Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вівчарка?

До чого сниться вівчарка?

Зміст:

Сонник вівчарка

Собака, перша тварина, яке приручив людина. З тих пір вона постійно його супроводжує. Ця істота допустимо в світло духів, і є гідом людини через смертельну темряву, його дозорним в іншому світі. Позиціонується пес як вірність, прихильність, сміливість, слухняність.

Собача символіка у снах

Якщо наснилася вівчарка

Собака, що стосовно святості, наступає за людиною, істота. Їжа, яку він дає собаці, призначається душам спочилих. Образ пса несе смислове навантаження понять — упокоєння і відновлення. Розберемося, до чого сниться вівчарка.

Думка предків

Левова частка тлумачень з колишніх джерел подібні на думці — це істота уособлює товариша, родича, будь-яку людину, який симпатизує сплячому. Агресивність тварини уві сні свідчить про розбіжності і непорозуміння між товаришами.

Сонник Міллера

Бачити злий вівчарку уві сні — вам уготовані підступні підступи з боку недругів. Психолог не обіцяє спокою в найближчому майбутньому ні з домочадцями, ні у взаєминах з діловими партнерами, коли уві сні пес вкусив сплячого.

Психолог зазначає, що рикання вівчарки за спиною уві сні, уособлює інтригана, який всіляко підбирається до інтимних бажань сплячого.

Наснилася гонитва скаженого пса, який намагається вкусити сплячого. Це заклик до мобілізації всієї своєї волі і сили духу, тому як вам уготована важка боротьба з конкурентами.

Сонник Ванги

Коли наснилася велика німецька вівчарка, яка намагається напасти на сновидіння, це знак його конфронтація темним силам. Життя сновидіння будуть намагатися зробити нестерпним, піддаючи болю і завдаючи біль. Коли напад пощастить відбити, то реально ви, звертаючись до молитов, станете переможцем.

Якщо навколо вас кружляють і лестяться багато собак це прекрасний знак. Дівчині це обіцяє успіх у представників протилежної статі; жінці — якщо це були цуценята, обіцяє плодючість.

Один щеня, хто просить вас гладити його, може означати дитини, якого ви усиновили, і він буде для вас як рідний, на ряду з вашими.

Сонник Фрейда

Якщо вівчарка кусала

Майстер психоаналізу вважає, що бачити в сновидінні як зла вівчарка кусалася, це констатація факту тривалого розладу, якою спричинить остаточний розрив відносин.

Думки сучасників

Розшифровка снів професіоналами заслуговує великої уваги, так як їх думку ідентично до сприйняття нинішніх людей. Погортаємо сторінки їх тематичних джерел.

Сонник Лоффа

Церковний службовець впевнений, якщо уві сні сплячого вкусила дика собака, то наяву його чекає тупиковий конфлікт з якимось чоловіком. Результат дозволу залежить від уміння використовувати відносини приятелів, що користуються довірою.

Сонник Цветкова

Довелось бачити сюжет сну, де вівчарка гавкала на сновидіння, віщує стовідсотковий виграш в змаганнях з противниками. А напад пса сниться, обіцяючи приятельський надійну підтримку в тій боротьбі.

Сниться щеня ваших знайомих, якого ви почали гладити, а він втік до матері. Це свідчить про вашому нав’язливому бажанні мати дітей, але існують проблеми із зачаттям.

Сонник Лонго

Майстер білої магії вказує, якщо сни ліплять картини, в яких собака лизала руку тому, хто, то чекайте цікавої пропозиції від товариша, що стосовно вигідного працевлаштування.

Сниться, як псина намагалася хапнути за руку — вам уготовані зміни в житті, які пов’язані з поточною обстановкою в діяльності сновидіння. Принагідно, коли все прекрасно, то настануть складні часи, і навпаки, коли все погано, то низки невдач настав довгоочікуваний кінець.

Кульмінація нічних видінь

Щоб конкретніше зрозуміти яка смислове навантаження лежить в основі сну, потрібно звернути увагу не на сам образ тваринного, а його діяння. Вагому значимість, має фінал мрій. Розшифруємо конкретні фрагменти снів:

Якщо дівчині довелося бачити уві сні, як один привів до неї вівчарку, щоб вона за нею позалицятися, поки він у від’їзді . Це означає, що у сновідіци є близька людина, або коханий, який не тільки хвилюється і переживає за неї, а й вживає всіх можливих заходів для її безпеки на час своєї відсутності.

Бачити поруч із собою уві сні вівчарку чорної масті, уособлює зрада найближчого друга, з яким були дуже довірчі відносини.

Собака з рудими підпалинами обіцяє численні подарунки і приємні сюрпризи.

Приснилася біла німецька вівчарка, виляє хвостом, добра і дозволяє себе гладити, демонструючи своє дружелюбність, пророкує зустріч з впливовою людиною.

Наснилася полювання, на яку ви пішли разом зі своєю вівчаркою, це свідчення вашої активної інтимного життя. Поява незапланованих дітей вас не турбує. Ви не вважаєте це своєю проблемою.

Сталося бачити прогулянку з твариною, свідчить про період життя, коли сновидцу не потрібно ні про що піклуватися і турбуватися. У всіх справах наведений порядок і розроблений стратегічний план, тому можна розслабитися і дозволити собі полінуватися.

Якщо вам приснилося, що ви бачили себе на ринку, де продавалися породисті цуценята. Підійшовши до господаря посліду, вам сподобався один щеня, якого ви і купили. Це свідчення здійснення вами перший крок, він посприяє розташуванню до вас щирих і впливових людей. Тим самим забезпечивши собі страховку в складних ситуаціях, заручившись їх підтримкою.

Щеня в подарунок є уособленням приятеля, який познайомить вас з панівної особливої.

Наснилася велика Кавказький, яка цапнув за ногу, цей сон викриває сплячого в заздрості до приятеля. Хоча заздрість нешкідлива. Але ось коли вкусив чорний пес в ногу, це викриває вас в відвертої ворожості до одного.

Якщо біла кавказька вівчарка вкусила за п’яту, або палець когось стороннього, це гарантує марність наполегливих старань пліткарів.

Снилося, як маленьке цуценя покусував коханої людини — свідчить про його легкої і ненав’язливою ревнощів.

Якщо укус прийшовся на його руку, очікуйте серйозних і тяжких розмов. Не факт, що дискусія переросте в голосний суперечка, який спричинить розподіл частин спадщини. Сам сновидец може позбутися своєї частки, коли укушений уві сні.

Якщо уві сні кусала вагітна сучка — до нужді, але на дуже короткий час.

Сон, де у вас в будинку є щеня, з яким ви бавилися, бажали гладити, мутузить. І раптом з нього виростає німецька вівчарка. Спочатку добра, але поступово починає проявляти агресію. Ви змушені посадити її на ланцюг. Це заклик тримати емоції під вуздечкою.

Пропажа собаки може означати вашу відторгнутість з боку одного. Вона може пояснюватися дурним непорозумінням, яке вирішиться і відносини повернуться в своє русло.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: