Etender.in.ua

Таємниці цього світу

До чого сниться впасти в воду?

До чого сниться впасти в воду?

Зміст:

Сонник впасти в воду

Не завжди сни бувають приємними. Часом нам сниться те, що в побуті ми звикли називати кошмаром. Якщо вас зацікавило, до чого сниться впасти в воду, значить ви побачили не найприємніший сон.

Чого очікувати?

Якщо уві сні ви впали в воду, то незабаром події будуть розгортатися c такою швидкістю, що ви не будете мати жодної вільної хвилини. Хочете дізнатися, що обіцяє вам майбутнє, тоді можете вдатися до тлумачів снів.

Тлумачі можуть підказати вам, що обіцяє майбутнє. Головне, щоб ви могли пригадати найменші деталі, а вони допоможуть скласти прогноз. Спочатку варто зрозуміти, до чого в цілому сниться вода.

Наснилася джерельна вода

Старовинний сонник

Наснилося, що ви пили воду? Тоді добре, якщо ви звернули увагу на її якість:

Тлумач Мандрівника

Якщо вам снилося, що вода текла з крана, то в реальності ви зіткнетеся з витоком життєвих сил. Придивіться до себе: якщо ви відчуваєте себе неважливо, то над вами нависла серйозна небезпека.

Коли вода витікає з-під підлоги, то на сновидіння діють зовнішні ворожі сили. Після таких снів варто бути гранично обережним.

Старовинний російський тлумач

Ходити по воді — успіх розпочатої справи. Якщо ви довго відкладали якесь справа, то зараз саме час взятися за нього.

Перестрибувати уві сні водний потік

У нічному баченні ви перестрибували водний потік і не промокли — зумієте завершити важка справа.

Тлумач Кананіта

Коли вода у вашому сні холодна, то вважається, що бачення обіцяє радісні події. Брести в неприємній на вигляд рідині — розчаруєтеся в близьких людях, про вас будуть ходити плітки.

Окріп потрапив на тіло і обшпарив вас — через свою необачність постраждаєте фінансово.

Йти по водній гладі — сновидец подолає будь-які перешкоди.

Тлумач Тафлісі

У нічному баченні впали у водойму? До чого сниться падати в воду? Чекайте неприємностей. Жодна сфера вашого життя не залишиться недоторканою.

Якщо вас просто облили водою, то варто придивитися до її якості. Кришталева вода — знак, що все незабаром вирішиться, якщо ж мутна, то наслідки будуть досить плачевними.

Бачити уві сні каламутні води

Езотеричний тлумач

Падіння в воду може розглядатися по-різному. Чиста і прозора — все неприємності вирішаться. Рідина каламутна — робота, за яку ви візьметеся, буде неприємною і не принесе позитивних результатів.

Тлумач Хассе

Якщо уві сні ви тонули, то в реальності зіткнетеся з такими перешкодами, які буде досить важко подолати.

Впасти в воду і усвідомити, що це брід — зумієте впоратися з давньою неприємністю.

Впасти в воду і не тонути, а ходити по ній — Примиріться зо своїми ворогами.

Тлумач Ванги

Коли сняться сни про воду, це знак швидких змін. Каламутна — сновидцу загрожує біда. Подібне нічне бачення каже, що ви не зумієте знайти спільну мову з оточуючими вас людьми.

Тонути — ви йдете в розріз з вищими силами. Таким чином, ви нічого не доб’єтеся, а тільки підірвете здоров’я.

Великий тлумач

Готуватися пірнути уві сні

Брести по каламутній воді — вас чекає розчарування. Якщо ви занурилися в воду з головою, то потрапите в неприємну ситуацію в реальному житті.

Приготувалися пірнути уві сні — вплутатися в ризиковану справу. Кинутися в вир — вас будуть переслідувати, можливі судові позови.

Сонник Цветкова

Як вважає даний сонник, впасти в воду — потрапите в неприємну ситуацію, яка буде стосуватися особистого життя. Якщо в воду занурюється тільки голова, то ви станете одержимі пристрастю, перестанете роздумувати тверезо.

Сонник для всієї родини

Уві сні поринули в морську воду — в реальності відчуєте незвичайні відчуття. Чоловік, що входить в гірську річку, буде здивований поведінкою другої половинки.

Пірнути в гірський потік — бурхливий роман, що захопить вас цілком. Поринути в нього з головою — обставини складуться не на вашу користь.

Тлумач Езопа

Потік води, що збиває вас з ніг — події будуть відбуватися з такою швидкістю, що ви не встигнете зорієнтуватися. Коли ж ви падали в воду з гори, то потрясіння може бути дуже сильним.

Занурюватися уві сні в море

Тлумач 21 століття

Падіння в воду може розглядатися по-різному:

Думка Густава Міллера

Падіння в воду, яка каламутна, і ви не бачите дна — в процесі своєї життєдіяльності ви зробите безліч прикрих помилок, незабаром прийде жаль. Часто в реальності ви чините не подумавши, а потім сильно каєтеся.

Якщо ж вода була кришталево чистою, то вас чекають радісні події, які принесуть масу позитивних емоцій.

Падати з моста в річку

Приснився стрибок з моста в річку

Як вважає сонник, падати в воду з моста — ваші зусилля в реальності ні до чого не приведуть. Як би ви не старалися, у вас все одно нічого не вийде. Особливо негативним буде бачення, в якому вода була каламутною і неприємною на запах.

Вільний політ з моста — виникне обставина, яке завадить вашим планам.

Сновидіння може передрікати зрада з боку людини, якого ви звикли довіряти. Вам складно буде впоратися з душевним болем.

Ваші почуття в момент падіння

Постарайтеся згадати, що ви відчували в момент падіння в воду, це матиме первісне значення при складанні прогнозу:

Правда, тлумачі не радять звертати увагу на подібні сни при вагітності, так як вважається, що в такому випадку сон не має ніякого особливого значення.

etender.in.ua

Зараз ви знаходитесь тут:

Схожі записи: