Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вершкове масло?

До чого сниться вершкове масло?

Зміст:

Сонник вершкове масло

Уві сні часто доводиться бачити популярні продукти харчування. Як правило, якщо вони свіжі і добре виглядають, то це досить благополучний знак.

Практично всі виробничі молока зі снів несуть для сновидіння прибуток і благополуччя. Найбільше це актуально, якщо довелося бачити масло уві сні.

Іноді буває важко розтлумачити, до чого сниться вершкове масло. З одного боку — молочний продукт практично завжди символізує прибуток, а з іншого — ця смачна і корисна їжа може означати досить напружену і важку роботу, адже для отримання масла потрібно докласти чимало зусиль.

У давнину воно було доступно далеко не всім. Бідні селяни не могли зібрати такої кількості молока, щоб вдосталь забезпечити себе подібним продуктом — багато доводилося віддавати за податки, і його було вигідніше продати, ніж є. Тому, пояснюючи, до чого сниться масло, стародавні тлумачення орієнтувалися саме на цей аспект і пророкували сновидцу сите й заможне життя.

Якщо наснилося вершкове масло

Коли доступність продуктів харчування стала ширшою, традиція тлумачень, до чого сниться масло, залишилася, але прибуток і достаток обіцяв тільки свіжий і красивий продукт. Пліснявий або згіркле — означало розчарування.

Думка перевірених джерел

Практично кожен популярний сонник говорить, що бачити масло уві сні — хороший знак. Тут же згадується прислів’я «як сир у маслі кататися» — сон обіцяє достаток, благополуччя і досить сите майбутнє. Але деякі джерела говорять, що це далеке майбутнє, а найближче — це робота, важкі напружені будні, які будуть дуже сновидіння вимотувати. І заслужений бутерброд ще дуже далекий.

Достаток — стародавнє слов’янське сонник

Ось що говорить малий Велесов сонник: масло, побачене уві сні, віщує достаток і процвітання всієї сім’ї сновидіння. Він чесним і наполегливою працею зможе досягти тих висот, про які мріяв, ще будучи зовсім юним. А оскільки ніколи не гребував найважчою роботи, то доля буде до нього прихильною і обдарує бажаним багатством. Це основне тлумачення, якщо довелося бачити масло уві сні. Все решта — лише деталі, які глибше аналізують сновидіння.

Намазувати масло на хліб

Перспективи — сонник Міллера

Ось що говорить цей сонник: масло символізує перспективи. Це та частина життя, коли для досягнення бажаного, потрібно зробити крок. Якщо намазувати бутерброд — значить ваша доля у ваших руках. Дати бутерброд в руки дитині — приємне здивування, адже той проект, про який ви вже давно забули і вважали нерентабельним, принесе хороший дохід.

Знайомство — сонник Фрейда

До знайомства

Якщо довелося бачити масло уві сні, то сонник німецького психіатра дає не зовсім традиційне для нього тлумачення, злегка відставивши теорію агресивності і сексуальності. Він каже, що подібні сновидіння з’являються напередодні знайомства з дуже цікавою особистістю. При цьому, якщо сниться бутерброд, який, як завжди, падає маслом вниз, то сон означає образу.

Власні відчуття

Як правило, тлумачення їжі досить просто. Приємно і смачно — хороший знак, є або бачити зіпсовану їжу — до нездужання або хвороби. Але масло — трохи інший продукт, він вимагає більш детального аналізу.

Якщо людина сама по собі погано ставиться до цього продукту, практично не вживає його в сирому вигляді, і тут воно йому наснилося — це дуже хороший знак. У стислі терміни у вас вийде заробити досить велику суму.

Крім того, можливість вигідно вкласти ці гроші теж буде. Важливо цим всім скористатися і тоді, ви дуже швидко зрозумієте — все, до чого ви прагнули — вже практично в кулаці.

Гарний продукт з апетитним запахом свіжих вершків — для жінки може означати легковажну поведінку. Є його або готувати бутерброд — значить піти на поводу своїх бажань. В даному випадку, краще керуватися здоровим глуздом, інакше репутацію буде відновити важко.

Неоднозначно думку різних джерел щодо зіпсованого продукту. Деякі сонники впевнені, що це розчарування, а інші — говорять, що абсолютно неважливо в якому вигляді воно приснилося, сон все одно буде означати процвітання.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: