Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться вокзал?

До чого сниться вокзал?

Зміст:

Сонник вокзал

Знакові місця сняться не так часто. Саме до них відноситься вокзал. Це місце, в якому відбувається потужний викид енергії — як позитивної, так і негативної. Адже саме тут трапляються і гіркі розставання, і щасливі зустрічі.

Бачити уві сні вокзал — нудитися очікуванням змін. Можливо, ви вже давно знаєте, що життя йде зовсім не так, як би вам хотілося. І просто очікуєте того моменту, коли обставини складуться найбільш сприятливим чином, для кардинальних змін.

Дізнатися, до чого сниться вокзал, без елементарної деталізації сновидіння практично неможливо. Це одна з тих нічних мрій, яку неможливо розтлумачити, чи не згадавши власних почуттів і відчуттів, як уві сні, так і відразу після пробудження.

Вокзал за типом транспорту

Якщо приснився вокзал

Тлумачення, до чого сниться вокзал, також залежить від того, якого транспорту ви прийшли туди чекати. Якщо це вам сниться залізниця і довгий перон, де багато людей чекає на потяг — в житті скоро відбудуться зміни. А ось автостанція говорить про можливі труднощі в спілкуванні.

ЖД станція

Найбільш поширеним сновидінням є залізниця і перон. А ось ЖД станція з залом очікування і касами з’являється в снах набагато рідше, хоча це також дуже важливий символ.

Багато авторитетні джерела тлумачення сновидінь сходяться в думках, до чого сниться залізничний вокзал. Деякі інтерпретують такі сни, виходячи з більш глибокої деталізації. Але, загалом, смисли схожі і кардинальних розбіжностей немає.

Зміни — сонник Міллера

Якщо приснився жд вокзал

Тлумачення популярного сонника Міллера, як правило, інтуїтивно зрозуміло практично кожному європейцеві. Пояснюючи, до чого сниться вокзал, думка Міллера орієнтоване більше на психологічне тлумачення, ніж на символіку.

Жага нових контактів — сонник Фрейда

Заснований на пансексуальність тлумаченні символів, сонник Фрейда, вважає, що будь-яка дорога, яка приходить в нічних мареннях, говорить про спрагу пригод. Ось що говорить цей сонник: вокзал це символ нових знайомств і яскравих вражень від спілкування з людиною, зовсім несхожим на вас.

Автостанція

Якщо приснився автовокзал

Якщо приснився вокзал з великою кількістю автобусів, то сновидцу варто бути готовим до подорожі. Це може бути як піша прогулянка по улюбленим вулицях рідного міста, так і трансконтинентальний політ. Доля в цьому випадку не дає вичерпної інформації, подаючи лише натяк, до чого сниться вокзал.

Бачити уві сні вокзал, який спорожнів або розвалений — поганий знак. Ваше підсвідомість попереджає — всі надії порожні, а сподівання — нездійсненні мрії. І вам пора спуститися на землю, тому через деякий час процес цей буде набагато більш болючим.

Власні почуття

Для того, щоб тлумачення, до чого сниться вокзал, було найбільш точним, потрібно максимально точно пригадати свої відчуття і почуття.

Якщо ви з радістю і трепетним очікуванням приємних змін сідали в автобус або поїзд — це хороший знак. Доля подарує вам приємне знайомство або невеликий відпочинок в компанії друзів.

Перейматися очікуванням поїздки, переживати про позбавлення комфортних домашніх умов в дорозі — труднощі рутинної роботи. У щоденних сірих буднях ви ніяк не можете знайти ту віддушину, що допомогла б вам знову знайти фарби життя.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: