Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться відьма?

До чого сниться відьма?

Зміст:

Сонник онлайн Відьма

У середні століття була особливо поширена віра у відьом. Саме слово відьма походить від давньоруських слів «відати», «адже». Нижчі міфології чаклунками називають жінок, які вступили в зв’язок з дияволом, щоб придбати надприродні здібності. А до чого сниться відьма уві сні?

Трактування в популярних сонниках

Тлумачення снів часто грунтується на проведенні аналогії предмета сна та його розв’язку символу. Відьма як праматір сил природи. Для отримання більш правдивого пояснення значення снів краще покладатися на авторитетні сонники. Подивимося що вони говорять з цього приводу.

Якщо наснилася відьма

Тлумачення за сонником Міллера говорить про те, що таке сновидіння віщує пригоди, галасливі веселощів, але не виключені такі наслідки як розчарування, образи, приниження.

Комерційні справи можуть дати пролом. Пояснення Міллера стверджують, що в разі, коли при мріях чаклунки атакують сновидіння, реально пролом в бізнесі може стати непоправною.

Сонник Міллера каже, що до розчарування приведуть і домашні клопоти. Ще сонник Міллера не заперечував значення цього сну, як сигналу про проблеми зі здоров’ям.

Сонник Ванги

Провидиця Ванга при своїх тлумаченнях снів про відьом закликає сновидіння до жорсткого контролю своїх бажань і вчинків. Тому як настають несподівані події, які можуть сплутати намічені плани і привести до порушення звичного плину життя.

Сонник Білого мага

Якщо відьма ваша родичка

Якщо вам приснилася чарівник або відьма, це ознака того, що втрачаючи віру благополучного результату подій, ви піддастеся спокусі звернутися до ворожок і знахарів, але є небезпека потрапити в руки шарлатанів.

Якщо довелося бачити себе в образі чаклуна, то реально ви крокуєте до мети обхідним шляхом. Вам необхідно переглянути можливі варіанти досягнення бажаного, щоб не робити зайвих рухів і витрат.

Якщо в образі відьми бачити свого родича або друга, то значить наяву цією людиною опановують спокуси, які дозволять вирватися на волю поганим якостям його характеру і перетворять його в забаву пристрастей. Ви повинні стати цьому на заваді, провівши щира розмова з цією людиною.

Дрібниці і обставини сновидінь

Тлумачення снів про чаклунів і відьом буде більш точним, коли беруться до уваги і емоційний стан сновидіння і сам сюжет сну. Розглянемо обставини, при яких приснилася відьма:

До чого сниться відьма, яка готує зілля. Це прямий знак, що на якийсь час ви втратите інтерес до життя. Причиною може стати хвороба або душевні переживання. Але, дотримуючись розпорядку дня або режиму харчування, ви здолаєте цей стан.

Якщо примарилося, що над вами відбувався якийсь окультний обряд, це заклик стати напористо і сміливіше в діях при роботі над досягненням поставленої задачі.

Рухайтеся до мети без зволікань і не зволікайте.

Хорошим знаком є ​​сновидіння, в якому пощастило вбити відьму. Обставини зміняться в кращу сторону, і життя розставить все на свої місця. У разі, коли хворому уві сні довелося вбити чаклунку, тлумачення обіцяє цілковиту одужання, завдяки нетрадиційним методам.

Якщо наснилася на мітлі

До чого сниться відьма, яка літає на мітлі? Це попередження про хвороби. Ще каже сонник: відьма, яка в польоті, уособлює образ людини, який створив і створює купу проблем. Більш того, він руйнує вашу спокійне життя. Придивіться до свого оточення.

До чого сниться відьма, яка постала в образі вашої коханої. Це пророкує охолодження її почуттів до вас. Можливо в цьому і ваша велика вина. Приділіть більше уваги і тепла їй в реальності.

На сторінках різних сонників

Необхідно пам’ятати, що однакові сни мають різниться тлумачення в сонниках. Розглянемо інші думки і розшифровки снів, чому сняться ці люди.

Якщо наснилася чарівниця

Якщо бачити уві сні злий чарівницю, це заклик уважніше придивитися до людей зі свого оточення. Не виключено, що серед них є жінка, всіма силами що намагається принести шкоду власнику сну, надаючи поганий вплив. Це може обіцяти і можливість нещасного випадку.

Коли довелося бачити багато хто бавиться чаклунок і бути серед них, це говорить про те, що скоро сплячий може бути втягнутий в авантюрне пригода. А ось зустріч уві сні з доброю чарівницею віщує знайомство з мудрою людиною, яка може стати дуже потрібним сновидцу.

Раптом довелося чути прокльони, які вимовляє відьма, готуйтеся до бою. Проти вас затівають підступи колеги. Вам потрібно бути максимально зосередженим і зібраним. Це гарантія вашої перемоги.

Тлумачення снів, де сновидцу довелося бути самому чарівником або чаклуном, віщує великий подив, витоки якого в вашому гніві на кого-то.

Ваша злість породжує негативне почуття, з яким ви не можете впоратися. Тримайте себе в руках, інакше налаштуєте всіх проти себе.

Бачити тещу в образі відьми, значить наяву планам сновидіння заважають сторонні люди і навіть родичі. Чи не прислухайтеся до їхніх порад. Самі ви зробите професійніше, так як досвідчені в цьому питанні.

Важливо знати чому сниться дуже потворна відьма. Це попередження про те, що незабаром ви можете опинитися в самій серцевині скандалу. Більш того, якщо уві сні чаклунка до вас стосувалася, то вас намагаються оббрехати. Згадайте ваші вчинки і дії в недавньому часі і дайте їм аналіз, щоб ніхто не зміг вас в чому-небудь дорікнути.

Відьма в мріях може уособлювати хіть і спокуси. У будь-якому випадку, щоб наяву не опинитися в безглуздих ситуаціях, тримайте почуття під вуздечкою, якщо немає необхідності їх проявляти.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: