Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вино?

До чого сниться вино?

Зміст:

Сонник онлайн Вино

Вино завжди вважалося найпопулярнішим алкогольним напоєм. Його п’ють не тільки у свята, а й використовують при проведенні різних обрядів. Вино в сновидіннях — явище досить часте і трактується по-різному. Як стверджує сонник, вино уві сні — позитивний знак. Але щоб отримати більш точне тлумачення сну, необхідно врахувати всі його деталі.

Вино в сновидіннях

Що обіцяє вино уві сні

Отже, до чого сниться вино? Трактування снів залежить від того, яке вино вам довелося пити.

При цьому, сновидіння в якому ви пили цей напій — безумовно хороший знак. Воно свідчить про те, що ваша реальне життя сповнена радості, щастя і любові. Сприятливий тлумачення має сновидіння, в якому ви пили напій з друзями. Як правило, таке бачення обіцяє радісні події в житті сновидіння.

Хто і яким чином робив вино

Топтати виноград

Поява снів, в яких ви самостійно виготовляли алкогольний напій, пророкують хороший достаток, але для цього доведеться потрудитися.

Якщо уві сні вам довелося виноград топтати ногами — будьте обережними та передбачливими, оскільки існує ризик прогоріти в усі починаннях. Сновидіння, в якому вам приснилося, що хтось робить вино, говорить про те, що ви не в силах прийняти правильне рішення самостійно.

Пролити напій — до незначного грошової винагороди. Як стверджує сонник, вино і його краплі на чистій скатертині — до незначних труднощів і неприємностей.

Бачення, в якому ви розбили пляшку, говорить про те, що в реальності ви втратили над собою контроль і в недалекому майбутньому можете зробити дурість.

Інші варіанти сновидінь

Вино в магазині

Уві сні ви сильно сп’яніли — будьте готові до того, що у вас починається далеко не найлегший період. Облитися напоєм — до інтриг і пліток на роботі.

До чого сниться вино в винних магазинах? Будьте готові до того, що в реальності вам доведеться важко працювати, але ваші труди не залишаться непоміченими. Купувати алкогольний напій — сон символізує відпочинок. Можливо, вам довелося довго і наполегливо працювати, тепер прийшов час розслабитися. Купувати велику кількість пляшок — до тривожних звісток або подій.

Сновидіння, в якому напій ллється рікою, передрікає вигідну покупку або інвестицію. Тлумачення сну, в якому ви побачили наповнену їм ванну — не є добре, можливо ви перебуваєте в серйозній небезпеці. Будьте готові до того, що з боку ваших ворогів можуть бути ухвалені негативні заходи.

Якщо вам приснилося вино і його довелося пити з пляшки — це означає, що найближчим часом вас чекає успіх, можливо стрімке підвищення на посаді.

Повільно і насолоджуючись пити — вас чекають блискучі перспективи в роботі.

Тлумачення великих провісників

Вино з червоного винограду

Сон — це крик людської підсвідомості. Як правило, людина не здатна розшифрувати своє бачення самостійно, тому шукає відповідь в сонниках. Тлумачення сонника допомагає людині уникнути неприємностей в житті або підготується до них. До чого сниться вино? Давайте дізнаємося відповідь у великих провісників.

Що говорить Міллер

Ні для кого не секрет, що сонник Міллера є одним з найбільш віщих тлумачів. Якщо ви хочете максимально докладно розшифрувати своє бачення, то без сонника Міллера вам не обійтися.

Сновидіння, в якому вам довелося пити вино, передрікає радість і веселощі. Іноді такий сон провіщає швидкий прихід в гості відданих друзів.

Згідно з твердженнями Міллера, розбита пляшка з алкогольним напоєм обіцяє сновидцу пристрасну і всепоглинаючу любов. Як свідчить сонник, вино в бочках символізує розкіш і багатство. Переливати його з однієї тари в іншу — до поїздок, подорожей і розваг.

Що віщує Ванга

До чого сниться вино по прогнозам великої Ванги? Воно є символом відпочинку, розслаблення і гостинності. Купівля дорогого алкогольного напою уві сні обіцяє сплячому знайомство або несподівану зустріч.

Бачити уві сні вино у винному погребі — до складної роботи. Якщо вам приснилося поточний річкою вино — дуже скоро вам вдасться укласти дуже вигідну угоду. Пити його — до розтрат і поверненню старих боргів.

Пророцтва Фрейда

Вино біле червоне рожеве

На думку Фрейда, сон в якому ви бачили це напій, свідчить про те, що ви скритний і замкнута людина в реальному житті. В реальності саме воно допоможе вам позбавитися від своїх комплексів і відкрити нові грані.

Тлумачення Нострадамуса

Якщо ви побачили наповнений келих — будьте обережними. Як правило, сон такого характеру передрікає вбивство, яке залишиться нерозкритим. Тлумачення снів говорить, що бачення, в якому ви були отруєні, передрікає появу у вашому житті людини, який принесе удачу.

Поява снів, в яких вас пригощають напоєм, попереджають про те, що виходить від вас зайва балакучість і відвертість ні до чого доброго не приведе. Якщо ви пролили його на себе — існує ризик з якихось причин позбутися покровителя, від якого ви матеріально залежите.

Сонник Цветкова

Пити біле вино на самоті — до поганих новин, пригощати когось — до повідомленню про смерть. Якщо уві сні ви випадково його розлили — незабаром вас чекають серйозні проблеми. Продавати — до сварки або розставання.

Трактування Хассе

Червоне вино віщує радість, біле — задоволення. Якщо ви розлили його — існує ймовірність, що незабаром ви власними руками зруйнуєте своє щастя.

Сонник Езопа

До чого сниться вино? Купівля колекційної пляшки віщує несподівано організований відпочинок. Чоловікові таке бачення передрікає зустріч з заможної жінкою.

Бути сп’янілі — до сварок і з’ясування стосунків. Пити біле вино — до спокуси. Побачити уві сні застілля з величезною кількістю пляшок — до вигідну угоду.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: