.

До чого сниться, що в ваш будинок входить величезний, красивий кінь? Холостим людям такий сон обіцяє швидке весілля.

Жіночий сонник

До чого бачити сон, в якому кінь брикнув вас — неприємності, наговори, захворювання. Велике тварина — великі проблеми.

Для чоловіка сон, в якому кінь хвицає його, кусає, говорить про те, що його дружина невірна йому. Також подібні бачення сняться в тому випадку, якщо у дружини є якась таємниця, розкриття якої може шокувати.

Якщо вам сняться красиві, великі коні, то ваше матеріальне благополуччя буде рости, також покращиться і ваше соціальне становище.

До чого зуміти зловити швидкого, великого коня, приручити його? До кардинальних змін в житті, які будуть спрямовані в кращу сторону.

Великий сонник

Даний сонник розглядає сон про коней, виходячи з їх забарвлення і зовнішнього стану:

Чим більше і красивіше буде тварина у вашому сні, тим краще стане життя сплячої людини, як на роботі, так і в домашньому колі. До чого бачити у нього гарні підкови — успіх, який вас очікує, перевершить ваші найсміливіші очікування.

Приснився осідланий кінь

Для дівчини добре, коли сняться красиві, великі, засідлані коні — значить, у неї буде хороший, люблячий чоловік.

Бачити уві сні, як коні мирно пасуться на лузі — сплячої людини чекає приємна і спокійне життя, далеко від міської суєти.

До чого сниться великий кінь, який раптом став брикатися? Наявність матеріальних благ істотно зіпсує ваш характер, що може негативно позначитися на взаєминах з оточуючими людьми.

Як тлумачаться коні уві сні сонниками різних країн

Цигани позитивно розглядають сон про коней. Вважається, що у сплячої людини покращиться матеріальне становище, підвищиться соціальний статус, збудуться мрії. Правда, якщо сниться наїзник на коні, то ви можете дізнатися про невірність своєї другої половинки.

До чого помітити уві сні, що у тварини красивий і пишний хвіст? Ваші друзі виручать вас в будь-якій справі, можете сміливо братися за найризикованіше. Успіх гарантований.

Східний сонник говорить про те, що бачити себе, що скаче на коні на далекі відстані — до радісної події.

Сниться, що радієте цьому — в житті відбудеться неприємна подія.

Сон, в якому великий кінь знаходиться в вашому домі, обіцяє щастя і радість.

Французи вважають: якщо приснилася кінь, то вас чекають радість, щастя і успіх.

Поїти коня уві сні

Також французи розглядають і не настільки позитивні трактування того, що довелося бачити уві сні:

Англійці вважають, що якщо сниться їхати верхи на сильною, великою коні, то ви впевнено йдете до своєї мети. Ніхто і ніщо не зможе зупинити вас. При цьому, якщо ви скакали в поодинці, то ви звикли покладатися тільки на свої сили. Їхали в компанії людей — ви командний гравець, любите працювати в колективі. Сниться тікає кінь — ви ризикуєте втратити сприятливий момент, біжить на вас — незабаром зможете проявити себе. Не пропустіть можливість.

Сниться острижена грива коня

Інші тлумачення

Іноді сонник дає таке тлумачення того, до чого бачити уві сні величезного коня. Якщо тварина встає дибки, але при цьому не несе для вас абсолютно ніякої загрози, то у вас з’явиться могутній покровитель, здатний вирішити всі ваші проблеми.

Але, коли тварина в нічному баченні просто величезне, то тлумачі вважають, що ви сприймаєте навколишній світ не розумом, а серцем. Такий стан справ може зіграти з вами злий жарт, тому що іноді необхідно мати тверезу голову для вирішення поточних справ. Ваші емоції нестабільні і можуть вас підвести.

Якщо у тварини повністю обстрижена грива, то ви знаходитеся під впливом сильного духом людини. При цьому він зовсім не бажає добра. Вам варто постаратися вийти з-під його опіки, і тоді ви зможете досягти великих результатів.

Великий гарний хвіст говорить про те, що у вас є забезпечені друзі, які не проти підтримати вас матеріально.

Бачити, що кінь добре підкована — ви зробили правильний вибір ділового партнера, з цією людиною у вас будуть чесні і продуктивні взаємини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: