Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вибирати плаття?

До чого сниться вибирати плаття?

Зміст:

Сонник вибирати плаття

В реальності вибір сукні асоціюється у нас з шопінгом, приємним проведенням часу і бажаною покупкою. А до чого сниться вибирати плаття? Тлумачі снів мають на цей рахунок кілька протилежних думок. У більшості випадків даний сюжет розглядається в ключі любовних взаємин.

Обставини мрії

Вибирати уві сні плаття — значить, зіткнутися в дійсності з підступною розлучницею. Вашим відносинам загрожує суперниця.

Постарайтеся пригадати всі деталі сновидіння, а в особливості ваші дії. Від цього буде залежати правильність тлумачення, побаченого в царстві Морфея.

Вибирати наряд в магазині

Сон про вибір сукні в магазині

Якщо приснилося, що ви відвідали магазин і зайнялися вибором сукні, то готуйтеся до проблем в особистому житті. На підсвідомому рівні ви відчуваєте, що втрачаєте духовний зв’язок зі своїм партнером. Постарайтеся стати більш лагідною, чуйною, уважною і жіночною. Влаштуйте своїй другій половинці романтичну вечерю, сходіть в кіно, погуляйте в парку. Сонник запевняє: якщо жінка нічого не змінить у відносинах з протилежною статтю, то залишиться одна.

Утруднятися зробити вибір

Уві сні ви ніяк не могли визначитися? Значить, в недалекому майбутньому на вашому шляху з’явиться суперниця. Вона буде наполегливо йти до своєї мети. Запобігти зрада і зраду з боку чоловіка буде дуже не просто. Пильніше придивіться до кола спілкування чоловіка і оточіть його турботою.

Піти без покупки

Наснилося, що жодне плаття не підійшло, і ви вирушили додому без обновки? Сонник інтерпретує даний сюжет як надмірну невпевненість в собі. Сновидицей дуже залежна від думки оточуючих її людей. Боязнь громадського осуду і засудження не дозволяє їй розкрити свою індивідуальність.

Приміряти наряд

Приміряти уві сні обновку

Міряти уві сні гарне, нове плаття — до бурхливого роману з привабливим молодим чоловіком. Можливо, ви вже закохані в когось, але поки не наважуєтеся зізнатися в своїх почуттях. Однак сонник застерігає: дана зв’язок не буде міцною і довговічною. Вона принесе вам багато розчарувань і негативних спогадів.

Якщо ж вам приснилося, що плаття було куплено без примірки — значить, насправді ви займаєте дуже важливе місце в житті обранця. Ваші відносини з партнером справжні і щирі.

Підібрати і купити обновку

Сприятливим вважається мрія, в якій дама знайшла і купила нове, ідеально сидить на ній плаття. Значить, наяву її очікують успіхи, кар’єрний ріст, прибуток і відпочинок в приємній компанії.

Придбати шикарне, вишукане оздоблення з дорогих матеріалів — вийти у вищий світ. Висока суспільство буде уражено вашою красою і грацією. Щоб здивувати оточуючих, сонник радить дівчині навчитися триматися невимушено і легко.

Колір обраного туалету

Велике значення має і колір вподобаного вам уві сні оздоблення. Сонник пропонує з цього приводу наступні тлумачення:

Пояснення мрії по сонникам

Побачене уві сні практично завжди можна трактувати як з позитивною, так і з негативного боку. Вибір плаття під час марення також не є винятком.

Циганський сонник

Дане видання дає оригінальне тлумачення сновидінь. На думку сонника, звичайне плаття не несе в собі ніякого прихованого значення. Багате одягання ж обіцяє заможному людині ще більший прибуток; бідному — біди і нещастя; хворому — швидку смерть.

Наснилися вогняні одягу

Брудна, рване оздоблення символізує скорботу і печаль, а нове — прибуток і успіхи у всіх починаннях.

Якщо уві сні придбаний одяг горить у вогні — значить, будьте готові до сварок з близькими друзями, образам і наклеп.

Точка зору Чжоу — Гуна

Вибирати і надягати чудова сукня — до процвітання ваших дітей і онуків в майбутньому. Вони будуть радувати і почитати вас.

Гладити обновку — значить, незабаром, змінити місце проживання і переїхати в інше місто.

Погляд Міллера

Сонник вважає, що вибирати або приміряти плаття — це символ несподіваної і раптової зустрічі зі своєю суперницею. Однак, якщо жінка в сновидінні схудла заради того, щоб надіти жаданий наряд, то вона з легкістю здолає розлучницю і збереже відносини.

Зупинити вибір на негарному вбранні з великими дірками — значить, почути на свою адресу шквал критики і засудження за непристойну поведінку.

Французький тлумач сновидінь

Вам під час дрімоти довелося вибирати плаття? У реальному житті будьте готові до цікавої поїздці і авантюрних пригод. Знімати з себе одяг — значить, бути попередженим вищими силами про можливу хвороби, яку буде складно діагностувати.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: