Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вікно?

До чого сниться вікно?

Зміст:

Сонник вікно

Вікно символізує таке поняття як внутрішнє і зовнішнє, їх поділ. Вікно прозоре, тому як його мета полягає в пропуску світла всередину. Вікно є уособленням очі, а очей, в свою чергу, уособлює людську душу. Значення символів знаходять відображення в тлумаченні снів. До чого сниться вікно?

Думка відомих сонників

Якщо хтось, перебуваючи зовні, дивиться крізь вікно, це уособлює бажання бачити невідоме. Це символізує рух в людську свідомість. Що символізує цей образ в мріях дізнаємося, якщо звернемося до авторитетних сонникам.

Сонник Міллера

Якщо приснилося вікно

Прогнози Міллера невтішні на цей рахунок. Наснилося раптом вікно, то ті надії, що плекали і прагнення неминуче почнуть валитися. Плани, що ретельно виношували, терплять повне фіаско. Всі спроби усунути причини аварії будуть безуспішні, приведуть вас до зневіри.

Закриті вікна уві сні, на думку Міллера, говорять про занедбаності. Ви не довели до кінця, розпочату справу, хоча ідея була цілком рентабельна. Процес на даному етапі досить запущений, щоб мати сенс його продовжити. Бачити вікно уві сні, яке розбите, говорить про ваших нескінченних і не зовсім обгрунтованих підозри в зрадах партнера.

Якщо в сновидінні ви були на підвіконні, значить велика ймовірність того, що ви зробите безрозсудний, дурний вчинок, завдавши тим самим шкоду собі.

Сновидець проник в житло через вікно, значить він використовував аморальні і підлі шляху для досягнення мети, на його думку, шляхетною. Але скоро він буде в цьому викритий. Сталося тікати через вікно, значить реально його переслідує біда, якій вдасться затиснути його в свої обійми.

Коли за сюжетом сну ви, проходячи повз будинок, заглянули в кватирку, ризикуєте наяву потерпіти крах при втіленні задуманого. Більш того, ви позбудетеся поваги, хоч заради нього поставили на кін своє здоров’я і благополуччя, стверджує сонник Міллера.

Сонник ясновидиці

Примарилося перед вами було відкрите вікно, обіцяє успіх у справах благих і не таких. Однак, за благі справи вам зарахується на небесах, а за грішні справи ви сильно розкаєтеся в земному житті, стверджує сонник Ванги.

Образ закритого вікна у снах віщує нерозуміння всіх ваших починань з боку оточуючих. Ви буквально б’єтеся, як риба об лід і все марно.

Бачити, як уві сні вибираєтеся з житла через вікно, значить незабаром очікувати від вас вчинку, який вразить і шокує всіх з вашого оточення. Якщо ж ви хотіли залізти в житло через вікно, це до того, що наяву ви хочете розгадати таємне про іншу людину. Але успіху тут не чекайте. І рада від провидиці такий, що не лізьте в особисті справи інших, щоб своя життя не видалося дуже важкою і довгою.

Якщо приснилося розбите вікно

Образ розбитого вікна в сновидінні попереджає про те, що ви можливо станете непроханим гостем. Тому, не з’являйтеся до господарів без вісті про візит.

У снах буває ситуація, коли птах стукає у вікно. Це провісник неприємних новин. Можливо вони сповістять про загибель близької людини.

Примарилося, що ви хочете відкривати кватирку, щоб провітрити приміщення. Це застерігає вас від зайвої довірливості. Ви відкриваєте таємниці колезі, думаючи що він щиро радіє разом з вами, але радість його награна. Ваші проекти він видасть як за свої. Будьте пильні.

Хорошою ознакою є сон, де ви миєте вікна. Має бути весела вечірка, яка залишить чудові враження про прийом, про вас, як про привітної господині і відновить колишню славу вашого житла.

Уві сні привидівся силует за склом, це обіцяє знайомство з людиною, що грає важливу роль у вашому житті.

Про незговірливість і недоброзичливості сновидіння, через що той не має друзів і відчуває самотність, говорить сон, в якому він розмовляє з людьми через вікно.

Сонник психоаналітика

Якщо дивилися в вікно

Коли у снах сновидец дивиться у вікно, про щось думаючи, сонник Фрейда свідчить про те, що йому властиво усуватися від партнера, ховатися в свою шкаралупу, якщо щось пройшло не так, як уявлялося. Так ви намагаєтеся залишити відносини без змін. Але цим лише шкодите обом, перешкоджаючи гармонії. Радійте і вирішуйте всі питання обопільно, закликає Фрейд.

Сновидець розбив вікно, і скла розлетілися. Виникне цілу купу проблем в інтимі, одним махом які вирішити не вдасться.

Сонник Лоффа

Уві сні сновидец спостерігає неприємні пейзажі за вікном, але щоб переконатися в їх дійсності, потрапляє по ту його сторону, розуміє, що його обдурили. Сонник закликає подолати всі свої сумніви і переконавшись на власному досвіді, відчути життєвий ритм, а не спостерігати, як вона пробігає повз. Коли у снах прекрасна картина на перевірку виявляється бурхливої ​​і вельми турбує, це вказує, що ви в полоні самообману. Чи не все що обіцяє вам життя, може стати реальністю, вказує сонник Лоффа.

Вікно як асоціація почала відкриття інших реальностей, куди може потрапити сновидец. Такого плану сновидіння можливі у тих людей, хто займається окультними науками.

Вікна в мріях

Що робили уві сні

Вікно означає вихід за межі дозволеного і обмеженого. В одних сновидіннях вікно, як єдиний шанс, або надія. В інших, як народження і догляд в інший світ. Розглянувши безліч ситуацій, які малює сюжет сну, ми зможемо спрогнозувати те, що несе з собою інформація снів:

Миття вікон уві сні підкреслює неясність в якомусь моменті вашого підприємства, яка дуже турбує вас. Виникає необхідність в проясненні ситуації, щоб прибрати сумніви. Можливо це вказує на початок іншого етапу життя. Можливі нові любовні відносини, або нове партнерство, до нього сновидец пристрасно прагне, «очищаючи» шлях. Сонник обіцяє довгоочікуване примирення подружжя.

Освітлене вікно обіцяє, що надії не марні. Якщо хочете щось зробити, то будьте впевненіше і сміливіше. Бачити в сновидіннях яскраво освітлені магазинні вітрини попереджають про витрати, які будуть невиправданими. Вікна в рекламному освітленні обіцяють приємно проведений час на природі з веселій компанії.

Затемнені вікна попереджають про біду, з якою сновидец наяву опиниться віч-на-віч. На ризик його штовхне важке матеріальне становище. Раптом приснилося, що сновидець дивиться в чужі вікна. Це застерігає його від аморального вчинку, яким він скомпрометує себе і викличе недовіру навколишніх.

Коли в сновидіннях сюжет з несправними вікнами і сталося вставляти скла в рами, це обіцяє ясні зміни. Коли випало скло з рами, і не розбилося, а ви, не дивлячись на це, хочете міняти скла, це до того, що ви не задоволені в результатах роботи. Той же прогноз дає сонник, коли уві сні ви чинили рами.

Якщо сновидец бачив порожню раму, це віщує глузування. Предметом пліток може стати ваші любовні відносини.

Якщо у снах сталося бачити зламане вікно і вам довелося його міняти, це говорить про вашу готовність ламати старі стереотипи і виходити з рамок, нав’язаних вихованням. В цьому немає нічого поганого. Будьте розкуті, звичайно в міру, це принесе гармонію у всіх відносинах.

Наснилося лізти в будинок через кватирку віщує сумні результати вашого підприємництва, коли витрати почнуть вельми перевищувати доходи. Зробіть з цього посилу підсвідомості правильні висновки. А ось коли уві сні сновидцу довелося лізти через вікно з дому, значить його помисли і дії не пристойні. Поки вас в цьому не викрили, спробуйте все виправити і прийти до мети іншими шляхами і методами.

Пощастило бачити у снах вітражні вікна обіцяє яскраве і барвисте подія.

Ще один тлумач снів

Заглянувши в онлайн сонник можна знайти багато інформації про те, до чого сниться вікно.

Якщо птах б’ється в вікно

Сюжет сну малює картину, де сновидцу довелося вилетіти у відкрите вікно. Це провісник великої сварки, не виключена бійка.

Бачити в снах як намагаєтеся розкрити вікна, щоб впустити свіже повітря, це говорить про поганий вплив якогось людини. Прислухайтеся до інтуїції. Не бійтеся зробити так, як вважаєте за потрібне, навіть якщо це не зовсім правильний варіант, але зате пристойний, та й шкоди не принесе.

Череда тлумачень існує, коли довелося чути стукіт у вікно. Стук віщує швидкі випробування, від яких залежить гармонія сімейного життя. Можливо доведеться лізти зі шкіри геть, щоб її повернути. Стук вас розбудив в мріях, зміни обіцяють бути приголомшливими.

Коли птах б’ється об вікно і вас будить цей стукіт, але не лякає, очікуйте приємних звісток. Стук, що лунає від ударів крапель дощу віщує прийдешні клопоти про близьких, або спрагу сновидіння до знань, яка проявляється поки підсвідомо.

Слабкий стукіт про віконну раму підказує, що комусь із ваших знайомих необхідна ваша допомога.

Начебто в мріях стукіт виходив з боку дверей, а насправді в вікно, символізує ваші глибинні передчуття, що щось станеться. А якщо ви чули стукіт, але не бачили стукає, значить очікування марні.

Приснився наполегливий стукіт, це обіцяє пропозицію сексуальних відносин. Стукати довелося вам, значить пропозиція надійде від вас особі, яка давно на прикметі.

Чуєте уві сні стукіт і розорювати вікно, значить наяву дуже поспішаєте чогось досягти. Але поспіх тут не доречна, тому що не всі деталі обдумані грунтовно.

Довелося стукати по віконній рамі, віщує захворювання, що вимагає хірургічного втручання.

Довелося лізти через вікно в чуже житло, застерігає від вплутування в аферу. Лізти в забиті вікна означає фінал любовного роману з причин, які від вас не залежать. Лізти в вікно ще означає тягу сплячого до незвіданого, можливо і до забороненого.

Бачити вельми брудне вікно, до того що в душі накопичилося багато негативу і злості, застилало очі. Звідси неправильні вчинки. Займіться самокритикою. Вам необхідно міняти свої погляди і переконання.

Бачити старе вікно до необхідності придивитися до вчинків старих друзів. Можливо вони нав’язують свою думку, яке зіштовхне на неправильний шлях. Належним чином і раціональніше використовуйте своє мислення в прийнятті рішень.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: