Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться веселка?

До чого сниться веселка?

Зміст:

Сонник Веселка

Вам приснився незвичайний сон, і зрозуміти, до чого сниться веселка, відразу не вийде. У будь-якому випадку природне явище розповідає про те, що в житті повинні наступити позитивні зміни. Вони можуть стосуватися як самого сновидіння, так і оточуючих людей. Не дарма пише сонник, веселка — символ божественного милосердя, який виступає в ролі моста між землею і небом.

Що розповідають сонники?

Барвисте природне явище, що з’являється після дощу, символізує оновлення і чистоту, які рано чи пізно втіляться в щасливого життя. Головне — приготуватися до змін і почати їх втілювати в реальності.

Сниться прекрасне природне явище

Якщо наснилася веселка, сонник Міллера трактує її як перехідний етап. Він віщує новий рівень життя і набуття дійсно великого успіху. Звичайно ж, немає сенсу давати прогноз на тривалий проміжок часу і узагальнювати, кожна конкретна ситуація має відмінні риси.

На їх підставі можна робити відповідні висновки і займатися прогнозуванням. Як пише сонник, веселка сниться не просто так, а тому треба розібратися в кожній подробиці.

Якщо вона сниться в небі — до чудових подій, які відбудуться зовсім скоро. Завдяки їм життя повністю зміниться, і сновидец нарешті почне отримувати задоволення від буденних речей. Швидше за все, доля намагається дати зрозуміти про настання білої і вдалою смуги, наступного після важкої чорної смуги.

Дівчатам

До чого сниться веселка представницям прекрасної статі?

Швидше за все, нічні марення пророкують настання довгих і пристрасних відносин, в яких буде панувати гармонія. Особливу увагу треба звернути на чоловіків у своєму найближчому оточенні.

Вони можуть таїти ніжні почуття, але вже скоро дадуть знати про них.

Чоловікам

Для представників сильної половини людства веселка може приснитися в тому випадку, якщо на нього чекають приємні зміни в житті:

Як правило, виділяють ще кілька трактувань, пов’язаних із сексуальною сферою. Якщо сплячий людина змогла розглянути різнокольорову смужку в небесах, то в його інтимній сфері наступить прорив. Відчуття і почуття стануть ще більш насиченим і яскравіше. Для самотнього чоловіка крапелька, що впала згори, буде передбачати нове знайомство з цікавою і розкутою дівчиною.

Скільки їх?

Піднявши голову, можна побачити, що небо просто всіяне яскравою і незвичайною фарбою. В чому справа?

Подвійна

Якщо ви змогли розглянути подвійну веселку, значить життєвий шлях був обраний правильно.

Та справа, яким вам вдається займатися щодня, приносить тільки задоволення. Головне — не звертати з нього і продовжувати розвиватися в цій стезі.

Такий підхід дозволить домогтися приголомшливих результатів, не докладаючи особливих зусиль.

Наснилося унікальне явище

Варто відзначити, що всі заплановані справи будуть реалізовуватися, і в підсумку можна буде побачити плоди своєї праці. Мрії мають властивість збуватися, і про це не можна забувати.

Потрійна

Потрійна веселка зустрічається досить рідко, а тому, до чого сниться веселка такого виду, не завжди зрозуміло. Як повідомляє сонник, веселка пророкує сновидцу залагодження різних конфліктів, які мають давню історію. Колеги, начальство, домочадці — всі ці люди вже давно витратили багато своїх нервів, але для вирішення проблеми треба повністю переглянути поточний план. Якщо все робити так, як раніше, то результат не буде змінюватися. Помінявши підхід, можна здивуватися отриманим результатам.

Якщо на жінку в такому сні починає капати дощ, то її чекатиме нечуваний потік багатства від впливового шанувальника. Складність полягає в тому, що за багатою персоною не стоятиме повноцінна особистість, а такі відносини далеко не зайдуть.

Інші тлумачення

До чого сниться веселка над полем? Таке сновидіння віщує міцну любов і шлюб, тільки для отримання всіх цих благ треба трохи постаратися. Щастя, як кажуть, любить тишу, а тому про нього не слід поширюватися.

Коли наснилася веселка, сонник Ванги намагається акцентувати свою увагу на тому, що в реальному житті сновидіння чекатимуть великі і вигідні покупки. Стоячи в черзі на касу, можна обзавестися корисним знайомством, а тому намагайтеся частіше озиратися на людей, що стоять в ній.

Як розповідає сонник, веселка, що розкинулася над галявиною або зеленим лугом, обіцяє удачу у всіх справах. Якщо вона з’явилася прямо над головою сновидіння, то він повинен зрозуміти, що вихід буде знайдений навіть зі складного становища. Якою б складною не здавалося ситуація, допомога буде завжди поруч.

Як описує сонник, веселка, що впала прямо на голову — нові і разючі відкриття. Якщо вона почала розчинятися в повітрі, значить сновидец мало часу приділяє своїм рідним і близьким людям. Невирішена проблема буде постійно нагадувати про себе у вигляді сумних осіб навколо себе.

Байдужість, в кінцевому рахунку, може призвести не тільки до великих проблем всередині сім’ї, а й до втрати любові близької людини.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: