Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться відрізаний палець?

До чого сниться відрізаний палець?

Зміст:

Сонник відрізаний палець

Ми рідко замислюємося про таке поняття, як людські пальці. Але ж вони є згустком нервових закінчень, допомагаючи нам зрозуміти навколишнє середовище. Як багато речей ми пробуємо на дотик? Варто людині залишитися без зору, і пальці будуть чи не єдиним інструментом спілкування з зовнішнім світом. Якщо, звичайно, не брати до уваги слуху і нюху.

Також розташований на пальчиках малюнок унікальний, він індивідуальний для кожної людини.

Якщо уві сні привиділися пальці

Наснилися дуже красиві руки і фаланги

Про даний символ уві сні можна знайти масу інформації. Трохи менше її, якщо сновидіння зацікавило, до чого сниться зламаний палець. Або ж ви бачили, як на вас хтось показував пальцем. Снов на таку тематику може бути досить багато.

Пророцтва тлумачів снів

В першу чергу ознайомимося з основними тлумаченнями, що представлені в найбільш часто запитуваних сонниках. Ми зуміємо зрозуміти, що означає сам символ. Далі можна сміливо створювати своє індивідуальне пророкування, виходячи з сюжету, що з’явиться в нічному баченні.

Малий Велесов тлумач

Приснився гарний палець обіцяє сновидцу щастя в житті, любов, благополуччя. Пальців на кінцівках більше, ніж закладено самою природою? Тоді вас чекає збагачення. Не виключено, що ви отримаєте спадщину, або розпочату справу принесе небачену прибуток.

Коли фаланга зламана, то незабаром може серйозно захворіти близький вам людина.

Інша людина буде показувати на вас пальцем — грядуть значні зміни в житті. Головне, щоб ви при цьому не відчували негативних емоцій, наприклад, страху. Інакше сон може бути передвісником небезпечної ситуації. На сновидіння може бути організовано замах.

Бачити уві сні опік фаланги

Обпалити фалангу — у сновидіння є ряд заздрісників, і вони розпускають про нього плітки.

Жіночий сонник

Обрізати шматочок пальця або побачити на ньому криваві садна — ви розчаруєтеся в життя. Тлумач не говорить, що саме стане причиною розчарування, але почуття гіркоти ви будете відчувати ще довго.

Коли з кінцівками все було добре, вони виглядали доглянутими і привабливими, то ваші почуття будуть оцінені по достоїнству. Ви досягнете взаємності, будь то ділова сфера або особисте життя.

У сновидінні великий палець виглядає неприродно маленьким? Значить, вас порадують деякі події, але це щастя буде нетривалим.

Відсутність великого пальця, коли його відрізало, відірвало, обіцяє сновидцу бідність і нестатки. Якщо ж фаланга при вас, але ви відчуваєте сильний біль, то справи повернуться не на вашу сторону.

В цілому, відсутність декількох фаланг на руці або нозі, як правило, обіцяє великі фінансові втрати.

Сучасний тлумач

Порізані пальці обіцяють масу неприємностей в житті сплячої людини. Вони будуть пов’язані і з його матеріальним становищем, і з дружніми зв’язками, і з особистим життям. Горе, печаль, розчарування щільно увійдуть в життя.

Що ще говорить даний сонник про подібні видіння:

Вказувати уві сні на людину

Тлумач Хассе

До чого сниться вказівний палець? Сновидець повинен приділити посилену увагу певної речі. Будьте напоготові, не пропустіть підказки вищих сил.

Відрізані пальці, або їх просто не вистачає — захворювання або відхід з життя одного з родичів. У житті сновидіння передбачається безліч невдач.

Сонник Мандрівника

Сниться меншу кількість фаланг

До чого може приснитися втрата однієї або декількох фаланг? В реальному житті ви будете терпіти збитки. Щоб не стратить пальців, а лише покалічити їх — вас визнають в суспільстві, будете користуватися підвищеною увагою протилежної статі.

Тлумач Лонго

Побачити вказівний палець, піднятий вгору — навколо вас утворилася нездорова ситуація. Будьте гранично обережні.

Зламати фалангу — задумане справа буде невдалим.

Відрізаний палець — знак, що ви втратите довіру і підтримку близьких людей.

Перебинтований — відчуєте себе неважливо, але недуга не буде серйозним.

Сонник Семеона Прозорова

Фаланги рук або ніг, що з’явилися уві сні — кровна сім’я сновидіння в реальному житті. Порізати, покалічити їх або зовсім відрізати — втратити одного з родичів. Член сім’ї може назавжди виїхати або зовсім піти з життя.

Бачити уві сні поріз

Коли ви чуєте хрускіт кісток, то незабаром сильно посварився зі своєю ріднею. У них залишиться осад після ваших слів, і вони ще довго будуть на вас ображатися. Не дивуйтеся, якщо вони стануть розповідати про вас не найприємніші речі.

Фаланги уві сні — думка психологів

Основним психологом, хто спеціалізувався на розшифровці нічних видінь, був Зигмунд Фрейд. До його робіт завжди вдаються ті, хто не довіряють звичайним тлумачам снів.

Фрейд часто розглядав всі сновидіння з точки зору сексуального підтексту. Будь-який символ, що з’явився вам уві сні, означає чоловіче чи жіноче сексуальне начало. Неважко здогадатися, що фаланга — символ чоловічого начала.

Коли жінка уві сні пошкоджує її, то її чекає неприємний, насильницький сексуальний контакт з чоловіком. Або ж такий факт вже мав місце бути.

Коли чоловік бачить подібний сон, то він не впевнений в своїй чоловічій повноцінності.

Найбанальніше застереження дається в тому випадку, якщо ви бачили, як пальці рук або ніг перебинтовані. Такий сон так само розглядається для представників обох статей, і означає, що під час інтимної близькості вам варто оберігатися презервативами.

Який саме палець вам снився

Бачити уві сні травмовані ноги

Якщо травма в нічному баченні сталася з вашими нижніми кінцівками, то в реальності вам варто остерігатися травм і переломів.

А ось рукам приділяється більше уваги. Тлумачі люблять розглядати кожен пальчик окремо, наділяючи їх своїм унікальним змістом.

Якщо ви бачите великий палець, то сон може означати, що все йде своєю чергою. Вам не варто форсувати події, драматизувати ситуацію, просто вичікуйте. В такому випадку краще всього винести для себе урок, щоб більше ніколи не потрапляти в таку ситуацію.

Вказівний є знаком загального невдоволення оточуючих людей вашими діями. Або ж ви негативно дивіться на те, що роблять оточуючі.

Середній палець усіма тлумачами розглядається як дітородний орган. Від того, як розташований уві сні середній палець, буде залежати ваша майбутня особисте життя. Якщо він рівний і не покалічений, то все в інтимній сфері у сновидіння в порядку.

Безіменний пальчик — символ шлюбу, дружби, ділових питань. Виходячи з його зовнішнього вигляду, можна судити, чи все у вас в порядку в перерахованих вище сферах.

Мізинець — зв’язку в суспільстві. Негарний або покалічений — ворог, який намагається зіпсувати вам життя. Охайний і здоровий — ви оточені тими людьми, які не зрадять вас і прийдуть на допомогу в скрутну хвилину.

Сниться як собака кусає

Якщо ж вам сниться відрізаний палець, то, виходячи з вище даних тлумачень, ви зумієте самостійно зробити висновки. Після передбачення ви визначите сферу, на яку варто звернути посилену увагу.

Втрата пальчика уві сні

Уві сні ви можете втратити фаланг не тільки шляхом їх відрізання. Бувають сновидіння і зовсім іншого роду.

Ви самі відкусили палець у іншої людини — вам доведеться стати хранителем страшної таємниці. Вона стане обтяжувати вас, але ви не в силах будете її розкрити.

Вам відкушує фалангу собака? У такому випадку ваш друг стане хранителем страшної таємниці про вас. Від його доброчесності буде залежати ваше майбутнє.

Коли уві сні ви побачили чужий відірваний палець, то вам стануть вказувати, як варто жити, постійно повчати і давати поради.

Зламаний палець — сварка або розлука з людиною. Коли це був середній палець, то доведеться посваритися або ж назавжди розлучитися зі своєю половиною.

Що б не старалися показати в нічному баченні вищі сили, подібні сни не варто залишати без уваги. Будь-яка частина тіла, особливо ушкоджена уві сні — досить серйозний знак. Ситуація зачепить вас досить сильно, ви не зумієте звільнитися лише стороннім наглядом, навіть не сподівайтеся.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: