Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться верблюд?

До чого сниться верблюд?

Зміст:

Сонник верблюд

Будь-яке велике тварина, яке довелося бачити уві сні — обов’язково знаковий символ. Залишати подібне сновидіння без тлумачення — пропустити унікальну можливість уникнути невдачі. Або ж, воно може закликати вас проявити наполегливість в обраному вами шляху, і тоді — ви отримаєте навіть більше, ніж очікували.

Дуже неоднозначне тлумачення дають сонники, якщо довелося бачити уві сні верблюда. Одні говорять про те, що ця тварина — символ працьовитості і витривалості, і обіцяє сновидцу гарне закінчення початої справи. А інші попереджають людини, про те, що йому доведеться звалити на себе дуже велику ношу і тривалий час докладати неймовірних зусиль, щоб досягти бажаного.

Для того, щоб тлумачення, до чого сниться верблюд було найбільш адекватним, потрібно згадати максимально можливу кількість деталей сну. Тому що різні ситуації, які склалися в сновидінні, можуть вказувати на різні сфери діяльності сновидіння.

Важливо звернути увагу на такі моменти:

Цей величний корабель пустелі, потужне тварина, здатне до тривалого перерви між прийомами води і їжі часто символізує можливість відмови від щоденних життєвих благ.

Тлумачення для європейських народів ускладнюється ще тим, що для нас це тварина є екзотичним, в той час, як в інших країнах воно широко використовується в господарських цілях.

Думка різних джерел

Більшість європейських сонників, пояснюючи, до чого сниться верблюд уві сні, говорять про можливу перспективу фінансового зростання. Але для того, щоб домогтися цього, потрібно буде старанно працювати, і проявити максимум креативності.

Тлумачення Міллера

Зрозумілий практично всім європейцям сонник Міллера, говорить про можливі кар’єрних успіхи у тієї людини, кому пощастило бачити уві сні верблюда. Але принципове значення для тлумачення, має розуміння власності тваринного: чи був сновидец господарем побаченого верблюда.

Споглядання тваринного

Тлумачення Міллера таких снів також позитивно. Ось що говорить цей сонник: верблюд, який розмірено і гордовито погойдується, йдучи по пісках, означає правильність обраного життєвого шляху. Споглядати таку тварину уві сні — отримувати задоволення від виконання своїх щоденних обов’язків.

Бути господарем корабля пустелі

Якщо ви були господарем верблюда

Значення сну, в якому ви є господарем верблюда, однозначно позитивне, говорить сонник Міллера. Це означає, ви володієте незвичайним здоров’ям, здатні до тривалого і не тільки фізичної праці, а також маєте достатній завзятістю для здійснення власних ідей.

Сонник Фрейда

Верблюд, за сонником цього німецького психотерапевта, схоже коні, означає високий рівень сексуального бажання і сильну потенцію. Чоловікам верблюди сняться перед знайомством з такими ж велелюбними жінками, як і вони самі. А жінці — як попередження бути готовою до вельми екзотичному сексуального контакту, який залишить у неї в душі подвійне враження.

Значення символу в східних сонниках

У більшості східних країн ставлення до верблюду практично таке ж, як у європейських — до звичайних сільськогосподарським тваринам. Він виконує покладену на нього роботу і володіє необхідною для цього силою і витривалістю.

Якщо приснилося чорне тварина

У деяких сенсах тлумачення чимось схоже на символьне значення «кінь» в популярних європейських сонниках, але все ж має деякі відмінності.

Спілкування з твариною

Для того, щоб тлумачення було найбільш адекватним, важливо не просто прийняти до уваги тлумачення різних джерел, потрібно також звернути на те, які почуття були випробувані уві сні, а також яким було спілкування з твариною.

Верблюд був покірним, дозволяв себе гладити або нав’ючувати — приємне спілкування, виконання нових обов’язків принесе вам приємні моменти.

Гладити або тріпати його за шерсть — знайомство з поступливою людиною, який зіграє досить важливу роль у вашій долі.

Агресивний, плюється — доведеться робити відразу кілька справ, не встигаючи завершити жодне розпочате.

Не дозволяє себе осідлати або сісти верхи — важке завдання, яка потребує багато часу і зусиль.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: