Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вогонь?

До чого сниться вогонь?

Зміст:

Сонник вогонь

Однозначно не зможе відповісти жоден сонник, до чого сниться вогонь. Якщо говорити про реальність, то вогонь може стати другом, а може представляти смертельну небезпеку.

Тому будь-який тлумач, за який би ви не взялися, буде розглядати цей символ і з позитивної точки зору, і з негативною.

Вогненні сни

Якщо приснилося полум’я

Перед тим як ви візьметеся за тлумачення, варто визначитися, наскільки ви були причетні до вогню: розпалювали, гасили, підтримували, або ж ви просто спостерігали з боку за язиками полум’я. Далі важливим буде призначення вогню: чи використовувався він в благих цілях, щоб зігрітися, приготувати їжу, відлякати диких тварин, або ж це була бурхлива стихія, що руйнувала все на своєму шляху.

Думка великої провидиці Ванги

Сонник Ванги вогонь і будь-які інші символи з сну часто розглядає глобально. Таким чином, те, що сниться сновидцу, стосується не тільки його, а й всю планету в цілому:

Часом у Ванги зустрічаються і індивідуальні передбачення, до чого сниться вогонь:

Вогонь з точки зору психології

Вогонь уві сні може уособлювати душевне тепло, але також і бути символом всепоглинаючої пристрасті, непереборного бажання.

Якщо ви самі рубайте дрова, щоб розвести вогонь або ж збираєте гілки, то ви сімейна людина. Для вас важливі сімейні традиції, спілкування з родичами, відчуття сімейного вогнища.

Як вважає Психологічний сонник, вогонь, що уві сні поглинає все навколо, каже, що сновидець не зможе стримати свої емоції, станеться вибух. Від агресії сплячої людини можуть постраждати люди.

Бачити уві сні затухшим свічку

Спостерігати, як гасне свічка — ви втрачаєте життєву енергію. Також сновидіння може говорити про те, що сновидець втратив віру в себе, не має мети в житті.

Негативно психологи розглядають палаюче дерево для чоловіків. Вважається, що таке сновидіння показує страхи сильної статі перед втратою чоловічої сили.

На думку Зигмунда Фрейда, полум’я з сновидіння обіцяє зустріч з людиною, яку ви полюбите. Це буде ідеальна духовна і фізична близькість.

Що скажуть інші тлумачі снів

Про вогонь існує безліч приказок і висловів. Варто згадати лише полум’яні відносини, або фразу «він просто згоряє на роботі». Вогонь має безліч трактувань. Так і уві сні передбачень можна знайти масу.

Сонник Менегетті

Коли людина спостерігає за полум’ям в печі, каміні, в іншому місці, де стихія підконтрольна, то такий сон говорить про те, що сновидець чинить правильно. Він вірно вибрав напрямок і робить адекватні дії, щоб досягти своєї мети.

Коли вогонь неконтрольований, більше схожий на пожежа, то в реальності сновидец робить масу непотрібних і зайвих дій, які тільки заважають на шляху до досягнення мети. Той же сон може говорити про те, то ви оточили себе непотрібними і безглуздими людьми, які ніколи не принесуть вам користь.

Сниться полум’я в печі

Самому палати в огні — ви сильно боїтеся смерті. Також сонник говорить про те, що в реальності ви втратили орієнтир та більше не маєте бажань, мети.

Коли полум’я поглинає іншу людину, то в реальності ви сильно за нього переживаєте.

Жіночий тлумач

В цілому, для жінок сновидіння про вогонь є позитивним, головне, щоб він не перекидався на саму сновидицей.

Гріється біля багаття — мати хорошу опору, друзів, родичів, завжди готових допомогти.

Запалена свічка — мир і спокій в будинку і в душі у сновідіци.

Приснився палаючий будинок

Будинок сновідіци палає? Навіть це вважається позитивним знаком. Діти у сплячої жінки будуть слухняними, а друзі — вірними.

Коли сновидицей намагається загасити вогонь, то її чекають неприємності на роботі. Навпаки, роздмухувати полум’я — приємні сюрпризи, підвищення по службі, подорож.

Малий Велесов сонник

Велесов тлумач, як завжди, дав короткі і досить ємні передбачення безлічі можливих сюжетів:

Якщо вагітній жінці сниться, що вона без праці запалює полум’я, то пологи пройдуть вдало і будуть легкими.

Тлумач літератора Езопа

До чого сниться вогонь, який ви тушкуйте уві сні? У реальності ви потрапите в конфліктну ситуацію з неврівноваженим і запальним людиною.

Самі розпалюєте полум’я? Втягне в скандал. Сновидінню варто навчитися контролювати свої емоції і не реагувати так бурхливо на різні події.

Людина уві сні охоплений полум’ям? У реальності ви зустрінете фатальну жінку, вона змінить ваш світогляд. А для чоловіків, особливо неодружених, такий сон обіцяє можливе одруження з красивою і розумною особою.

Полум’я було на вас? Вам не варто погоджуватися на запропоноване справа. Можливо, воно постане перед вами легким і прибутковим, але в реальності все обернеться зовсім не так. Воно не принесе вам матеріальної винагороди, ви ще й ризикуєте отримати неприємності з законом.

Бачити, як горить ваше житло — до грабіжникам.

Негативно людині перед подорожжю побачити охоплений полум’ям ліс. Тлумач вважає, що таке бачення передрікає невдалу дорогу.

Прислухайтеся до порад тлумача снів, придивіться до диму:

Готувати уві сні на вогні

Еротичний сонник

Готувати їжу на вогні або грітися біля нього — познайомитеся з цікавою людиною, можливо, у вас буде бурхливий роман.

Коли вогонь дуже сильний, або це вже пожежа, то вас може охопити сильна пристрасть. Якщо ви не зумієте стримати свої почуття, то вони можуть зіграти з вами злий жарт.

Тлумач Цвєткова

До чого сниться вогонь? Спляча людина мріє про нездійсненних речей, ставить перед собою нереальні цілі.

Такий сон може пророкувати сварки, розчарування, що будуть стосуватися особистого життя сновидіння.

Коли уві сні ви обпекли тіло, то про вас будуть ходити чутки.

Вогонь з димом сниться, як правило, до небезпеки. Якщо ви бачили полум’я в грубці, то будете матеріально забезпеченою людиною.

Тлумач 21 століття

Сниться невеликий вогонь

Дрібне полум’я сниться до невдоволення. Часом полум’я сниться перед тим, як у сновидіння з’явиться мрія, яку неможливо буде досягти. Правда, сильне полум’я може говорити про те, що у сновидіння вистачить сил, щоб досягти бажаного.

Будинок в полум’я — реальний ризик для життя.

Як вважає даний сонник, вогонь бачити в грубці — до приїзду нежданих гостей.

Якщо уві сні ви спокійнісінько пройшли крізь вогонь і не отримали опіків, то у вас починається зовсім нове життя.

Обгоріти в вогні — до неприємностей з житлом, вам варто по можливості убезпечити себе.

Тлумач Густава Міллера

Символ вогню уві сні — хороший знак, але тільки в тому випадку, якщо він не доставляє вам неприємностей або больових відчуттів.

Палаючий будинок — слухняні діти, вірні друзі, сімейне благополуччя.

Бачити уві сні як загорілася проводка

Коли ви ділова людина і бачите, як палає ваша фірма, то вона буде стрімко розвиватися. Правда, коли ви побачили вже обгорілі стіни після пожежі, то вам варто приготуватися до неприємностей. Справа здасться вам неперспективним, і ви будете готові скласти руки.

Коли в будинку загорілася, наприклад, проводка, і ви марно намагаєтеся її погасити, то вас чекає копітка і неприємна робота.

Розпалювати полум’я — приємні сюрпризи, зустрічі з хорошими друзями.

Для моряків позитивний сон про великий вогонь — пожежа. Таке бачення обіцяє їм вдале повернення додому. Для людей творчих професій пожежа також є позитивним знаком. Він говорить про те, що ви будете успішні.

Вогонь в сновидіннях різних народів

Тлумачі багатьох народів світу розглядали, до чого сниться вогонь, і кожен з них вкладав в пророкування свій сенс.

Наприклад, мусульмани вважали, що вогонь уві сні — не до добра. Якщо він завдає шкоди, то незабаром почнеться війна, а якщо горить мирно, то на людей нападе епідемія холери або чуми.

Приснився пожежа в будинку

У Китаї вогонь в основному передбачав удачу, багатство, щастя. Лише деякі сюжети розглядалися як обіцяють хвороби. До останніх належав вогонь з димом, вогонь над землею.

Український тлумач каже, що полум’я уві сні — злодій в реальному житті. Пожежа сниться до сварки, що спалахне несподівано для всіх. Якщо полум’я маленьке, то сварка буде в колі сім’ї, а велике полум’я обіцяє склоки з сусідами.

Полум’я в печі — до хвороби або приходу гостей.

Цигани вважали, що полум’я — символ гніву, злості, небезпеки. Але коли воно горить уві сні в каміні, або це вогонь в печі, то сновидец здоровий і тілом, і духом.

Запалити полум’я в каміні, у свічки, в багатті без особливих зусиль — до люблячим і розумним дітям, що будуть вашою гордістю і опорою.

Помацати вогонь, але нічого не відчути — ваша затія вдасться, хоча вам намагатимуться завадити.

Сам сновидец палає у вогні — до захворювання і сильною температурі.

Коли в квартирі горить кабель, іскриться проводка — атмосфера в будинку буде напруженою.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: