Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться виграш в лотерею?

До чого сниться виграш в лотерею?

Зміст:

Сонник виграш в лотерею

Хто не любить легкі гроші? Так хочеться купити квиток, а потім отримати купу грошей в виграш. В реальності деяким людям щастить, а багато хто так і витрачають свої заощадження в порожніх надії на збагачення.

Але уві сні можливо все. До чого сниться виграш в лотерею?

Якщо удача посміхнулася

Сонники вважають, що подібні бачення не означають, що сновидіння очікує реальний виграш. Якщо з самого ранку ви будете скуповувати все лотерейні квитки — нарікайте на себе. Не грішіть потім на долю, яка нібито дала вам підказку, а потім відвернулася від вас.

Наснилася неймовірна удача

Але сон однозначно сприятливий, вас чекають приємні моменти в житті, які, можливо і не будуть пов’язані з матеріальними благами. Приємна зустріч старих друзів, хороша новина, радісний вечір в колі родини — ось що може очікувати сновидіння.

А що скаже сонник

Замість того щоб гадати, до чого і чому вам з’явився виграш, краще запитати про це у сонника. Благо, тлумачі з радістю нададуть вам таку інформацію.

Сімейний сонник

Як не дивно, тлумач не найкращим чином відгукується про лотерейному виграші уві сні. Він може передбачати вам, що перед вами пастка або обман.

Лотерея сниться до непотрібних справі, яке не увінчається успіхом. При цьому воно може бути пов’язане з приємним подорожжю в різні місця. Насолоджуйтеся поїздкою.

Уві сні ви витягли щасливий лотерейний квиток, значить, і в реальності ви також десь виграєте, але сонник попереджає, що даний подарунок долі принесе вам більше розлади, ніж радості.

Спостерігати за тим, як гроші виграє інша людина — приємно проведете час в компанії своїх друзів.

Програти — ваші вороги будують вам підступи.

Сон-попередження для молодих дівчат

Негативно розглядає будь-сновидіння про лотерею для молодих дівчат. Воно означатиме, що юна особа дуже амбітна, і тому може пропустити повз себе стоїть нареченого, і в дружини їй дістанеться найгірший варіант. Сон говорить про марних надіях.

Сучасний сонник

Вигравати уві сні в лотерею — вигідно проведете угоду, прибуток так приголомшить вас, що може шокувати.

Програвати означає, що ви станете жертвою шахраїв, від їх дій сильно постраждає ваше фінансове становище.

Просто бачити лотерейний квиток — можуть підвести друзі, постарайтеся нікому не довіряти.

Сонник 21 століття

Даний сонник більш сприятливо ставиться до того, що вам може приснитися лотерейний квиток.

Вважається, якщо ви просто бачили його уві сні, то вам вдасться завершити важка справа. Купували квиток за гроші, тоді угода може і не вдасться.

Якщо в нічному баченні сновидец бачить себе учасником лотереї, навколо багато людей, крутиться барабан — він може піти на сумнівну справу, потрапити в розставлену пастку.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Брати участь уві сні в розіграші грошей

Як вважає сонник, виграш в лотерею, особливо бурхлива радість, коли ви отримуєте гроші — невдача в реальному житті, провал розпочатої справи . Тлумач радить в найближчому майбутньому не піддаватися на різні авантюри.

Якщо ж ви спокійно сприйняли новину про свій виграш, то удача днями може посміхнутися вам, але не варто втрачати пильності.

Лотерея уві сні — сновидец має марні надії. У житті можуть відбутися події, яких він абсолютно не очікував.

Грати уві сні, або бачити інших гравців — ваші плани можуть виявитися під загрозою, їх розсекретять.

Сонник від А до Я

Даний джерело досить цікаво розглядає всі можливі сюжети, які можуть здатися вам уві сні:

Еротичний сонник

Коли уві сні ви купуєте лотерейний квиток, то тлумач вважає, що ви любитель екстремального сексу, і, на жаль, ваше уподобання не доведе до добра.

Дарувати уві сні квиток

Виграш — ви зробите відкриття і вже не зможете жити так, як раніше. А програш означає, що про вашому імені ходять брудні плітки.

Як розглядають виграш в різних країнах

Цигани — народ азартний, але навіть вони вважають, що лотерейний квиток сниться тим людям, які в реальності дуже нетерплячі, форсують події. Квиток дарують — вас чекає успіх.

У англійців виграш говорить про те, що сновидцу доведеться мати справу з низькими і підлими людьми. Ви не тільки втратите свої гроші, а й ім’я може значно постраждати.

На сході сон, де задіяний лотерейний квиток, попереджає сновидіння про нечесних намірах його партнерів.

Будьте уважні

Найпопулярніший на даний момент тлумач, створений Густавом Міллером. До нього прислухається більшість читачів. Як вважає даний сонник, виграти в лотерею — ви отримаєте виграш, швидше за на біржі, але цей подарунок понад зіб’є вас з правильного шляху.

Інші тлумачі кажуть, що вам доведеться похвилюватися через різних проблем, вони будуть з’являтися невідомо звідки.

Часто сновидіння, в якому ви стаєте призером лотереї — всього лише віддзеркалення ваших реальних надій і бажання отримати все, не докладаючи до цього особливих зусиль.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: