Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться видавлювати прищ?

До чого сниться видавлювати прищ?

Зміст:

Сонник видавити прищ

Угри відносяться до хронічного запального захворювання сальних залоз. Воно виникає коли організм виробляє надмірну кількість шкірного сала, що веде до закупорки залоз.

Символіка снів

Зв’язок прищів з початком статевого дозрівання була помічена ще в давнину. Сучасних підлітків це явище часто змушує замикатися. Позбавляючись від вугрової висипки, людина немов знімає з плечей тягар скутості, видаляє об’єкт неприємних відгуків про свою зовнішність, позбавляється від чогось зайвого. Цей процес уві сні відображає бажання сновидіння позбутися нав’язаних справ, обов’язків.

Альтернативне тлумачення

Класичні трактування снів, де марить видавлював вугри, обіцяють отримання перспектив, вміння відсіювати другорядні, а часом зовсім, не заслуговують уваги, питання.

Сонник Міллера

Якщо видавили прищ уві сні

Сталося видавити прищ уві сні, значить позбутися від порожнього занепокоєння, відсторонитися від дріб’язкових турбот і швидке вирішення складнощів.

Сонник Ванги

Провидиця трохи по-іншому трактує процес видавлювання прищів. Лікування і видалення вугрової висипки, на її думку, значить хтось потребує вашої співчутті. Ви проявите благородство, ніж заслужите ще більшу повагу.

Сонник Фрейда

Тиснути вугри, на думку психоаналітика, значить наяву сплячий пригнічує свою сексуальну пристрасть і бажання. Виною цьому може бути або власна непривабливість, або невпевненість при спілкуванні з представниками протилежної статі.

Сучасне тлумачення

Нинішні трактування не дотримуються єдиної думки. Одні прогнозують негативні наслідки, інші говорять про позитивний посиланні, що несе снами.

Сонник Цветкова

На думку езотерика, видавлювати вугри уві сні є попередженням про ймовірність втрати репутації, або перелому кісток.

Кому тиснули прищі

Сонник Хассе

Коли сплячий видаляв вугри на спині коханого (коханої), значить своїми претензіями він навлечёт скандал.

Довелося тиснути вугри на собі, значить скоро ви зрозумієте, що ваш партнер заважає вам будувати кар’єру, від вас йому потрібен тільки секс. Ви повинні з ним розлучитися.

Французький сонник

Тиснути уві сні прищі, які були гнійними, обіцяє одержання прибутку, проте вона буде здобута з використанням незаконних джерел.

Якщо в процесі видавлювання вугрів пішла кров, незабаром сновидец стане мимовільним очевидцем скандальної ситуації між родичами.

Сюжети снів

Представники медицини не рекомендують видаляти вугрові висипання, тому як це може бути не тільки неприємним, але і небезпечним заняттям. Однак в царстві Морфея диктувати умови нікому. Угри тут видаляють і на обличчі і на інших частинах тіла. До чого сниться видавлювати прищ, якщо:

Коли уві сні марилося тиснути вугор на носі, значить незабаром приступите до втілення геніальної ідеї, яка народиться у вас в голові. Більш того, реалізувавши її, ви не тільки поліпшите фінансове сімейний стан, а й станете шановним вищестоящими особами.

Примарилося тиснути вугор на лобі, обіцяє позбавлення від заздрісників.

Якщо уві сні сплячий бачив на чистій і гладку шкіру свого обличчя один великий гнійний фурункул на лобі і видавив його, щоб не псував загальний вигляд, значить наяву відкриється якийсь канал фінансового потоку.

Видавав фурункул на щоці, сплячий прирік напружене протягом романтичної зустрічі.

Де тиснули прищі

Втішним, в даній ситуації, може стати те, що вугор ні наривний. Значить до середини спілкування атмосфера вирівняється.

Якщо уві сні марилося видавити вугор в області очі, значить вам відкриється таємний давній шанувальник.

Довелося видавлювати фурункул на руці, ви відкриєте в собі приховані таланти.

Сталося видаляти прищ у кого-то на животі, значить ви підхопите ідею іншої людини і доведете її до досконалості. Головне, не біжіть попереду поїзда. Робіть все логічно обдумуючи.

Якщо примарилося видаляти фурункул на лобі когось, значить ви викрили в заздрості і шкідництві вашим справах, людини з вашого оточення.

Якщо ви видаляли фурункул на носі кохану людину, значить наяву він не щирий з вами. Ви здогадуєтеся про це, але не бажаєте вірити.

Пощастило видалити прищ, не важно у себе, або самому у кого-то, головне з великою кількістю гною, це обіцяє сплячому позбавлення від багатьох комплексів. Цьому ймовірно посприяє зустріч з людиною, з яким ви нарешті відчуєте себе самим собою.

Трапляється видалити маленький угорёк, який видавився з кров’ю. Значить чекайте невеликого, але вельми приємного сюрпризу від близької людини.

Якщо трапилося видаляти вугрі в клініці, але процес супроводжувався виділенням сукровиця і крові, значить вас чекає неймовірна подія, пов’язане з тим, що знайдуться далекі родичі, про яких ви не підозрювали, і запропонують спільне вигідна справа.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: