Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вода?

До чого сниться вода?

Зміст:

Сонник вода

Вода — дуже цікавий і неоднозначний для тлумачення символ, тому зрозуміти, до чого сниться вода, можна проаналізувавши деталі сновидіння. Це одна з чотирьох стихій, життя без яких неможлива. Потрібно звернути увагу, чому важко тлумачити сни про воду — вони часто інтуїтивні і багато хто з них залежать від емоційного стану сновидіння. А його не може врахувати жоден джерело.

Ось що говорить сучасний сонник: вода означає поточний стан здоров’я. Щоб точно знати, до чого сниться вода, потрібно згадати, чистою вона була і каламутною. Випити в одному зі снів чистої холодної води — одужати. Скупатися або умити обличчя брудною — захворіти.

Якщо наснилася вода

Щоб отримати онлайн найбільш достовірне тлумачення, до чого сниться вода, потрібно проаналізувати масу важливих моментів:

Всеосяжна стихія

Якщо наснилася вода, важливо звернути увагу на її кількість і обсяги. Це дуже важливо, для того, щоб отримане тлумачення не тільки відображало дійсність і почуття сновидіння, але і давало рада на найближче майбутнє.

Маленькі обсяги і обмежує місткість

Найпростіше пояснити, до чого сниться вода в чашках або пляшках. Бачити свою звичну чашку (або іншу невелику ємність, яка часто використовується в будинку), наповнену водою означає, що в найближчі дні відбудеться якась подія. Якщо вода в ній чиста — подія буде хорошим, сновидец дізнається приємну новину або отримає невелику грошову премію.

Купувати воду в пляшках або бачити, розставлену на полицях в магазині — значить отримати гарну новину про своє здоров’я, особливо, якщо вона купувалася для того, щоб умити обличчя.

Якщо бачили дитину у ванні

Чим більше води в пляшках довелося бачити уві сні — тим більша удача буде очікувати сновидіння або приємні новини підуть одна за одною.

У ванній або басейні — зміни

Щодо велика кількість води у великій ємності означає зміни в житті — ось до чого сниться вода. Чим більше води набрано — тим глибшими будуть зміни. І це не рядові події, на які можна не звертати уваги, це знак закінчення одного етапу і початку нового.

Природна водойма — стан здоров’я

Природні, природні водойми уві сні символізують певні життєві етапи. Найчастіше — ситуацію в даний момент і прогноз на найближчі кілька днів. Озеро, стояча вода або маленький штучна водойма — можуть означати застій у справах і нудні обов’язки. Якщо вода в озері була каламутною — це депресія, поганий фізичний стан, труднощі з активною життєвою позицією.

Сила стихії — океан і хвилі

Щоб пояснити, до чого сниться вода, важливо визначити — це була річка, море або океан. Величезні обсяги води уві сні бачить далеко не кожна людина. Це усвідомлення нескінченності всесвіту і безмежної сили стихій.

Якщо ж людина в реальності бачить океан постійно, то сон — лише віддзеркалення дійсності, нічого глобального не віщує.

Стан і якість води

Від того, що уві сні відбувається з водою і якої вона якості залежить тлумачення і рада на найближчі кілька днів. Важливо також зазначити, що для подібних снів важливо індивідуальне тлумачення. Сновидець повинен аналізувати власні почуття, розуміти взаємодію з водою, яка уві сні може виступати як живий організм.

Непередбачені обставини з водою

Бачити воду там, де її по суті не повинно було б бути — це один зі снів, який попереджає. Потрібно звернути увагу на певну сферу життя, де можуть виникнути проблеми. Якість і кількість води, яка прибуває, допоможе визначити масштаби і серйозність майбутніх труднощів.

Заливає житло

Якщо затопило квартиру

Бачити воду у власному будинку, квартирі або кімнаті — знак змін. Якщо вона чиста і прибуває постійним потоком — підвищення по службі або отримання спадщини. Тільки в цьому випадку вона повинні бути чистою і прозорою. Каламутна, брудна або жирна вода зі стоків в будинку або в квартирі означає труднощі в постановці медичного діагнозу. Погане самопочуття незрозумілого походження.

Бачити як в квартирі або кімнаті вода піднімається по стінах з величезною швидкістю, заливаючи все навколо — новий життєвий етап. Жінці такий сон може снитися перед новими відносинами, а дівчині — перед заміжжям. Якщо вода, що прибуває накриває з головою — початок цих відносин буде бурхливим.

Знаходиться в будинку, і бачити, як велика кількість води вирує на вулиці і буквально змітає все навколо — серйозні потрясіння. Якщо ця вода чиста — можливо суцільне везіння. Саме час відвідати казино. У разі, коли потоки у дворі брудні, сірі або темно-коричневі — підуть труднощі практично у всіх сферах. Бачити, як по стінах пливуть брудні потоки, залишаючи бридкі сліди — хвороба.

Йде дощ, і по стінах в будинку або квартирі стікають краплі — плітки. Люди не можуть не заздрити вашому душевному спокою і тому намагаються вивести вас з рівноваги. Сильний дощ, величезні потоки і вода

Потоки у дворі

Бачити, як вода прибуває, або постійно тече у дворі — це низка невирішених справ. Час йде, одні невирішені справи змінюються іншими, а результатом в даний момент життя сновидец незадоволений. Це один зі снів, який попереджає про кінцівки людського життя.

А то, що вода не у власному житлі, а у дворі, вказує на соціальні зв’язки сновидіння. Можливо, було дано багато обіцянок, жодне з яких він не виконав.

Якщо у дворі потоки бурхливі і брудні — вашу репутацію буквально змішають з брудом. Бачити, що величезна хвиля знесла практично все місто, а у дворі лише уламки будинків — стережіться масових акцій протестів. Ви можете серйозно постраждати через них.

Потоки брудної води — поганий знак

Відчувати, як під ногами на вулиці вода піднімається все вище, і вище — нові модні віяння захоплять все ваше єство. А якщо ви змерзли від промочений ніг ​​- ці зміни не принесуть вам бажаного відчуття щастя.

Йде дощ, а ви у дворі тупотите в мокрому взутті, прямуючи до будинку — поганий знак. У вас будуть теплі відносини, але вони будуть розірвані не з вашої вини. Вода у взутті може означати тривалу депресію з цього приводу.

Ходити по каламутним потічка без взуття і відчувати страшний холод під ногами — потрібно перевірити організм на приховані запальні процеси. Змерзлі ноги уві сні можуть говорити про зачаїлася інфекції. Бути без взуття не відчувати холод, а з задоволенням бігати по дорозі і насолоджуватися тим, що йде дощ — приємно проведений час на самоті.

Рятуватися від стихії в церкві

Йти по дорозі, яку заливає вода, до церкви, — це символ власного шляху набуття Бога. Ви розумієте, що душа зараз в сум’ятті, а звернення до церкви і її служителів допоможе знайти бажану волю і спокій совісті.

Служіння християнської церкви починається з таїнства хрещення, яке також нерозривно пов’язане з водою. Ісус хрестився у великій річці, і зараз цей великий престольне свято ознаменований тим, що багато людей проходять обмивання навіть у крижаній воді.

Тому, рятуватися від стихії води в церкві — дуже символьне сновидіння. Воно означає, що будь-які негаразди, які трапляються вам в дорозі життя, все одно призведуть до церкви.

Знаходиться в церкві, і бачити, як під ногами піднімається вода, як вона заливає стіни — тривожний знак. Вашу непохитну віру виб’є з-під ніг важка життєва ситуація.

Бачити зруйновані водою будинки, при цьому бути в церкві і невпинно читати молитви — в скрутну життєву хвилину вам обов’язково протягнуть руку і допоможуть відновити здоров’я і мир у душі. Знаходиться під куполом церкви, і чути, як сильний дощ барабанить — вас будуть спокушати, але ви чітко знаєте свій шлях і згортати з нього не мають наміру.

Значення декількох стихій в нічних мареннях

Якщо уві сні фігурує відразу кілька стихій, значить сновидіння дуже важливе. Для того, щоб отримати найбільш достовірне тлумачення, потрібно визначити кількість побачених стихій, і як вони поєднуються або навпаки, протистоять один одному.

Як притягуються протилежності: вода і вогонь

Бачити в одному сновидінні вогонь і воду — дуже хороший знак. Він говорить про збалансованість основних енергій сновидіння. Це вічне тяжіння інь і янь і круговорот подій.

Вода і земля — ​​життя

Росток на сухій землі — хороший знак

Відсутність однієї зі стихій унеможливлює життя на планеті. Земля бере вологу, і, завдяки цьому, виростають рослини, що наповнюють повітря киснем, і забезпечують харчування людині.

Коли сниться суха і потріскана земля, на яку падає дощ, а потім починають зростати зелені пагони — дуже хороший сон. Ви зустрінетеся з тією інформацією, і з тією людиною, що дуже вам необхідні.

Земля — ​​це символ харчування, а вода — це канал, по яких надходить харчування. Ці два елементи уві сні говорять про те, що у людини відкриті енергетичні канали, через які проходить важлива інформація. А за певних умов, навчившись сприймати і переварювати її, людина зможе надати свої напрацювання суспільству.

Хліб і сіль — достаток

Дуже рідкісними є сновидіння, в яких фігурує хліб і вода. Але якщо зустрічаються ці обидва символи, то сновидіння також вважається знаковим, оскільки може відображати не тільки ситуацію про здоров’я і фінансове становище в даний момент, але і дати пораду на найближче майбутнє.

Сіль в цьому випадку як квінтесенція мудрості і знань. Покласти сіль на відрізана скиба хліба — досягти високого рівня знань на займаній посаді.

Відчувати спрагу, але навкруги не питна вода — всюди сіль — розчарування, труднощі в просуванні по службі.

Пісок — втрата часу

Бачити чистий пісок у воді

Вода, як і дрібний пісок, проходить крізь хлоп’ята. Точно так же пісок означає плин часу. Якщо для слов’ян вода — більш наочний приклад вічного плину часу, то для людей, що живуть поблизу пустелі, саме пісок може мати подібне значення. Пісок точно так же може і захистити, і обірвати життя (піщані бурі), надавати силу (бути дуже холодним, або гарячим) або вказувати на необхідність задуматися про вічне.

Тлумачення авторитетних джерел

Тлумачення, до чого сниться вода, є не тільки в книгах. Безкоштовно онлайн розміщено багато перевірених та популярних сонників, які вичерпно пояснюють, до чого сниться вода. Практично всі вони сходяться в думках щодо її якості — прозора холодна — хороший знак, а каламутна і брудна — неприємності або хвороба.

Сонник Фрейда, вода в якому також займає значне місце, говорить про те, що вода символізує утробу матері (навколоплідні води). А якщо мова йде про водопровідних системах, трубах або кранах — то це чоловічий фалічний символ або ж сечостатева система чоловіки в цілому.

Тлумачення Ванги також ґрунтується на якості побаченої води в одному зі снів. Але, як і багато сучасних психологічні практики, думка Ванги більше схильне вважати цей символ як зміни, протягом життя, досвід і напрацювання зрілої людини.

Багато хто розуміє, чому думки щодо цього символу практично однакові — символ вірші єдиний практично для всіх систем тлумачення і немає жодної культури на планеті, яка б не надавала б воді сакрального значення.

Давній український сонник (мала книга Велеса)

Давня книга Тлумачення снів, что вміщувала НЕ лишь ЦІ знання, а й булу збірніком прикмети на кожен день (коли народні прогнозі погоди, повір’я та ті, что сегодня ми часто назіваємо «забобонів» Було щоденно життям предків), свідчіла про ті, что у давніх слов’ян Ставлення до води Було шаноблівім, з особливими пієтетом.

Якщо довелося пити воду

Зараз ЦІ Давні знання более Доступні онлайн, хоча трівалій годину не Кожна бібліотека могла надаті хоча б крихти з дохрістіянської пісемної літератури.

Мала Велесова книга говорити, что вода уві сні з’являється На межі важлівіх жіттєвіх подій. Если вона булу прозора та чиста — це означає, что події будут радіснімі. Таку воду називали живлющу.

А ось темна та Брудна — часто свідчіла про хвороби та нестаткі.

Сонник Ванги — важливі зміни

Тлумачення болгарської віщунки Ванги вважає, що вода зі снів символізує зміни в житті, новий життєвий етап. Спілкування в одному зі снів зі стихією означає підключення до енергетичного потоку Всесвіту. Якщо людина приймає знання, які йому даються згори, то він знайде гармонію душі — ось яка думка Ванги з приводу таких снів.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: