Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться власне весілля?

До чого сниться власне весілля?

Зміст:

Сонник власне весілля

У той час, коли хлопчаки бігають, граючись машинками і пістолетиками, дівчинки вже уявляють себе в гарному весільному платті виходить заміж за принца. Можна з упевненістю сказати, що дев’яносто відсотків жіночого населення землі мріють про це священному дні. Але, що якщо приснилася власна весілля? Як вважає сонник, до чого бачити такий сон?

До чого сниться власне весілля

Варто зауважити, якщо ви найближчим часом збираєтеся поєднати своє життя з життям молодої людини, сновидіння лише відображає внутрішні переживання з цього приводу.

Якщо ж такого не намічається, або ви давно вже знайшли судженого і кілька років живете в законному шлюбі, тоді варто розібратися що і до чого.

Статус сновідіци

Для тлумачення сну, важливо знати в якому стані знаходиться сновидицей. Виходячи з цієї інформації, можна робити тлумачення.

До чого сниться власна розпис заміжньої дівчини

Якщо бачили своє весілля

На жаль, дуже часто зустрічається пророцтво, що подібне сновидіння веде до сварок зі своєю другою половиною. Хоча, в подібному тлумаченні є приметкой, дана сварка виведе обох подружжя на новий рівень взаємин. Якщо в суперечці ви будете висловлювати конструктивні претензії, якщо чоловік і жінка зможуть почути і зрозуміти один одного, то ви тільки виграєте від цього зіткнення. Шлюб стане міцнішим, а відносини тепліше.

Якщо на подібному бенкеті гості сумували — готуйтеся до неприємних известиям здалеку.

Заміжній жінці своє весілля може снитися до того, що незабаром у неї відбудуться важливі події в житті. Не виключено, що необхідно буде прийняти доленосне рішення.

Якщо заміжньої дамі сниться її власне весілля, але з іншим чоловіком, або ж доводиться бачити, як інша жінка вінчається з вашим чоловіком — між вами занадто багато ревнощів. Сонник стверджує, вона не обґрунтована, ви просто-напросто псуєте один одному життя.

Що значить одруження для незаміжньої дівчини

Дівчині, бачити себе в білому весільному вбранні, значить випробувати дрібні прикрощі та негаразди.

Давати свою згоду на одруження — будете шанованою людиною.

Виходити заміж за літнього чоловіка, значить, ваш організм ослаблений, можете підчепити інфекційну хворобу.

Хлопцеві, сон, в якому він грав роль закоханого нареченого, обіцяє самотню і тужливу життя.

Коли уві сні незаміжньою жінкою спонтанно приймається рішення обвінчатися, це означає що всі ваші задуми і плани будуть підтримані близькими людьми. Якщо ж батьки не дають свого благословення — не варто ні на кого сподіватися в своїх починаннях, підтримки не отримаєте.

Ах, це весілля

Нерідко доводиться бачити, що відбулося скасування урочистості з боку нареченої або нареченого.

Не відбулася весілля пророкує вам сумнівні пропозиції. Як правило, це буде стосуватися ділової сфери, тому не захоплюйтеся на перший погляд вигідними пропозиціями, які обіцяють максимальний дохід, при мінімальних вкладеннях. Не виключено, що ваші уявні ділові партнери — аферисти.

Якщо приснилося вінчання

Для людей, які знаходяться в розлученні, бачити, що весілля не відбулася — перешкоди в справах, непередбачені ускладнення на шляху до мети.

Якщо уві сні ви не хочете йти під вінець, всіляко намагаєтеся цього уникнути — з’являться нові обов’язки, які будуть доставляти багато клопоту і мінімум радості.

Що скаже сонник, до чого сниться вінчання

Бачити в сновидінні нареченого, який є в реальності вашим чоловіком, або ж ви збираєтеся доручити себе колишнього хлопця, може незнайомець з нічного бачення, раптом став вашим улюбленим. У нюансах допоможе розібратися сонник.

Сонник Лонго

Для тих людей, які ще не вступили в законний шлюб, бачити власне одруження, означає, бажання сновидіння розсудливим, створити своє сімейне гніздечко.

Для заміжньої жінки, або одруженого чоловіка подібне сновидіння обіцяє нові враження в сімейному житті.

Сонник Ванги

Бачити уві сні власне одруження до прийняття життєво важливого рішення.

Сонник Меридіана

Сонник Міллера

Якщо торжество відбувається таємно — про вас будуть говорити не дуже добре.

Якщо уві сні прийняти пропозицію руки і серця — підніметеся в очах оточуючих.

Якщо бачите свого нареченого вінчатися з іншого — ви занадто переживаєте через дрібниці, надаєте собі зайві душевні страждання.

Весілля в сонниках

Якщо на весіллі більшість гостей одягнені в чорний одяг — ваша подружнє життя не буде безхмарним.

Інші передбачення сонників

Сонники занадто багато уваги приділяють даній тематиці, варто зібрати тлумачення у вигляді списку:

Абсолютно всі провісники роблять наголос на тому, що якщо ви після такого сновидіння не будете падати духом, то негаразди, якщо і не обійдуть вас стороною, то лише злегка зачеплять. Можливо, це буде всього лише не відбулася зустріч з друзями, або дрібні неприємності, які виходять з боку вашого нареченого, або його сім’ї.

Навіть негативний сновидіння, в якому вас, наприклад, розсерджений, що не відбулася церемонія, що не обіцяє вам невідворотних бід та смутку. У ваших руках, змінити свою долю на краще.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: