Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться весілля подруги?

До чого сниться весілля подруги?

Зміст:

Сонник Весілля подруги

Більшість дівчаток мріють про весілля з самого дитинства. Чарівний день, коли можна відчувати себе справжньою принцесою в пишній сукні. Хто не мріє про себе, в головній ролі, згоден отримати задоволення і від перебування на весіллі подруги. Це також часто хороший привід повеселитися, відмінно провести час.

До чого сниться весілля подруги? Сновидіння стосується тільки вашого майбутнього, або відкриває завісу того, що трапиться в житті доброї знайомої, нареченої зі сну?

Бачити уві сні як подруга виходить заміж

Якщо подруга виходила заміж уві сні

Дане сновидіння швидше ставитися до позитивних прогнозам, але на правильне тлумачення буде впливати безліч нюансів.

Наснилася весілля кращої подруги по сонником

Сонники приділяють особливу увагу сновидінь, в яких ви бачите одруження. Тлумачі розглядають дане дійство з різних сторін, в залежності від того хто наречений або наречена, де відбувається свято, який настрій у гостей і у самого сновидіння. Ви без проблем зможете знайти, до чого приснилася весілля подруги.

Сонник Меридіана

Як вважає даний сонник, весілля подруги, на якій ви виступаєте в ролі свідка, означає, що незабаром ви зустрінете молоду людину, що в буквальному сенсі переверне ваш світогляд.

Якщо були свідком

Сонник Ванги

Як сонники розглядають одруження подруги, приснилося хлопцю

Тлумачі попереджають сплячого парубка, якому сниться весілля його дівчини, що йому пора, нарешті, визначитися в своїх взаєминах з молодою леді. Якщо ви дійсно її любите, то, можливо, пора запропонувати їй руку і серце? Інакше дівчина може стати колишній, і ви побачите її одружена з іншим чоловіком.

Нічне бачення, де ви гість на застілля, на честь одруження власної подружки, говорить про зустріч з допитливим людиною. Він буде доставляти безліч неприємностей, а позбутися його буде далеко не просто.

Позитивні прогнози сновидіння про весілля подруги

Негатив, що несе в собі сновидіння про те, як подружка виходить заміж

Власноруч розрізати весільний торт на торжестві своєї подруги — у вас відбудеться сварка, але ви зможете вибирати роздмухувати конфлікт далі, або розрубати його на корені.

Якщо жених це ваш хлопець

Не бути присутнім на самому торжестві, не отримати запрошення, бути вигнаним з застілля, але при цьому спостерігати з боку — будете сильно розчаровані в цю людину, так як для вас стануть відомі деякі подробиці про хорошу знайому.

Якщо на весіллі ви сумуєте, вас відвідують тривожні думки, то ви будете перебувати в умовах страшної конкуренції на робочому місці. А суперники в останній момент обійдуть вас, і займуть посаду, яка призначалася для вас.

Бачити одруження подруги і свою кохану людину — ваші взаємини з даною особою вичерпали себе. Незабаром подруга в реальності стане колишньої. Далі така дружба буде приносити одні розчарування, не варто докладати зусиль, щоб врятувати її.

Ваша присутність на весіллі колишньої подруги, говорить про те, що останнім часом ви занадто багато працюєте. Вам варто зупинитися і трохи відпочити, так як на даний момент ви більше керуєтеся чужими інтересами і думкою, ніж своїм власним.

Якщо банкет з приводу одруження відбувається в незрозумілому місці, хліві, сараї, підвалі, люди пригнічені і іноді лунає плач і схлипування, очікуйте горя і бід, що незабаром з’являться у вас на горизонті. Багато тлумачі сходяться на тому, що темна смуга починається не тільки в житті сновідіци, але і в житті подруги, у якої уві сні було весілля.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: