Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вітрянка?

До чого сниться вітрянка?

Зміст:

Сонник вітрянка

Вітрянка — захворювання не з кращих, воно приносить безліч дискомфорту в повсякденному житті, але про що подумати, коли побачили таку картину уві сні?

Як правило, снотолкователі не можуть знайти однозначної відповіді, оскільки він ховається за великою кількістю різних деталей. Дізнатися, до чого сниться вітрянка, можна тільки тоді, коли сплячий повністю відновить в пам’яті нічні образи.

Загальні відомості

Наснилася заразна дитяча хвороба

Як думає сонник, вітрянка є відображенням перешкод, що виникають на шляху до мети. Звичайно ж, було б набагато приємніше приходити до фінішу першим, але відсутність складності не дасть очікуваного результату в кінці шляху.

Що розкажуть фахівці?

На початковому етапі перед вами ставиться непросте завдання — згадати всю свою нічну мрію, нехай і після пробудження це зробити не так просто. Кожен читач снів містить унікальну інформацію, але не кожна підійде під конкретний випадок.

Версія Міллера

До чого сниться вітрянка за версією психолога Густава Міллера? Якщо вам довелося зустрітися уві сні з людьми з цим захворюванням, значить насправді очікує безпечний інфекційний процес.

Головне — не пускати своє здоров’я на самоплив, і при перших ознаках недуги звертатися за кваліфікованою допомогою. Варто також відзначити, що такий сон пророкує неспроможність нинішніх планів.

Версія Смуровим

Перш ніж починати пошук правильного тлумачення, фахівець радить звернути увагу на те, у кого був виявлений недугу:

Бачити уві сні висип у себе

Версія Авадяевой

Якщо захворювання проявилося на всьому тілі, то не треба панікувати завчасно. Як правило, такий незвичайний сон пророкує початок успішного періоду в житті, в якому не буде ніяких проблем з фінансами.

Спілкуватися з хворим близькою людиною — до отримання приємного і несподіваного сюрпризу. Якщо вам приснилася ускладнена форма, то незабаром вдасться роздобути багату спадщину. Головне — правильно скористатися отриманими благами. Вилікуватися від недуги уві сні — до появи непередбачених обставин, що впливають на реалізацію планів.

Хто захворів?

Сплячі люди можуть не зраджувати особливого значення тому, хто заразився недугою уві сні, але цей фактор нерідко грає вирішальну роль.

Сновидець

Наснилося спілкування з хворими

Якщо вам довелося захворіти на вітрянку уві сні, то в реальності можна отримати несподівана звістка. Вас можуть втягнути в якусь авантюру, і вибратися з неї можна буде тільки в тому випадку, якщо вдасться знайти нестандартне рішення.

Побачити хворобливу висип на своєму тілі — ви перестали йти до своєї мрії. Згідно з іншим тлумаченням, вас чекає не зовсім приємну розмову з впливовою людиною. Яким би хвилюючим він не здавався, постарайтеся маскувати свої власні емоції.

Однак на цьому тлумачення не закінчуються. Якщо ви хворі на вітряну віспу, то отримаєте багато грошей. Чим більше було виразок на тілі, тим більший прибуток очікує.

Снотолкователі також вважають, що зараження вітрянкою передвіщає початок непростих відносин усередині сім’ї. Сновидінню давно пора сісти за один стіл зі своїми домочадцями і обговорити актуальні проблеми. Можливо, подібних зібрань так всім і не вистачає.

Крім того, у вас може з’явитися гарантована можливість заробітку, але задоволення за підсумком не вдасться отримати.

Дитина

Як описує сонник, вітрянка на обличчі у маленької дитини є відображенням його захисту від пристріту. Чим більше приснилося висипу на його маленькому тільці, тим більше брехунів і інтриганів в вашому оточенні. Постарайтеся дотримуватися дистанції з підозрілими людьми, і тоді відразу все стане зрозуміло.

Якщо дитина заразилася від вас, то незабаром вам вдасться насолодитися тим життям, про яку мріяли. Однак не можна сподіватися на волю випадку, адже загальну повагу не дістається просто так.

Натовп

Сниться натовп хворіють людей

До чого сниться епідемія вітряної віспи? Якщо ніякі заходи профілактики не змогли вберегти людей від недуги, значить вам загрожує втрата крупою суми грошей від ризикованої фінансової інвестиції. Яким би цікавим і перспективним не здавалася вкладення, постарайтеся зважити всі «за» і «проти». Топл людей, уражена висипом, — до несподіваного повороту подій, що викликає розгубленість і здивування.

У деяких сонниках можна прочитати, що вітрянка уві сні — знак, який намагається підштовхнути сплячої людини до перегляду наявних пріоритетів. Життєва позиція повинна залишатися гнучкою, і змінюватися відповідно до рівня власної свідомості.

На замітку

Є й інші варіанти, що стосуються неприємною висипу, що покриває все тіло. Фахівці вважають, що сновидцу буде доручено непроста і відповідальна справа. Для представниць прекрасної статі такий сон виявиться доленосним, оскільки доведеться вибирати між чоловіком і коханцем.

Решта оспини — символ надмірної підозріливості, яка часом заважає комфортно жити. Шкірні висипання почали сильно свербіти уві сні — до радикальних змін в житті. Якщо нав’язливий свербіж не дає спокою, значить вам не під силу впоратися з поточними труднощами.

Нанести спеціальну мазь або зеленку на уражені ділянки шкіри — до вчинення дурного вчинку. Якщо самолікування в нічний мрію не привело до одужання, і ви опинилися в лікарні, то не варто розраховувати на допомогу інших людей.

Вилікуватися від недуги — до вирішення всіх проблем, якими б серйозними ті здавалися.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: