Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться витирати пил?

До чого сниться витирати пил?

Зміст:

Сонник витирати пил

Пил є невід’ємним атрибутом життя людини. Особливо вона знайома господаркам, яким доводиться витирати її буквально щодня. Що якщо подібна дія перейшло з реального життя в сновидіння?

Якщо сниться витирати пил

Сама по собі пил тлумачиться як обман, неохайність, заплутаність справ сновидіння.

Коли уві сні він спробує очистити певний предмет від пилу, то, напевно зможе вчасно розпізнати брехливого людини, виправити помилки, виплутатися з заплутаної ситуації.

Що кажуть популярні сонники про прибирання

Якщо уві сні витирали пил

До чого сниться витирати пил? Для отримання повного і достовірного тлумачення краще звертатися до перевірених, популярним сонникам.

Сонник Міллера

Сонник Мандрівника

Кімнатний пил вважається символом занедбаності положення, а можливо навіть і демонічного впливу на ваше життя.

Також пил може бути передвісником вашого розчарування в чому-небудь або кого-небудь. Якщо ви зумієте від неї позбутися, значить, втрати не будуть такими вже серйозними і особливої ​​шкоди вам не завдадуть.

Сонник 21 століття

Думки різних народів з приводу прибирання пилу

Як вважає російський сонник, якщо незнайомі вам люди змітають з вас пил — ви знайдете нових знайомих.

Український сонник говорить про те, що пил у всіх її проявах сниться тільки до обману. Якщо ви її забираєте, витираєте, або сметана — вже здогадуєтеся, що вас вводять в оману, але ще не повністю в цьому впевнені.

Сниться прибирання в своєму будинку

Уві сні були у себе в будинку і витирали крихти, сміття з меблів — зустрінетеся зі старим другом, знайомим, однокласником, і приємно проведете час.

Для дівчини протирати меблі, означає, що скоро вона зіткнеться з колишнім коханим чоловіком. Можливо, ви навіть відновіть свої колишні взаємини, але не будуйте далекосяжних планів, зв’язку з цим не судилося триває довго.

Витирати пил в таких приміщеннях як комора, льох, горище — підете в ті місця, які дороги вашому серцю, але де ви давно не бували.

При протиранні пилу ви побачили, що сильно забруднилися — наберіться терпіння, будете конфліктувати з коханою людиною. Чи зможете зберігати спокій — даний період триватиме не довго.

Якщо забруднилися витираючи пил

Багато сонники суперечать самі собі, для того, щоб знайти своє тлумачення варто бути гранично уважним. Так в суміщенні сонник йдеться про те, що протирати пил з меблів до пліток і пересудів, які будуть ходити навколо вас. Але якщо такий сон сниться молодій дівчині, то вона незабаром зустріне цікавого молодого чоловіка, з яким у неї можуть зав’язатися романтичні взаємини, що можуть перерости в щось серйозне.

До чого сниться витирати бруд в чужому домі

Інші тлумачення

Витирати пил з обличчя — швидше за все, ви зробили кілька вчинків, за які незабаром доведеться виправдовуватися перед друзями.

Молодій людині сон, в якому з нього дбайливо здувають пилинки, обіцяє кардинальну зміну життя, причому в найкоротші терміни. Не виключено, що він зустріне свою долю.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: