Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться віник?

До чого сниться віник?

Зміст:

Сонник Віник

Неможливо знайти людину, яка б не знала, що таке віник. Їм ми користуємося в побуті, ходимо з ним в лазню, і існують навіть віники для декору приміщення. Даний предмет, у кожного на слуху, а у половини людей в руках. До чого сниться віник? До того, що ви заплуталися в житті і пора провести генеральне прибирання? До очищенню душі? Або це знак, що ви ідеальна домогосподарка і у вас все по поличках?

Приснився сон про віник

Для того, щоб розібратися у всіх цих питаннях, необхідно вивчити компетентні джерела, якими є тлумачі снів.

Що кажуть сонники про снах про віник

Тлумачів досить багато. Окремі тлумачі зроблені заради сміху, але є і такі, які дадуть вам вичерпну інформацію з приводу снів, що вам сняться.

Сонник 21 століття

Езотеричний сонник

Сонник Азара

Велесов сонник

Сонник Міллера

Сонник Ванги

Що кажуть психологи з приводу снів про мітлі

Зигмунд Фрейд вважає, що підмітати підлогу в будинку, означає, що вас заїла рутина. Ви хочете нових відчуттів зі своїм супутником життя, і незабаром отримаєте це.

Також як вважає даний сонник, віник, що стоїть в кутку — ви занадто скромні, і не можете сказати партнеру про свої фантазії, від чого ваша сексуальне життя нудна й одноманітна.

Викидати мітлу уві сні — вам набрид або певна людина, або якась річ. Але з певних причин ви не можете від цього позбутися. Як то кажуть «прилип як банний лист».

До чого сниться паритися в лазні

Новий березовий віник, обіцяє сновидцу довголіття і відмінне здоров’я. Бити віником своє тіло, то ваш організм в реальному житті знаходиться в процесі оновлення.

Хоча Езотеричний сонник говорить про те, що паритися віником, бити їм тіло, до захворювання, а також посварився з хорошим другом.

Бити віником самого себе, значить, ви істинно покаялися в своїх вчинках і зможете вимолити прощення у людини, якій принесли багато лиха.

Якщо приснився банний віник

Також паритися в лазні, а хтось буде бити вас віником, до обману і підлості, від людей, від яких ви цього зовсім не очікували.

Інші передбачення, до чого сниться мітла

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: