Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вкрали гаманець?

До чого сниться вкрали гаманець?

Зміст:

Сонник Вкрали Гаманець

Гаманець з ваших снів має приблизно таке тлумачення: це життєві устремління сновидіння. Відповідно, вважає сонник, вкрали гаманець, значить, сновидіння очікує нерозуміння від друзів, колег, знайомих.

Тлумачення снів про вкрадений гаманець

До чого сниться, вкрали гаманець? Тлумачі не дають однозначної відповіді.

Одні вважають, що подібне сниться до коштовного подарунку, інші до неприємностей з оточуючими людьми.

Щоб отримати правильне тлумачення, необхідно пригадати, чи були в портмоне гроші, як воно виглядало, вирвали його у вас з рук, або ж витягли з сумки?

Хто вкрав гаманець і скільки грошей

Якщо ви бачили незнайому людину, злочинця в масці, що приховує обличчя, значить, остерігайтеся найближчим часом давати гроші в борг. Вважається, що після таких снів, вам його просто не віддадуть.

Постарайтеся не вступати в сумнівні підприємства, великий ризик, нарватися на шахраїв і аферистів.

Якщо уві сні вкрали гаманець

Вкрали портмоне, наповнене грошима

Коли портмоне наповнене до верху грошима, можлива втрата солідної суми в реальному житті, при цьому ви потрапите в боргову яму.

Сновидіння, де з гаманця просто таки випадали великі банкноти, кредитні карти, валюта, а потім портмоне стягнули, означає, що безбідне і привільне життя, яку ви зараз ведете, незабаром закінчиться. У вас ще є час зробити деякі запаси на чорний день.

Пропажа порожнього гаманця

Якщо гаманець був порожнім, значить, ваші фінансові неприємності візьме на себе інша людина. Після таких снів, людина, яка звикла жити бідно, може зітхнути на повні груди. Біди закінчилися, незабаром ви отримаєте постійне джерело фінансового доходу.

Спіймати злодюжку

Якщо уві сні ви самі стали злодієм

Якщо самі опинилися злодієм

Інші тлумачення сновидінь про крадіжку гаманця

Для жінки знаходити вкрадене портмоне, означає, що ситуація вирішитися найкращим чином. Якщо ви були з кимось посварився, дуже скоро ваші взаємини налагодяться.

Після снів, в яких у вас витягають гаманець прямо з рук, акуратно з підписанням документів. Тлумачення подібних снів наступне: ваш знайомий, зможе заробити багато грошей, використовуючи, ваші зв’язки і засоби, але ви залишитеся, як то кажуть «з носом».

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: