Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ворона чорна?

До чого сниться ворона чорна?

Зміст:

Сонник ворона чорна

Чорний ворон символ дуже загадковий. Він ніби знаходиться між двома світами, між життям і смертю. У деяких міфологічних традиціях ворон є посередником духу мертвих і провідником в потойбічний світ. Пророкує біду, приносить смерть.

Такий непорядний образ пом’якшується тим, що саме цю птицю наділяють незвичайною мудрістю. Образ в народному надбанні тлумачення сновидінь може бути як відверто негативним, так і нейтральним. Ради у ворона завжди треба питати.

Ворон сниться як провісник біди. Цей птах через темного оперення, заслужила славу провідника в підземний світ, тому вона знає більше, ніж будь-яка інша жива істота на землі. Уві сні ворона обов’язково потрібно запитати, як вчинити у важкій ситуації.

Дуже важко однозначно сказати, до чого сниться ворон. Адже сон може говорити про те, що проти вас плетуться інтриги, або ж символізувати вашого нового наставника — мудрого, але дуже неприємну людину. До чого призведе подібне спілкування — спрогнозувати важко, але гарантовано буде отриманий безцінний досвід.

Почути рада ворона

Якщо наснилася ворона чорна

Маленькі в’юнкі чорні птиці символізують неприємності, це підтверджує практично кожен сонник. Якщо ворон уві сні великий, красивий, з переливаються оперенням — потрібно уважно очікувати потрібного моменту подальших дій, до чого підштовхнуть стрімко розвиваються події.

Якщо сниться, що птах уважно дивиться в очі — це попередження про те, що ніякі справи починати не потрібно, а довіряти не варто навіть самому собі. Тільки дочекавшись більш сприятливої обстановки, можна буде починати діяти.

Ворон уві сні може каркати або говорити людською мовою. На це також варто звернути увагу. Вороння каркання уві сні говорить про зміну погоди або про отримання новини про небіжчика.

Якщо ж уві сні ворон заговорив людською мовою, то слухати потрібно дуже уважно — цілком можливо, що кожне слово виявиться пророчим.

Поява такого птаха уві сні може символізувати появу в житті сновидіння нового наставника. Ви його дуже довго не захочете приймати як мудрого покровителя. Але з часом зрозумієте — що завдяки йому досягли дуже солідних результатів.

Тривожний знак — багато чорних птахів

Зграя ворон

Бачити уві сні кілька великих воронів, які кружляють навколо сновидіння і не дають пройти — наяву доведеться зіткнутися з шахраями, і ні до чого хорошого таке спілкування не призведе. Вони навіть не дадуть вам задуматися про правильність рішення, як справа вже буде зроблено, і ви втратите гроші.

Вбити їх — зможете розгадати підступний план, і противник буде повалений.

Багато чорних птахів на поле, зграя практично покрила землю — посуха, голодний рік.

Мертва птиця — позбавлення від напастей.

Кілька ворон за вікном, стукають, хочуть потрапити в будинок — біди, які нависли над головою сновидіння. Краще відмовитися від всіх планів, нікуди не виїжджати, нічим серйозним не займатися. Багато птахів говорить про низку невдач, які підуть одна за одною, а ворона в цьому випадку буде символізувати крадіжку.

Полювати на ворон, стріляти з різної зброї і вбити багато птахів — вам вдасться вирішити, здавалося б, пропаща справа. Вороги будуть змушені відступити перед стійкістю і моральним стрижнем сновидіння.

Символьне тлумачення образу ворона в різних сонниках

Бачити ворона уві сні — поганий знак

Практично кожен, перевірений часом сонник, говорить про те, що якщо сниться ворон — потрібно готуватися до нещастя. Стародавні слов’яни вірили, що ворон може вказати в якому будинку незабаром з’явиться небіжчик.

Провидиця Ванга, сонник якої складений за її прогнозами, наділяла ворона зі снів однозначно поганими якостями — це і біди, смерть, напасті. Особливо поганим знаком вважається бачити уві сні зграю ворон.

Більш сучасні джерела, в число яких також входить сонник Міллера, описуючи, до чого сниться ворон, тлумачать про темну частці душі. Вона є в кожній людині, але прихована вихованням і нормами соціальної поведінки. В такому випадку чорний птах символізує спробу темної сторони душі вирватися назовні.

Давньослов’янський Велесов сонник

У древніх слов’ян ворон вважався мудрою птахом, символізував перехід душі з яви в нав, а значить, мав можливість, повернуться зі світу мертвих назад. У нього часто запитували дорогу і ради у важливих рішеннях.

Вірний супутник темних сил, кому ворон служив більш ніж віддано. Він сам вирішував, що потрібно знати чесній людині з високими моральними принципами. Тому, пішовши за ним, добрий молодець, часто опинявся в пастці.

Сонник віщунки Ванги

Ворони кружляють — на жаль

Болгарська провидиця вважала поява уві сні ворона — дуже поганим знаком. Біди і нещастя можуть початися в усьому місті. Можливі неврожай, стихійні лиха, військові конфлікти. Чорний ворон як символ отримав тлумачення вісника смерті. Це як раз той випадок, коли тільки смерть може позбавити від страждань.

Сонник Зигмунда Фрейда

Німецький психотерапевт наділяє символ чорної птиці, що явилася уві сні, таємним знанням. Його сонник тлумачив поява цього символу уві сні як прояв непізнаною боку підсвідомості. Для неї секс і агресія є єдиним напрямком життя. Це важлива можливість проявити глибину почуттів, навіть якщо вони вкрай руйнівні.

Сонник Міллера

Цей сонник також вважає появу ворона уві сні символом тієї частини свідомості, яку неможливо осягнути. Можливо, це ті почуття, які ми ніколи не дістаємо зі своєї душі, тому що боїмося їх.

Практично кожне тлумачення, яке пояснює, до чого сниться ворон, говорить про появу в житті сновидіння проблем або нечесних людей. Тому, якщо довелося бачити подібний сон, потрібно проаналізувати своє оточення і не починати нових справ, особливо з незнайомими людьми.

Взаємодія сновидіння з птахом

Якщо сниться, що довелося розмовляти з вороном, потрібно обов’язково запитати все, що цікавить в житті. Все, про що говорить чорний птах уві сні, може виявитися правдою.

Бути господарем чорного ворона, носити його у себе на плечі — бути начальником. Мати можливість підпорядковувати собі всі сили свого організму, отримання спеціальних навичок. Або ж сновидцу вдасться розкрити підступний план заздрісників.

Бачити, як птах нападає уві сні, клює певну частину тіла — організм потребує ретельного медичного обстеження. Особливу увагу потрібно приділити тому органу, який уві сні зазнав нападу. Ні до чого хорошого ігнорування такого ради не приведе.

Намагатися руками зловити ворону — до пліток, інтриг, проблемам на роботі. Потрібно бути готовим до того, що колеги можуть почати проти сновидіння відверту війну.

Годувати чорного ворона або бачити як господар годує ручну птицю — зв’язок з людиною, який буде сприяти тому, хто. Про цю особу будуть ходити неприємні чутки, до чого не варто прислухатися. Якщо ця людина вже почав спілкування з вами — потрібно йти до кінця і цей шлях принесе вам добробут.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: