Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ворог?

До чого сниться ворог?

Зміст:

Сонник ворог

У сучасному світі важко знайти людину, яка б не мала жодного ворога. Недоброзичливець — людина, з яким не хочеться бачитися, він викликає бажання звести спілкування до мінімуму. Сни бувають приємними і не дуже, періодично всім сняться вороги.

Чи є у сну певний посил, або це просто відлуння неприємних думок в реальному житті? Варто розібратися, до чого сниться ворог.

Сниться недружній людина

Приснився ворог — недруги активізувалися і хочуть заподіяти вам зло. Приснився недруг може символізувати внутрішню боротьбу сплячої людини з самим собою, або ж перешкоди на шляху. Даний сон є несприятливим і апріорі не може обіцяти позитивних змін.

Жінці подібний сон обіцяє хвороба

Запитаємо ради у сонників

Можливо, у вас є улюблений тлумач, якому ви повністю довіряєте. Все, що може вам приснитися, ви відразу ж знаходите в ньому, при цьому передбачення часто збуваються. Нижче буде надано перелік найпопулярніших джерел.

Жіночий сонник

Жінка, яка буде бачити уві сні ворога, зіткнеться з ситуацією, коли їй знадобиться вся її відвага і мужність. Чи не зумієте дати гідну відсіч, захистити себе — наслідки будуть сумними.

На думку тлумача, жінка повинна морально підготуватися до захворювання, яке не змусить себе довго чекати. Нездужання не буде серйозним, але вам варто бути готовим до нього.

Як вважає даний сонник, бити ворога уві сні — до подолання труднощів, але втрати будуть мінімальними.

Ворог став одним лише на час, щоб домовитися про вас — в реальності також остерігайтеся людини, що приховує злі наміри під маскою чесноти.

Сонник 21 століття

До чого сняться реальні вороги? Незабаром ви помиріться з ними, або ж збудеться одне з заповітних бажань.

Вести з ними розмову — допустите прикру помилку.

Сниться сварка з недругом

До чого сниться ворог, з яким ви сваритеся? Понесете втрату матеріального характеру або ж розлучитеся з якоюсь людиною. На жаль, сонник цього не уточнює.

Ваш ворог переслідує вас уві сні — вдале завершення розпочатої справи, перемога над обставинами.

Велесов сонник

Як вважає даний сонник, ворог, який з’явився вам в нічному баченні, — символ здійснення мрії. Незабаром одне з ваших бажань обов’язково збудеться.

Розправитися з ворогом — удача в справах.

Вороги стали друзями, і ви граєте з ними — до примирення в реальному житті.

Недоброзичливець женеться за вами і наздоганяє — перешкоди і перепони на життєвому шляху.

Сонник Мандрівника

Даний тлумач дає лише два передбачення щодо того, до чого сниться ворог:

Старовинний російський сонник

У сновидінні спляча людина буде зустрічатися з ворогами або розмовляти? Тоді його обережність цілком обгрунтована. Завдяки їй сновидец зуміє уникнути багатьох неприємностей.

Сміятися і жартувати уві сні з недругом

Даний сонник дає ще кілька цікавих тлумачень:

Думка Густава Міллера

У нічному баченні є реальний ворог — в найближчому майбутньому доведеться ревно захищати свої права перед оточуючими людьми.

Дане нічне бачення може говорити про те, що минулий недуга знову дасть про себе знати.

Здобути уві сні над ними перемогу — сновидцу вистачить фізичних сил і можливостей подолати майбутні труднощі.

Спостерігати, як вороги обмовляють вас — в близькому оточенні є людина, яка бажає вам зла.

Зустріч з недругом

До чого сниться недруг, якого ви зустріли уві сні? Сплячій людині належить рішучий бій, варто зібрати всі сили, інакше ви ризикуєте його програти.

Як правило, сонники розглядають зустріч з недругом як символ подолання деяких життєвих труднощів. Це буде можливо, коли ви повністю мобілізіруете всі свої сили.

Уві сні ворог став другом, ви обіймаєте його, даруйте коробку цукерок — зумієте здобути над ним перемогу в реальному житті.

Бути з ним за одним столом

Сидіти з ворогом за одним столом, розпивати напої, особливо, якщо у вас одна тарілка на двох — в реальності заклятий ворог стане якщо не другом, то хорошим приятелем.

На думку Менегетті, якщо в нічному баченні ви зустрінетеся з найлютішим ворогом, то в реальності доведеться вступити у внутрішню боротьбу зі своїми фобіями. Не виключено, що ви захочете позбутися від вад або будете боротися зі шкідливою звичкою.

При зустрічі людина, з яким не складається дружба, посміхається — в реальності він задумує вас зло. Сновидіння вважається одним з найбільш несприятливих. Він з посмішкою на вустах просить у вас вибачення — наяву не варто йти з ним на примирення, це буде нещиро.

Інші тлумачення

У сновидінні ви даруєте своєму ворогові коробку цукерок — зізнаєтеся в своїх найщиріших почуттях, але вони будуть висміяні і відкинуті.

Коробку цукерок підносять вам — вас можуть запросити на торжество. Не сильно спокушайтеся, так як той факт, що отримання цукерок було з рук ворога, означає, що не всі раді будуть вас бачити на цьому заході.

На думку англійців, побачений у сні ворог означає, що ви подолаєте останні перепони, які стояли на вашому шляху перед досягненням поставленої мети.

Коли хлопець бачить сон, в якому його кохана дівчина раптом стала його ворогом, значить, обраниця піднесе вам неприємний сюрприз. Період цукерок і букетів квітів вже в минулому, і обраниця раптом покаже свою справжню сутність.

Те ж тлумачення можна віднести і до сну, коли людина говорить, що «мені сниться старий друг, який став ворогом». Значить, ваш близький приятель затаїв на вас зло, незабаром йому представиться можливість зіпсувати вам життя. Він сповна скористається нею, а ви не будете готові до такого удару.

Коли жінка-ворог сниться дівчині, то їй доведеться захищати своє добре ім’я. Коли аналогічний сон бачить чоловік, то неприємності проникнуть в його сім’ю. Спілкування з рідними стане натягнутим.

Коли недруг просить у вас вибачення, то ви зумієте відновити душевну рівновагу і досягти гармонії. Ви перестанете боротися зі своїми недоліками і полюбите себе справжнього.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: