Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться виноград?

До чого сниться виноград?

Зміст:

Сонник онлайн Виноград

Виноградна лоза у слов’янських народів завжди символізувала достаток. Приємні соковиті ягоди, які можуть бути солодкими або мати злегка мускатний аромат не завжди були доступні для всіх верств суспільства, тому що в північній частині країни, лоза не приживається, і фрукт привозили тільки для вищих станів.

Тлумачення снів, в яких довелося бачити виноград, практично ідентично в різних сонниках. Великий виноградник, стиглі солодкі ягоди, приємне відчуття від їх смаку в роті — однозначно до фінансової стабільності та можливості насолоджуватися життям.

Якщо вам наснився виноград

Подібні сни можуть означати підвищення життєвого тонусу, поліпшення здоров’я, розширення можливостей — як у діловому плані, так і на особистому фронті.

Бачити уві сні виноград, дуже благодатний знак. Тлумачення таких снів, як правило, говорить про прийдешні приємних перервах і віщує хороші події. Але щоб прийти до бажаного, потрібно буде докласти багато зусиль. Старанна робота обов’язково буде винагороджена по заслугах — найголовніша мрія обов’язково збудеться.

Загальна символьне значення

Щоб отримати точне тлумачення снів, в яких фігурувала ягода, потрібно точно пригадати навколишнє оточення і деталі самих ягід. Щоб зрозуміти, до чого сниться виноград, важливо звернути увагу на такі деталі:

Виноград білого кольору — до достатку

Практично будь-який сонник виноград тлумачить як позитивні зміни в житті. Бачити красиві великі грона, але не зуміти до них дотягнутися — справи підуть не дуже добре, на жаль, бажане поки недосяжно.

Ховатися за лозою — інтриги і плітки. Хтось із найближчого оточення пильно стежить за кожною дією, щоб в потрібний момент сильно вдарити і підставити в суспільстві персону сновидіння в найбільш невигідному світлі.

Садити виноградник — початок нового прибуткового справи.

Значення винограду в жіночих снах і не тільки

Жінкам і дівчатам такий сон обіцяє багатообіцяюче майбутнє. Якщо побачити виноград уві сні перед випробуванням або важкою справою, можна бути впевненим, що воно буде виконано в кращому вигляді і отримає найбільшу гідну нагороду. Іспит буде зданий на вищий бал, а виступ на сцені принесе радість і визнання.

Великі грона — до кар’єрного росту

Бачити білий виноград, особливо велику стиглу гроно — для незаміжньої дівчини може означати швидке заміжжя. Для заміжньої жінки тлумачення означає сімейне щастя і достаток. Вона ні в чому не матиме потреби — ні в любові, ні в грошах.

Це символ родючості і достатку. Великі грона, особливо якщо він білий, які звисають серед зеленого листя — до фінансового благополуччя в родині.

Діловій жінці поява таких снів означає нові можливості, кар’єрний ріст, значне фінансове майбутнє, багато шанувальників.

Тиснути ногами виноград для того, щоб приготувати вино — для жінки таке сон означає, що вона доб’ється значного положення в суспільстві.

Уві сні вас пригощають виноградним вином — у важкій ситуації жінці на допомогу прийдуть друзі, які в критичний момент будуть готові віддати вам останню сорочку.

Сонник на основі психоаналізу Зигмунда Фрейда

Символічне значення солодких ягід по сонником Фрейда — хтивість, насолода. Бажання милуватися власним тілом і тілом партнера.

Тлумачення снів, де фігурує виноград — сонник Ванги

Чим більше грона — тим краще

Традиції східнослов’янських народів завжди сприймали цю благородну ягоду уві сні як передвісника благих подій. Це і можливе поліпшення фінансових можливостей, і міцне здоров’я і родючість худоби (що також принесе прибуток через час), і успіх в обробленні земель. Такий сонник виноград, що з’явився уві сні, трактує як благо.

Тлумачення Ванги попереджає тільки, якщо приснився чорний дрібний виноград — це виключення з теплих благодатних солодких снів. Таке бачення може означати сльози, клопоти, невдале знайомство.

Східний сонник

Для східних народів природно розуміти до чого сниться виноград. Це до матеріального достатку через наполегливу працю.

Згадайте смак винограду

Ця ягода на сході — поширена ягода. Лоза росте і дає хороший урожай, але тільки у дбайливого господаря. Мусульманський сонник виноград однозначно трактує як достаток.

Поява білого великого винограду серед різних символів снів, дуже сприятливо, особливо якщо є його, і відчувати солодкий смак ягід.

• Бачити грона на столі — до достатку.

• Квітуча лоза — до одруження або заміжжя; для сім’ї — новий будинок.

• Є багато винограду — тяга до дозвільного життя.

• Зривати виноградне листя — злодій в будинку.

• Ізюм або чорний дрібний виноград — до сліз.

Сонник Міллера

Стриманий європейський сонник Міллера практично однозначно тлумачить появу такого символу снів як досягнення успіху і задоволення радістю життя. Виняток тільки кислий виноград. Він, як правило, означає розчарування, лінь, депресію.

• Бачити уві сні виноград — достаток, приємне проведення часу.

• Є солодкий — вдале знайомство, яке буде знаковим в житті.

• Великі грона — до веселощів, грандіозного свята з великою кількістю людей.

• Їхати верхи на коні і зривати стиглі грона, є їх на ходу — здійснення мрії.

• Відчувати кислий смак ягід в роті — розчарування.

Ягідні сни і робота над собою

Символ кропіткої роботи

Щоб зрозуміти, до чого сниться виноград, потрібно якісно проаналізувати свій сон і відчуття після нього. Виноградні сни найчастіше солодкі. Вони рідко доставляють негативні емоції або відчуття насуваються неприємностей. Це сни, які передвіщають особливу нагороду за копітку працю. Особливо, якщо є солодкий виноград — це символ насолоди результатами своєї роботи.

Виноградну лозу, потрібно оберігати і правильно доглядати, щоб отримати хороший урожай. Так само потрібно поступати і зі своєю особистістю, якщо довелось бачити зі сні виноград, — розвиватися, бути готовим вбирати життєву енергію, оберігати себе від негативного впливу і викорінювати погані звички.

Тільки в такому випадку кропіткої роботи над собою, доля дасть можливість випробувати смак справжнього життя, якщо приснився виноград. І насолодиться плодами своєї праці.

Тому, коли сниться зелений виноград, потрібно пам’ятати, що в пелені таких снів, важливо зрозуміти, що саме було упущено в реальному житті, що потрібно змінити, щоб плід зміг дозріти.

Щоб можна було випробувати смак перемоги, і найголовніше — він повинен виявитися солодким. Але оскільки виноград зі снів ще не дозрів, то і сновидец поки не може отримати бажаного.

Бачити велике власне поле виноградної лози — до широких відкритим можливостям. Буде розпочато величезна важливу справу, за яке обов’язково потрібно братися і працювати, не покладаючи рук. Результат буде не скоро, але він буде прямо пропорційний вкладеній праці.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: