Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вкусила собака?

До чого сниться вкусила собака?

Зміст:

Сонник Вкусила Собака

Собака, одне з найдавніших домашніх тварин. Вона завжди і всюди супроводжує людину. Ця тварина входжу в світ духів, воно провідник людини крізь ніч смерті, його страж в потойбічному світі. Пес уособлює вірність, прихильність, хоробрість, слухняність.

Символіка снів

Собака, щодо святості, друге істота, люб’язне творіння, якесь йде після людини. Годувати пса дуже значимо. Їжа, дающаяся собаці, призначена душам покійних. Пес несе в собі посил таких понять як смерть і відновлення. І ці поняття знаходять відображення в трактуваннях снів. До чого сниться укус тварини в різних джерелах.

Якщо приснилося що кусає собака

Левова частка трактувань з різних джерел сходиться на думці, що ця тварина уособлює друга, родича, якогось людини, який симпатизує сновидцу. Агресивність пса уві сні вказує на розбіжності і протистояння між друзями. Що нам скажуть популярні сонники до чого сниться сон, де кусає псина?

Сонник Міллера

Наснилася зла собака, слід очікувати підступні підступи з боку противників. Сонник Міллера НЕ обіцяє світу незабаром ні в родині, ні в стосунках з партнерами по бізнесу, якщо уві сні сновидіння вкусила сучка.

Психолог стверджує, що гарчання пса за спиною сплячого, вказує на існування якогось інтригана, підбирати до ваших потаємним бажанням.

До чого наснилося втеча від скаженої псини, що хоче вас вкусити. Це закликає вас мобілізувати всю свою волю і силу характеру, тому як чекає нелегка боротьба з противниками.

Сонник Ванги

Протистояння сновидіння чорним силам обіцяє провидиця, якщо приснився сон, де на нього намагалася напасти собака. Життя сплячого будуть намагатися робити нестерпною, завдаючи одне зло за іншим. Якщо уві сні напад вдасться відбити, то і в реальності ви вийдете переможцем, але звернувшись до молитов.

Сонник Фрейда

Кусає собака — поганий знак

Психоаналітик вважає, бачити в сновидінні як собака кусалася, свідоцтво тривалого розбрату, що призведе до остаточного розриву відносин.

Сонник Хассе

Зрада найближчої і давнього друга передрікає собака, якась кусала сновидіння уві сні. До чого сниться, що зла, вона гавкала на сплячого, це обіцяє розлуку з коханим, або сварку з товаришами.

Трактування сучасників

Тлумачення снів людьми, які є нашими сучасниками, заслуговує не малого уваги, тому як їх думку близько до сприйняття нині живих. Тому погортаємо сторінки їх сонників. До чого, на їхню думку, сниться укус псини.

Сонник Лоффа

Пастор вказує, коли уві сні сновидіння вкусила дика псина, то наяву він зіткнеться з нерозв’язним конфліктом. Успіх його дозволу буде залежати від того, як ви будете використовувати довірчі відносини товаришів.

Сонник Цветкова

Бачити сон, де псина просто гавкала на сплячого, обіцяє стовідсоткову перемогу в боротьбі з недругами.

А бачити напад тварини, обіцяє дружню щиру підтримку і захист у цій битві.

Сонник Лонго

Білий маг стверджує, що якщо мрії малюють картини, де псина лизала руку сновидцу, то очікуйте прекрасного пропозиції від приятеля з приводу вигідного працевлаштування.

Бачити, як собака намагалася вкусити за руку, значить грядуть зміни в житті. Але вони будуть пов’язані з нинішньою ситуацією справ. Якщо у вас зараз все добре, то настають важкі часи, і навпаки, якщо все так погано, то чорної смузі прийшов довгоочікуваний фінал.

Кульмінація снів

Куди вкусила собака

Щоб точніше зрозуміти який посил несе сон, потрібно брати тлумачення не самого образу собаки, а її дії в ньому. І вагоме значення, і смислове навантаження несе фінал сну. Розберемо конкретний сюжет мрій коли тварина кусається:

До чого сниться укус, по-різному трактується в сонниках.

Якщо він припав на руку, чекайте важких розмов. Не виключено переростання дискусії в галасливий суперечка, що призведе до розподілу часток спадщини. А той, хто лежить може залишитися без своєї частки, якщо він був укушений уві сні.

Бачити уві сні, що за руку вкусила вагітна сучка, це обіцяє нужду.

Сниться сон, де псина вкусила за руку до крові, мають бути медичні витрати. А тягар оплати ляже на рідних.

Коли сниться псина, яка тільки хоче вкусити за руку сновидіння, тлумачення говорить про ймовірні розбіжності з одним в фінансах.

Якщо собака вкусила за ногу

До чого сниться укус псини, що припав на ногу? Тлумачення обіцяє прикрощі, наклеп.

Бійтеся побоїв, закликає сон, де псина кусала за ногу, ближче до п’яти. Не вступайте в суперечки з сторонніми людьми.

Приснилася біла собака, яка вкусила вас за ногу, тлумачення викриває сновидіння в заздрості до одного. Але вона нешкідлива. Тлумачення укусу чорної псини в ногу, говорить про вашу відвертої ворожості до товариша.

Коли біла псина кусала за п’яту, або палець якогось людини, це вказує на марність намагань наклепників.

Якщо маленька біла собачка покусивала коханого, це говорить про його легкої і нешкідливою ревнощів.

Довелося бачити сюжети снів, де була зла псина, якусь ви посадили на прив’язь, а вона вас цапнув за палець, заклик до стримування емоцій заради власного ж блага.

Бачити сюжети снів, де довелося купати сучку і в процесі цього вона кусала вас за палець, гряде судова тяжба.

Мариться, як зла псина відкусила вам палець, закликає не обтяжувати своєї потаємної таємницею товариша. Тому як вона ляже дуже тяжким вантажем в його підсвідомість.

Посил сну

Успіх правильного трактування сну багато в чому залежить від того, на скільки правильно виділені ключові моменти. Ми розглядаємо конкретний випадок, коли тварина кусається. Однак укуси можуть бути при різних обставинах.

Агресія або грайливість

Сон, в сюжеті Які тварина вкусила до крові, є ознакою зради.

Трактування з циганського сонника обіцяє приїзд нежданих, але бажаних гостей, якщо в мріях кров потрапила на одяг.

Якщо укус прийшовся на шию

Укус в шию сигналізує загострення якогось хронічного захворювання. Попередьте цю ситуацію, проведіть обстеження.

Сюжет таких снів може говорити і про наміри недоброзичливців перешкодити вам в досягненні цілей. Шия уособлює нескінченний потік життєвої енергії. Тому укус в цю частину сигналізує про ослаблення енергетичного потенціалу.

Якщо чорний величезний пес кусав сновидіння за попу, це допомога високопоставленого чиновника в зростанні кар’єрних сходів.

Покусування собачки під час гри говорить про існування друзів, у вірності яких, сумніватися не варто. Навіть при дрібних сварки вони прийдуть на допомогу не роздумуючи.

Докласти максимум зусиль для збереження шлюбу закликає сновидіння, де псина вкусила дитину.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: