Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться ворожіння на картах?

До чого сниться ворожіння на картах?

Зміст:

Сонник Ворожіння на картах

Для людини властива особлива цікавість. Дізнатися подробиці чужого особистого життя або подій в світі — вже природна потреба. Але завчасно поцікавитися найближчим майбутнім, на жаль, набагато важче. І людина звертається до ворожок і віщунів. А що ж означає процес вгадування майбутнього, побачений у сні?

Зрозуміти, до чого приходять сновидіння, в яких вам пророкують долю, досить важко. Адже сама сюжетна лінія сну вже несе деяку інформацію про майбутні події. Тому пояснити, як сприймати готовий вербальний прогноз може далеко не кожен сонник.

Якщо наснилася циганка, яка з готовністю розкладає для вас карти — готуйтеся отримати важливу звістку. Вийшло згадати кількість переважаючих мастей — можна приблизно зрозуміти, з чим пов’язувати пророкування, отримане від ворожки. Багато червоних — прогноз стосується майбутнього. Багато чорних — минулого.

Що означає сон

Гадати на картах уві сні — сумніватися під час прийняття рішення. Схоже, вибір потрібно було зробити вже давно. Але ситуація тільки зараз загострилася настільки, що будь-яке ваше рішення може стати останньою краплею в натягнутих відносинах. Будьте обережні і проявіть максимум витримки і стійкості, інакше прогадаєте.

Споглядальне сновидіння

Якщо ворожили на картах

Найпростіше тлумачити сон, в якому ви просто бачили, як гадають на картах іншій людині. Деякі сонники раджу зовсім не звертати уваги на подібне бачення, тому що воно впливає на події найближчого майбутнього досить незначно. Але тут важливо звернути увагу на дрібні деталі і антураж сну. Цілком можливо, нічна мрія побічно підказує, як варто вчинити в складній ситуації.

Ось що говорить сучасний сонник: карти таро, які старанно розклала циганка для вашого улюбленого, означають, що в його долі відбудуться дуже важливі події. І тільки від нього буде залежати, до чого вони приведуть: до матеріального достатку або ж повного фінансового краху.

Якщо ворожка уві сні сниться в повному антуражі окультних фільмів: свічки, чорні тканини, яскравий костюм з великою кількістю монет на головному уборі — потрібно готуватися до серйозного «поданням» з боку партнерів. Вони будуть готові на все, аби відібрати у вас зароблені гроші. Вам не варто вірити всьому, що говорять, тому що кожне їхнє слово і жест продумано і вигострить завчасно.

Брати участь у ворожінні

Активна позиція в подібному сні означає, що доля дає вам непоганий шанс налагодити свою буденність. В даний момент ви самі вирішуєте до чого прагнути: до матеріального благополуччя або щастя в особистих відносинах. Що б ви не вибрали, удача буде на вашому боці. Єдиний нюанс: і те й інше відразу вам поки недоступно.

Згадуючи події уві сні, варто звернути увагу, на ворожбитів особи. Чи була це циганка або інша ворожка. А може бути, ви самі розкладали карти і тлумачили їх значення.

Вам розкладають карти

Якщо сниться циганка, яка розкладає вам карти і відразу ж розповідає про події минулого і найближчого майбутнього, не варто буквально сприймати кожне її слово. Навіть якщо про минуле було сказано дуже точно. Такий образ уві сні виникає, коли ви давно обмірковуєте проблему, але ніяких кроків до її вирішення не вживаєте. Можливо, причетні до неї люди покваплять вас.

Яка була ворожка

Гадати самому

Бачити уві сні карти в своїх руках — дуже хороший знак. Таке бачення означає, що всі козирі — тільки у вас, і ви самі вирішуєте як вчинити в тій чи іншій ситуації. Спритно розкладати карти і практично, не замислюючись, пояснювати їх одну за одною — вміння поступово, крок за кроком вирішувати навіть дуже важкі завдання.

Причини виникнення

Пояснити до чого приходять сни, в яких ви самі гадаєте на долю, береться сонник Міллера. Він каже, якщо сняться такі сни, значить ви довгий час були стурбовані рішенням проблеми, але так і не знайшли прийнятного виходу. Тому відклали її до кращого часу. Але підсвідомість все ще продовжує шукати потрібні варіанти, тому і сняться ворожіння і ворожба.

Бачити гадальні карти — це вас несе між двох вогнів, і вам не вистачає рішучості зробити вибір. Але затягування часу ні до чого доброго не приведе. Потрібно приймати рішення, поки перспективи відкриті.

Якщо ви захоплюєтеся окультними техніками або вивчаєте чаклунство — не варто надавати особливого значення подібним снам. Особливо, якщо недавно вам довелося бачити роботу майстрів цієї справи (незалежно від того чи дивилися ви відео або спостерігали за людиною в реальності).

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: