Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться війна дівчині?

До чого сниться війна дівчині?

Зміст:

Сонник війна дівчині

Навряд чи знайдеться той, для кого війна є бажаним гостем в рідній країні. Вона завжди несе біль, втрати і нестерпні страждання. До чого сниться війна? До таких подій особливо чутливі представниці прекрасної статі. Володіючи розвиненою інтуїцією, вони можуть багато чого передбачити і відчути. Але як трактувати даний сон? Чи означає це, що прийдешні події будуть просякнуті кров’ю або ж твориться внутрішня боротьба в душі сновидіння? На ці питання допоможуть відповісти психологи і провідні провісники, які поряд з інтуїцією підкажуть, які ж таємниці приховує підсвідомість.

Що говорить тлумач?

Не можна не відчути тривогу, коли подібні сновидіння навідуються в світ нічних марень. Але не варто робити поспішних висновків, нерідко війна може снитися і до сприятливих подій.

Бути очевидцем

Якщо сниться війна

До чого сниться таке неприємне видовище, в якому доводилося бути лише безмовним спостерігачем? Сонник трактує спіткало подія неоднозначно. Вам необхідно згадати всі нюанси, щоб тлумачення було максимально точним.

Приймати участь

Нерідко нам доводиться не тільки спостерігати за бойовими діями, але і ставати безпосереднім учасником. Визначимо, що означає цей результат.

При тлумаченні снів особливо важливий результат бою. Так, якщо перемогу здобули союзники, готуйтеся до безтурботному веселощів. А ось виграш ворожої сторони призведе до проблем на роботі.

Пророцтва Ванги і Міллера

Ванга трактує негативно

До чого може приснитися дівчині таке страшне подія? Продовжуючи аналіз сновидіння, доцільно звернутися до таких провідним особистостям як Ванга і Міллер. Свого часу вони внесли вагомий вклад в розвиток даного напрямку і є найбільш авторитетними особистостями серед тлумачів.

Що говорить Ванга?

Ванга трактує подія виключно з негативного боку. Сонник вважає, що в даному випадку війна принесе сумні наслідки. Вони можуть проявлятися в смерті, хвороби дітей і дорослих, голодному часу. Особливо небажано бачити себе в подібному сні молодикам, так як війна забирає по більшій мірі молодих людей.

А як тлумачити явище, де сновидец сам був воюючим? Це своєрідне попередження, яке говорить про те, що негативні наслідки будь-якого дійства можуть торкнутися як Вас, так і сім’ї. Якщо під час бойових дії не вдалося сховатися, чекайте важких часів і загального горя.

Думка Міллера

Психолог також не вважає прихід війни сприятливим символом. Сонник вважає, що зараз у Вашому житті настав застій і справи йдуть на спад. Крім цього, Міллер вказує на можливі конфлікти з сім’єю. Ймовірно, Ви давно не розмовляли зі своєю другою половинкою по душам. Проявіть трохи тепла і ласки, і не забувайте йти на компроміси. Тоді в сімейному житті буде панувати гармонія і порядок.

До чого сниться догляд молодої людини закоханої дівчини? Якщо хлопець йде на фронт, то незабаром вона дізнається якісь неприємні подробиці про його життя. Це може бути епізод з минулого або ж нова відкрита риса характеру.

Зверніть увагу, який був результат бою. Якщо держава програла, то незабаром Ви станете очевидцем страждань людей. Нещастя будуть пов’язані з кризою або промисловим переворотом.

Якщо сон відвідав вагітну жінку, то велика ймовірність того, що у неї народиться син.

Інші тлумачення

Витлумачивши, здавалося б, всі можливі варіанти спіткало сновидіння, доцільно звернемося і до інших джерел. Світ мрій неоднозначний і туманний, тому інші сонники допоможуть доповнити побачену картину.

Езотеричний сонник

До цих негараздів на роботі

Тлумач вважає, що бачити стрілянину або бомбардування — до «війни» на роботі. Вас очікують затяжні конфлікти в робочому колективі.

Сонник Семенової

Хаос, сімейні конфлікти і скрутне становище в професійній діяльності несуть в собі військові дії. Однак хвилюватися не варто. Труднощі будуть тимчасовими, темна життєва смуга не затягнеться надовго.

А що означає факт перемоги? Це провісник несподіваних джерел доходу і збільшення матеріального добробуту. Чекайте підвищення посади на роботі і похвалу від керівника. Також Ви зможете знайти гармонію і спокій в родині.

Англійська сонник

В даному випадку військовий конфлікт також не віщує позитивних моментів. Він обіцяє неприємні зміни, до яких Вам буде складно адаптуватися і змиритися.

Програш — знак того, що необхідно придивитися до ближнього оточення. Ймовірно, Вас оточують уявні друзі і чимало заздрісників. Слід бути спостережливим і обережним, так як через інтриги Ви можете нажити чимало проблем.

Незважаючи на те, що найчастіше війна не є передвісником сприятливих життєвих подій, не варто забувати, що тільки Ви, а не царство Морфея, є вершителем своєї долі.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: